Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Pipi wiem, że takie głupie wpisy na Twoim wątku mogą Cię denerwować, ale nie daj się wyprowadzić z równowagi. Olej to. Posty tych osób nic nie znaczą. [B][COLOR=#800080]Dla mnie jesteś wyjątkowym Człowiekiem i podziwiam Cię. [/COLOR][/B]Nie obchodzi mnie, co piszą jakieś dziwne osoby. A jeśli chodzi o depresję....... choroba, jak każda inna. Niedobór serotoniny. Niektórzy mają niedobór żelaza i chorują na anemię, inni mają niedobór serotoniny i chorują na depresję. Też przez ponad rok byłam w terapii i brałam leki. Tak jak napisałaś - nie ma to nic wspólnego z charakterem.
  2. trzymam kciuki i czekam na wieści
  3. cudowne słodziaki :loveu:
  4. tuzin to po polsku 12? :D o rany, uważajcie, bo jeszcze jaka fundacja interwencje u was zrobi i oskarży o zbieractwo :diabloti:
  5. Labi chyba się nie doczeka domu, niesamowite, że jeszcze się nie znalazł nikt, komu by się spodobała :( zresztą jak inni nasi rezydenci
  6. ...nie jesteś w stanie upilnować ich wszystkich :(
  7. to ile ich teraz macie? bo już się pogubiłam
  8. z wątku wiejskich kotów Rytki :) [IMG]http://img1.demotywatoryfb.pl/uploads/201204/1335784443_by_Doknic_500.jpg[/IMG]
  9. [quote name='luka1'] Wiecie co, jadąc tam wydawało się nam, że pojedziemy, pomożemy i wszyscy będą szczęśliwi. Nie spodziewaliśmy się ogromu problemu. Nie wiedzieliśmy, że będzie trzeba tak drastycznie zareagować. Nasza pomoc przerodziła się w interwencję.[B][SIZE=3] Chyba trochę nas to przerasta finansowo. Jeśli więc możecie - pomóżcie.[/SIZE][/B][/QUOTE] podnoszę, bo ważne
  10. Gusio :loveu: śliczne imię!
  11. zapiszę sobie, jak mi coś wejdzie na konto, to przeleję chociaż kilka zł
  12. aż się łezka kręci w oku, tyle lat cierpiał ten biedny Lisio, a teraz jest taki szczęśliwy...... jemu nigdzie nie będzie lepiej, jeśli chodzi o mnie, to mogę tą moją dyszkę płacić przez następne lata ;)
  13. Etna pościerała sobie mordkę, ale za to jaka szczęśliwa! żeby moja Hexi miała takie warunki (tzn. ogród), to by szalała dokładnie tak samo jak Etnusia, bo Gacka w żaden sposób nie można namówić do biegania
  14. [quote name='rytka'] ...ja z nimi rano wychodze wiec jak sie odezwe to wstaja .Potem ja do lazienki one za mna ja kawe one za mna tuptaja robiac hałas siora sie smieje o idzie general i jej wojsko;)a szal juz calkowity jak zakladam spodnie ....[/QUOTE] masz dla kogo żyć :D
  15. co się stało? zachorowała? :(
  16. super jest ten psiak :loveu:
  17. chyba ma jakieś 7 - 7,5 lat, bo już jest u nas 1,5 roku, a początkowo był oceniany na 5-6 Stonka jak Ori dogaduje się z psami? Bo jak był u Michała, to podobno nie za bardzo lubił inne psy (suczki owszem)
  18. Orion :) on teraz mieszka u Stonki, niestety nie jest pierwszej młodości [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195180-Owczarkowaty-czarny-Orion-tak-d%C5%82ugo-ju%C5%BC-czeka-na-DOM[/url] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uWfGUMBKazE/T6wmCCTmnLI/AAAAAAAADpY/zlKBwChF_v4/s512/DSC02209.JPG[/IMG]
  19. cudowna Hopi :loveu: czemu nikt się po nią nie zgłasza?
  20. Jest nas na tym forum kilka tysięcy osób, ludzie mają różne charaktery, różny styl - jedni lubią wszystko pod linijkę i przejrzyście (ja tak lubię, najlepiej, jak by było wszystko w punktach ;)), inne osoby są spontaniczne, kolorowe, może czasami chaotyczne...... ale niech sobie będą :) krzywdy nikomu nie robią, a niektóre z takich kolorowych osób mają wielkie serca i pomagają, ile tylko mogą. Chwała im za to. Cóż z tego, że tekstu trzeba szukać między gifami? Jak kogoś to męczy, to po prostu nie czyta. A tak w ogóle to może założymy w dziale ogólnym wątek pt. "Czego/kogo nie lubię na dogomanii" - można by sobie tam podyskutować na różne tematy. Bo tu trochę zaśmiecamy.
  21. ale piękne te fotki Bartusia z Miszakiem :loveu:
  22. [quote name='rozi']Czy moglibyśmy wrócić do starej, dobrej zasady przelewania kwoty za fanty bezpośrednio na konto celu, a kosztów wysyłki do osoby prowadzącej bazarek? [/QUOTE] Rozi rozumiem co masz na myśli, sama czasami nie jestem pewna, czy osoby robiące bazarki rzeczywiście się z nich rozliczają. Jednak są przypadki, kiedy możliwość przelewania zbiorczo wpłat z bazarku na dany cel jest dużym ułatwieniem. Ja i kilka jeszcze osób robimy regularnie bazarki dla fundacji Animalia, ja osobiście zbieram wpłaty na moje konto, odejmuję za przesyłkę i przelewam zbiorczo utarg na konto fundacji. Często wystawiane są drobne rzeczy za drobne pieniądze, po 3, 5 zł. Jakby szefowa miała sprawdzać każdą z tych drobnych wpłat i potwierdzać, czy to na wątku, czy mailem do mnie, to przybyłoby jej roboty, której i tak ma nadmiar. Tak czy owak ludzie wpłacają drobne kwoty na konto fundacji, Gosia i tak musi je wszystkie zaksięgować. Cieszymy się z każdej wpłaty i każda złotówka się liczy (i to nie jest frazes), ale opanowanie tych wpłat, zaksięgowanie, rozliczenie to masa pracy. My sprzedajemy jakieś rzeczy też na allegro (na rzecz fundacji). Z allegro wpłaty są właśnie bezpośrednio na konto fundacji, Gosia musi sprawdzać, czy wpłata weszła, daje mi znać, ja wysyłam, ktoś tam potwierdza w komentarzach, że dostał, mi potem Gosia robi zwrot za wysyłkę. A ten zwrot też musi zaksięgować. To jest wszystko bardzo pracochłonne i pożera czas i mnoży papiery, bo wszystko przechodzi przez kasę fundacji i musi być zaksięgowane. Jak zrobię zbiorczą wpłatę z bazarku, to jest mniej roboty, mniej pozycji, mniej kwitów. To tak z mojego punktu widzenia :)
  23. boshe......co za kot! Trzeba koniecznie jego zdjęcia powstawiać na fb z drugiej strony, jak ludzie zobaczą gdzie on włazi, to nie będzie chętnych na adopcję ;)
×
×
  • Create New...