Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. czyli ogólnie wszystko fajnie, oprócz tego sikania..... 5 spacerów dziennie to ładny wynik, naprawdę ma okazję się wysiusiać na trawce, zamiast w domu, jak się nie poprawi za kilka dni, to trzeba będzie kogoś mądrzejszego o radę zapytać
  2. o rany :( biedny Kacperek
  3. jakiego złodzieja? :crazyeye:
  4. myślę, że Gosia nie będzie miała pretensji, jak zaszczepisz Pirata na fundację
  5. niesamowite :D nie wiedziałam, że psiak może się zaprzyjaźnić ze szczurkami!
  6. [quote name='Boogie']Oj no łyzeczka jogurtu sie podzielisz ;)[/QUOTE] podzieli się, bo ona tylko udaje taką zołzę :D
  7. no właśnie napisałam, że rozgotowany, ale może różnie reagują psy na ryż, u Hexi jak ryż, to luźna kupa gwarantowana jogurt też na pewno dobrze jej zrobi
  8. współczuje, to ją boli przecież :( jak moja Hexi miała zatwardzenie, to dokładałam do jedzenia rozgotowanego ryżu i była poprawa
  9. ja rejestrowałam na Libelta i wystarczyło pokazanie książeczki z wpisem o dokonanej sterylizacji
  10. dobrze zrozumiałam, że sika w domu, a nie na zewnątrz? to niedobrze, mam nadzieję, że to tylko reakcja na zmianę, powinno się to unormować chyba jednak jest jeszcze zestresowana, skoro nie chce jeść - bardzo dużo psów nie je, jak mają stresa trzymam kciuki, żeby Wam starczyło cierpliwości
  11. ciekawe jak minął kolejny dzień, czy wszystko w porządku
  12. [quote name='What May NN'] z tytułem wątku jeszcze chwilę poczekam - tak by nie zapeszyć.[/QUOTE] zgadza się, lepiej poczekaj
  13. zdecydowanie wypiękniała u Ciebie :)
  14. oby tak dalej, trzymam kciuki cały czas
  15. z tego co wiem, to nikt nie pytał
  16. [quote name='BeaBono']"damy 24h" to nie z KB, ona już dziś rano zadzwoniła[/QUOTE] i co? i co?
  17. nie mam czas teraz szukać, ale pamiętam, że któraś z dziewczyn z Poznania dawała ogłoszenie na dogo, że może wyprowadzać psa za opłatą, jakby jedna i ta sama osoba wyprowadzała tego pieska chociaż raz podczas nieobecności pana, to może by miało to sens?
  18. raczej nie powinno się podawać mleka, bo większość psów reaguje na nie biegunką
  19. stonka, bo się nacieszyć nie możemy :D zaraz moje wytnę
  20. [IMG]http://www.dogomania.pl/galeria/p/63628/[/IMG] ..........dubel.............
  21. [quote name='anica']Ja znam wspaniałą Panią Małgosię na dogo to SUPERGOGA to jej zawdzięczam adopcję mojej Jasi - poproszę o pomoc na prywatnego mejla ale może ktoś zna też Panią Małgosię ? myślę że to osoba najbardziej KOMPETENTNA w tej sytuacji !!!! ja już działam !!![/QUOTE] supergoga już napisała, że nie mamy ani jednego wolnego miejsca w domach tymczasowych :( w tej chwili wszystkie nasze DT mają więcej psów i kotów, niż powinny, nawet nie mamy gdzie zabrać na tymczas fundacyjnych psów, które w te mrozy mieszkają w kojcach [quote name='supergoga']U nas wszystkie tymczasy zawalone albo z własnymi psami. Szkoda że agresor.[/QUOTE]
  22. Stonka jakie Ty ładne zdjęcia robisz :)
  23. no i chyba masz jeszcze jakieś dziewczyny na sterylki?
  24. na tym wątku w poście #25 jest instrukcja z opisami [url]http://www.dogomania.pl/threads/74179-Fotki-zmiana-regulaminu-obja%C5%9Bnienie-zmian-i-instukcje.Prosimy-o-zapoznanie-si%C4%99[/url].
×
×
  • Create New...