Czytałam na fb .
Moja Ania coś tam jeszcze by miała na bazarek , mogę jeszcze wieczorkiem dosłać zdjęcia ?
Jeśli tak , to przyślij mi adres Annaa4 , wyślę bezpośrednio do Niej , żeby Ciebie już nie absorbować .
Mam trzy latka , trzy i pół , sięgam brodą ponad stół .
Loluniu zimno u Was ? Ale bluzeczkę mam fajową .
Córka wraca z wakacji w niedziele , pogonie ją z fantami dla Ciebie Cięciuniu .
Tak z innej beczki dla Twojej wiedzy troszkę na odreagowanie , zapomniałam powiedzieć , że Niusiu po nowej pani fryzjerce też piękny .
Tak oczywiście mówi Michu " najpiękniejszy z całej wsi "
Nie było nas parę dni , nawet troszkę się gadzior za nami stęsknił .
Przyszłam z zaciśniętymi kciukami i z całym wielkim worem życzeń wszystkiego dobrego .
Lucjan ogarnij się i nie strasz pańci .
Heniutek , Budyś trzymajcie się zdrowo chłopaki .
Reszta towarzystwa ma też być w formie a doktor na miejscu a nie na urlopie .
Dzień dobry .
Jak się miewa Heniutek i reszta ferajny ?
Mam nadzieję , że towarzystwo OK !
Izuś jak wygospodarujesz parę minut to głuchnij bo już mi się bardzo tęskni .
Mogę uzbierać fanty na bazarek dla SBM , tylko kto mnie poratuje i udzierga ?
Nasze dobro narodowe jakie piękne wróciło z wakacji , Toguniu wyściskaj gadziorka mocno .
Przyczołgaliśmy się : ja i moja temperatura , zawalone gardło , katar i ból głowy na przytulanki .
Ale tulimy się delikatnie , żeby Was nie zarazić .
Izuś wysyłamy cały czas ciepłe i dobre myśli , trzymamy kciuki i życzymy wszystkiego dobrego .