Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ja kocham przecież tego niedźwiadka :loveu: a komu wpłacać? bezpośrednio do Ani?
  2. [quote name='stonka1125']no szkoda, tym bardziej ze wykruszaja nam sie deklaracje........................[/QUOTE] ja się dorzucę, wpiszcie mnie na stałą 10 zł
  3. cudne te psiaki, a Dzidzia przesłodka :loveu:
  4. myślę, że Aneta ma rację, Moria powinna wyjść, jeśli chce coś dostać wyjście z budy = nagródka
  5. zaglądam tu z ciekawością, inni pewnie też :)
  6. jakiś psychol sobie na niej ćwiczył :angryy: ludzie są popaprani
  7. pozdrowienia dla Rudolfa i całej Rodzinki :)
  8. [quote name='rytka'] a tak wogole to sa jakies zainteresowane osoby adopcja Hopi czy nikt narazie nie zasluguje na ten zaszczyt?[/QUOTE] prawidłowa jest druga odpowiedź 8)
  9. może to jest to, co mu potrzebne - wyganiać się do utraty tchu
  10. [quote name='ania z poznania'] Rytka, wiesz, obawiam się, że oni są już "w komplecie" :evil_lol:[/QUOTE] o nie! Hopi znajdzie super domek, bo my nie możemy pozwolić sobie na stratę takiego dobrego DT!
  11. Ciapku ulepiłeś już bałwanka?
  12. jestem w niej zakochana po uszy :loveu: jest absolutnie cudowna :D
  13. Pańcia jest wyrozumiała i pozytywnie nastawiona, dlatego będzie dobrze :)
  14. ja myślę, że to bardzo dobry pomysł, że razem z Morią przeprowadziła się jej buda, którą zna od dawna i czuje się w niej bezpiecznie
  15. Rytka na pewno księżniczkę na rączkach nosi, żeby się w śniegu nie zgubiła :D
  16. [quote name='rytka']-napoleonka mala- [/QUOTE] to będzie teraz nowa ksywka Hopi :D [quote name='Boogie']Rytka, skopiuj te wszystkie wiadomości o Hopi i ułóż w jakis zbiór opowiadań, może ktoś to wyda ;) Po prostu uwielbiam czytać o tej terrorystce ;)[/QUOTE] Rytka pisze reportaże ze zdjęciami na wątku jej podopiecznego Lordzia - są super, już ją namawiano, żeby założyła bloga Lodkowi, ale Rytka jest oporna i nie chce publikować
  17. to super, wybiega się chłopak, wybawi, humorek będzie miał lepszy
  18. a może ona jest chora? może się źle czuje, albo ma gorączkę? Bo jednak to trochę dziwne, że tak ładnie się aklimatyzowała, a tu nagle nie chce wyjść z budy. Może ta plamka krwi była nie bez powodu, może ma jakiś problem ze zdrowiem :hmmmm:
  19. ale cuda się dzieją :loveu: super, że wszystko opisujesz, bo my tu paznokcie z nerwów obgryzamy :D
  20. jestem w szoku, ona wygląda zupełnie jak moja Hexi, nawet ma taki sam charakter ludzie są głupi, że nie chcą takiej cudnej suni
  21. cieszę się, że jest coraz lepiej :) po tylu miesiącach w bidulu wreszcie jest tam, gdzie być powinna :loveu:
  22. super, że przestała lać w domu, bo kto by wziął takiego lejka
  23. Hopi jak żyjesz?
  24. [quote name='KateBono']... to dostałam odpowiedź : nie wiem, chyba oddam go z powrotem ) [/QUOTE] w pale się nie mieści :crazyeye: normalnie Czarne Kwiatki
×
×
  • Create New...