Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Małgośka poproszę o adres to wyślę fotki i opisy . Fanty wreszcie dojechały . Postaram się dzisiaj ruszyć temat , aparat już się ładuje .
  2. Żeby coś się sprzedało z bazarku też było by fajnie .
  3. W przelocie Was ściskam , Wszystkich . Jutro zaczynam , cieszę się jak guuupek .
  4. Czytałam na fb . Moja Ania coś tam jeszcze by miała na bazarek , mogę jeszcze wieczorkiem dosłać zdjęcia ? Jeśli tak , to przyślij mi adres Annaa4 , wyślę bezpośrednio do Niej , żeby Ciebie już nie absorbować .
  5. Mam trzy latka , trzy i pół , sięgam brodą ponad stół . Loluniu zimno u Was ? Ale bluzeczkę mam fajową . Córka wraca z wakacji w niedziele , pogonie ją z fantami dla Ciebie Cięciuniu .
  6. Mogę też się podłączyć z fantami do bazarku ?
  7. No myślałam , że tylko ze mną masz cechy wspólne , ale z Michem też Ciebie dużo łączy . Nawet mnie to cieszy .
  8. Tak, wysyłką my się zajmiemy , z dwóch miejsc.
  9. Sobie tu pogadam . Michu wymyślił akwarium . jajo zniesę albo co ? Idę szukać na allegro .
  10. Czekam aż córka wypłaci mi fanty dla SBM , Małgośka deklarowała pomoc , możemy zrobić ponownie wspólny dziecięcy .
  11. Kocham jak rozmawiasz ze mną jak z ostatnim głupkiem . Przytulam delikatnie zbolały kręgosłup .
  12. Twoje godziny wpisów jak zwykle mnie osłabiają ? Czujesz się lepiej fizycznie , bo nie dopytałam a drugi raz nie miałam odwagi zadzwonić .
  13. Tak z innej beczki dla Twojej wiedzy troszkę na odreagowanie , zapomniałam powiedzieć , że Niusiu po nowej pani fryzjerce też piękny . Tak oczywiście mówi Michu " najpiękniejszy z całej wsi " Nie było nas parę dni , nawet troszkę się gadzior za nami stęsknił .
  14. Toguniu zwierzyńcowi duuużo zdrowia życzę . Fanty na bazarek dostanę pod koniec sierpnia , więc się zgłoszę do Małgośki o pomoc .
  15. W miarę swoich możliwości finansowych dołożę się do wizyty u weta . Buziaki dla Bingusia.
  16. Przyszłam z zaciśniętymi kciukami i z całym wielkim worem życzeń wszystkiego dobrego . Lucjan ogarnij się i nie strasz pańci . Heniutek , Budyś trzymajcie się zdrowo chłopaki . Reszta towarzystwa ma też być w formie a doktor na miejscu a nie na urlopie .
  17. Dzień dobry . Jak się miewa Heniutek i reszta ferajny ? Mam nadzieję , że towarzystwo OK ! Izuś jak wygospodarujesz parę minut to głuchnij bo już mi się bardzo tęskni .
  18. Mogę uzbierać fanty na bazarek dla SBM , tylko kto mnie poratuje i udzierga ? Nasze dobro narodowe jakie piękne wróciło z wakacji , Toguniu wyściskaj gadziorka mocno .
  19. Dziękuję dziewczyny za życzenia zdrowia , przydadzą się . Coś kiepsko mi idzie to leczenie .
  20. Czy to już jutro spotkanie na wysokim szczeblu ? Całusy oczywiście dla księciunia a Wam życzę miłego spotkania .
  21. Przyczołgaliśmy się : ja i moja temperatura , zawalone gardło , katar i ból głowy na przytulanki . Ale tulimy się delikatnie , żeby Was nie zarazić . Izuś wysyłamy cały czas ciepłe i dobre myśli , trzymamy kciuki i życzymy wszystkiego dobrego .
  22. A tak już na poważnie ten nasz dogomaniowy gadzior jest cudowny , do zacałowania i do zeżarcia .
  23. Ale rozpasany wróci Lolo z tych wakacji . Toguniu szykuj srebra i kryształy , bo gadziorek z miski nie będzie chciał jeść .
×
×
  • Create New...