Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. o ja chrzanię, coś strasznego, jak on musiał cierpieć Goniu złota kobieto :Rose:
  2. dzięki za wieści, ona się dosyć szybko przyzwyczaja, mam nadzieję, że będzie szczęśliwa :)
  3. Clevisia nadal bez domu jak widzę :(
  4. masz ciężki czas ostatnio :(
  5. w głowie się nie mieści :( biedne krowy, pewnie wszystkie zwierzęta w tym gospodarstwie biedne
  6. trzymaj się Rytka :glaszcze: Lodek będzie pewnie tęsknił za Twoim bratem zwierzaki są takie mądre, rozumieją więcej, niż ludzie myślą...
  7. rewelacja :) tylko żeby dom się znalazł i byłoby super
  8. Lis Pustyni :loveu:
  9. zaglądam z pytaniem jak maluchy?
  10. dobre wieści :) Stonka dobrze się nim opiekujesz :Rose:
  11. ciekawe jak Rosik
  12. [quote name='supergoga']Poproszę o trzymanie kciukow, jest szansa na dom dla calej trojki razem...sprawdzamy...[/QUOTE] :crazyeye: aż nie wiadomo co powiedzieć :crazyeye:
  13. [quote name='What May NN'] ps. może wyczarujesz dom dla Tytka? ;-)[/QUOTE] ...i dla Jantara ;)
  14. biedne maleństwo nie wie o co chodzi, ale mam nadzieję, że szybko się przyzwyczai
  15. jakie biedne, jakie miny, jakie oczęta :D
  16. jak się czuje Jantar? Dawno nikt do niego nie zaglądał
  17. super! oby tym razem dom na zawsze
  18. Hopi w DS :multi: strasznie się cieszę, ale jednocześnie martwię się, że tęskni za Rytką i Lodkiem...... trzymam kciuki z całych sił, żeby się dobrze zaaklimatyzowała ps. a nowa Pani obiecała, że będzie dawała znać, co u księżniczki? może by na wątek zajrzała
  19. niesamowity ten pies, takiej mieszanki jeszcze nie widziałam :loveu:
  20. Ajula

    Hexi i Gacek

    fiorsteinbock dziękuję za miłe słowa :) ja myślę, że Gacio jest właśnie taki przez ludzi, którzy go skrzywdzili, a już na pewno jakieś dzieci dały mu popalić, bo dzieci nie cierpi najbardziej
  21. [quote name='taks'] A tak w ogóle to [U]tu[/U] na bazarkach dzielimy włos na czworo a tym czasem na dogo kwitnie handel poza bazarkami i z tego co widzę ma się dobrze. Tak dobrze, że często nowi userzy nawet nie zdają sobie sprawy, że to zakazane regulaminem skoro tak nagminne.[COLOR=#ff0000][B] Bywa i tak, że oferty sprzedaży są jedynymi postami danego użytkownika. Jeszcze trochę i dogo będzie filią allegro , przynajmniej w zakresie towarów jakos tam powiązanych ze zwierzętami, jestesmy na dobrej drodze do tego...[/B][/COLOR] A bazarki? No cóz staną sie skansenem dla tych frajerów , którzy nie dośc że grosza z tego nie mają to jeszcze w przeciwieństwie do pozostałych "handlarzy" musza sie dobrze nagimnastykować aby spełnic wszystkie wymogi regulaminu bazarku i gesto tłumaczyc jak coś przypadkiem przeoczą.[/QUOTE] to jest ważne, co taks napisała, może warto podyskutować o tym i wprowadzić jakieś obwarowania? Chociażby możliwość robienia bazarków dopiero po jakimś czasie od zarejestrowania się na dogomanii?
×
×
  • Create New...