Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. cieszę się, że nocka minęła spokojnie, może Ela później coś napisze
  2. Eloonia coś się nie odzywa, może jest wykończona psychicznie :roll:
  3. biedna Hopi, ale jakoś musi to wytrzymać, lepiej, że łapka będzie naprawiona, a co do stresu - jestem pewna, że Eloonia ją utuli i zrobi wszystko, żeby stres był jak najmniejszy
  4. reaktywowany po zaginięciu bazarek dla Oriona [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225915-Nowe-tenis%C3%B3wki-Lacoste-i-%C5%82adne-baletki-dla-Oriona-do-23-04-godz-22-00?p=18968816#post18968816[/url]
  5. wszystko fajnie, Moria w łóżku! to dopiero widok :) tylko niedobrze, że brata nie akceptuje, chyba by się przydała porada specjalisty....
  6. nieustannie się cieszę, że Ciapek tak dobrze trafił :)
  7. fajnie, są efekty Twoich działań na wsi! poprawiłaś sytuację biednych kotów jesteś super Rytka
  8. jak się Hopi wdzięczy na tych zdjęciach :loveu:
  9. super, oby się wszystko dobrze ułożyło w nowym domku:thumbs:
  10. [quote name='BeaBono'] a drugiej cioci wyżarła sernik :evil_lol:.[/QUOTE] dba o figurę cioci Ani :D
  11. szalony pies, widać, że mu pasuje pobyt u Ciebie, wygania się za wszystkie czasy :D
  12. ho ho to już nawet królewicz własny portret ma :D
  13. no właśnie jestem w szoku - poznikały wszystkie ostatnie posty :-o
  14. gratulacje dla nowej Rodzinki malucha z okazji udanej adopcji!! już się nie mogę doczekać zdjęć
  15. jaka fajna wataha :D widać, że mają jak w raju
  16. oczy robią się mokre na widok tego chudziaczka, ale serce się raduje, że jest coraz lepiej :) Vinek jest cudowny a ten szczeniak - jakie cudo!
  17. mój Gacek na wiosnę dostaje łupieżu, tzn. nie sypie się z niego, ale jak przejadę szczotką, to wychodzi dużo łupieżu, myślałam zawsze, że to z powodu suchego powietrza w mieszkaniu
  18. Jantar wygląda na wesołego psiaka :)
  19. [quote name='Ania+Milva i Ulver']l;) już widzę miny pań z yorkami, gdy zobacza Miszaka w salonie piękności hahaha[/QUOTE] na pewno będą pod urokiem jego urody :D
  20. super, dobrze, że prowadzisz ją na takiej długiej lince i nie odpinasz smyczy pochwalam Twoją ostrożność :)
  21. królewicz ze strażą przyboczną :D
  22. fajny psiak do góry
  23. miała pecha malutka, ale tak bywa, nóżka się wygoi i będzie dobrze
  24. pomyślałam o schronisku brodnickim nie tylko dlatego, że jest super :) ale dlatego że wiem, że jakieś psy z terenu tej gminy już były do Brodnicy zabierane, myślałam, że może mają w takim razie umowę podpisaną z Brodnicą. Ale przeczytałam w internecie, że schronisko ma Kowalewo Pomorskie, a moja wieś jest w powiecie golubsko-dobrzyńskim, więc pewnie psy powinny trafić do Kowalewa. W gminie nikt nie jest zainteresowany łapaniem psów. Ja już dwa psy z tej wioski zabrałam - jeden ma szczęśliwy dom, drugi (czarny owczarek Orion) już ponad rok siedzi w hotelu ii nikt go nie chce :( nie jestem w stanie zabrać kolejnych psów
×
×
  • Create New...