dobrze, że Ci się na wywody zebrało, Lodek to rozumie na pewno - i my wszyscy też.... na tym forum jest prawdziwe życie, dramaty zwierząt, ale i ludzi, mam nadzieję, że coś się zmieni u Ciebie na lepsze, a jak nie - to daj znać, jesteś bardzo zwierzolubna, swój człowiek jednym słowem :) jak coś będzie trzeba, to się zbierzemy i pomożemy :)
prawda Lodziu że kochamy ciocię Mikę?