-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Grall, szczeniak pogryziony przez psy teraz walczy o życie. Pomożcie!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
masakra cud, że ten psiak przeżył z tyloma ranami -
ma tyle ruchu i rozrywek, że sama z siebie chudnie :D jak biedula siedziała ciągle w kojcu, to nie miała jak spalać
-
Psy z polskiej wsi - jak im pomóc? CZĘŚĆ 2 (druga wieś)
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
kto może niech chociaż coś wpłaci, żeby chociaż na pierwsze potrzeby było, żeby chociaż miały obroże zamiast tych strasznych łańcuchów na szyjkach.... Luka napisz w pierwszym poście, na jakie konto wpłacać -
Leon - spokojny, piękny, ONkowaty! czeka w przytulisku
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
takie wspaniałe psy czekają wieki całe na domy :( -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
o matko, zobaczyłam że Gosia coś napisała na wątku i już dostałam zawału, że zwrot :modla: a tu takie wspaniałe zdjęcia! :loveu: -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
neo pancreatinum - to jest bez recepty? kupię w poniedziałek u nas w aptece i wyślę -
Psy z polskiej wsi - jak im pomóc? CZĘŚĆ 2 (druga wieś)
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
koszmar :( żeby chociaż pieniądze na pomoc były........ -
Zaznaczyłam ten wątek i czytam go od początku, szkoda mi było tej biednej suni i szczeniaków. Nie odzywałam się, bo nie miałam pieniędzy, żeby wspomóc finansowo, ale cały czas trzymałam kciuki i duchowo kibicowałam. Teraz się jednak odzywam, bo mnie wkurza Twoje doczepienie się do kmk. Zafiksowałaś się na tym, co jest teraz i nie chcesz słyszeć, że sytuacja jakiś czas temu była inna..... Kiedy tam pojechał nasz pies, warunki były inne - przecież napisał kmk, że psów było wtedy 4, psy mieszkały w domu. Same dorosłe, zdrowe psy. Przebywające w domu. Powiedział Ci o warunkach panujących wtedy. Jeśli się te warunki pogorszyły, to co kmk jest temu winny? A jeśli chodzi o podejście do psów - prawdą jest, że KD poradziła sobie świetnie z agresywnym, nieprzewidywalnym psem, co mogą potwierdzić inne osoby. Z tym akurat psem poradziła sobie doskonale - i to jest na plus. Żeby było jasne: w tej chwili po tej całej sytuacji z astką i szczeniakami nie zamierzam bronić pani prowadzącej hotel, a nazywanej tu KD. Mam takie samo zdanie w tej sprawie, jak pozostałe osoby na tym wątku. Także co do stanu psów - na zdjęciach widać, że są zaniedbane. Ale to jest TERAZ - jak tam pojechał nasz pies, było INACZEJ. Nie rozumiesz tego, czy nie chcesz zrozumieć? Wygodnie jest zrzucić całą winę na kmk. Tylko wiesz, on daje z siebie bardzo dużo, żeby pomagać i są to konkretne działania. Jest ich baaardzo dużo. Wiedzą o tym także osoby odwiedzające ten wątek, bo kojarzę po nickach, że z wieloma miał kmk do czynienia, szczególnie jeśli chodzi o pomagania astom i astopodobnym. I zapewne wszystkie te osoby wiedzą, że on świadomie nie wpakowałby żadnego psa w złą sytuację. A Ty szukasz winnego, więc się doczepiłaś akurat jego. A już te zagrywki typu: "podający się za....." świadczą o Twoich umiejętnościach manipulowania informacją. Bo Ty dokładnie wiesz, że on JEST wolontariuszem fundacji. Określenia "podający się za..." używasz po to, żeby umniejszyć jego wiarygodność. Widać, że jesteś dobra w te klocki, ale wiesz, to nie jest w porządku. Kmk miał po prostu pecha, że polecany przez niego hotelik w międzyczasie się skiepścił. Wiem wiem….. nie warto sobie strzępić języka i prowadzić takich dyskusji na tym wątku. Zapewne dostanę ochrzan od kmk, że się odezwałam. Ale wiesz, środki stylistyczne używane przez Ciebie zniesmaczyły mnie. A zastosowane wobec niego są po prostu niesprawiedliwe. I ostrzegam – nie próbuj wykorzystać mojej wypowiedzi np. w taki sposób: „fundacja Animalia broni hoteliku KD”. Nie zgadzam się na wyrywanie z kontekstu cytatów i manipulowania moimi, czy Krzyśka wypowiedziami. Bo Ty jesteś manipulatorka. Widać, że po szkoleniach. Chyba pracujesz w jakimś dziale sprzedaży. Aaaa….. mam jeszcze jedno pytanie: czemu nie ruszyłaś tyłka i nie pojechałaś sama w teren sprawdzić, jak się mają psy będące pod Twoją opieką? Z Twoich raportów wynika, że wszystko załatwiasz cudzymi rękami. Czy mieszkasz na księżycu? Bo jeśli tak, to sorry Winnetou. PS. Żeby zaoszczędzić Ci czasu, nadmienię, że ja też „podaję się” za wolontariuszkę F.A. PS.2.Na wypadek, gdybyś chciała wykorzystać mój post do własnych celów taka uwaga: Przy rozbieraniu na części pierwsze mojego posta, proszę wziąć pod uwagę moje następujące oświadczenie: „Wypowiedź ta jest opinią prywatną i nie ma nic wspólnego z moją działalnością w FdZ Animalia.” Jeszcze coś mi się przypomniało: pisałaś, że nie wpłaciłaś nawet 50 gr na FdZ Animalia. Otóż wielka szkoda, bo każdy grosik się liczy, a Fundacja ta jest bardzo aktywna i ma na koncie wiele uratowanych zwierząt. O czym mogą zaświadczyć (jak mniemam) również niektóre osoby czytające ten wątek.
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
ślicznie wygląda, pobyt u Stonki mu służy :D przytył chyba?? -
Grall, szczeniak pogryziony przez psy teraz walczy o życie. Pomożcie!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zaglądam do biednego malucha -
szpital na całego :crazyeye: trzeba Wam załatwić takie czepki pielęgniarskie i mówić do Was "siostro" ;)
-
coraz piękniejsza laska :)
-
śliczny pies
-
Moria miała niesamowite szczęście od samego początku, że trafiała na odpowiednich ludzi. Jakie to szczęście, że wtedy, rok temu, nie trafiła do schroniska. Jakie to szczęście, że znalazły się w Fundacji pieniądze, na utrzymywanie jej w hoteliku. Nikt jej nie uszczęśliwiał na siłę, mogła się powoli oswajać i przyzwyczajać do człowieka, a dom jej się trafił nadzwyczajny :loveu:
-
dlaczego jeden kot ma nosek czarny, a drugi ma różowy? mi się najbardziej podoba Lancelot, bo ma takie fajne wyraźne znaczenie na czole jakby przyłbica od hełmu :)
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
mały bazarek dla Oriona [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227952-Psi-szampon-smycz-dla-kota-ma%C5%82ego-psa-ramki-anio%C5%82y-dla-Oriona-do-12-06-godz-22-00[/url] -
o mammo jakie piękne!
-
Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!
Ajula replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock'][SIZE=2][/SIZE] Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie Liska. W dt jest już prawie 2 lata a Wy wciąż z Nim jesteście. Wątek nie umarł i za to Wam dziękuję!!![/QUOTE] dwa lata..... jak ten czas szybko leci :roll: ile teraz Lisio ma lat? -
szczęściara z tej suni :)
-
napatrzeć się na niego nie mogę i nie chodzi mi tylko o ten bociankowaty dziubek, ale o całość - te uszki sterczące jak dwa radarki, białe oblicze na tle szarej czuprynki i bokobrodów, no po prostu cały jest wspaniały :loveu:
-
dobrze Muzzy, że masz dwuosobowe łóżko :D
-
....o widzę, że Margo zwierzątek przybyło.........