[quote name='taks']
A tak w ogóle to [U]tu[/U] na bazarkach dzielimy włos na czworo a tym czasem na dogo kwitnie handel poza bazarkami i z tego co widzę ma się dobrze. Tak dobrze, że często nowi userzy nawet nie zdają sobie sprawy, że to zakazane regulaminem skoro tak nagminne.[COLOR=#ff0000][B] Bywa i tak, że oferty sprzedaży są jedynymi postami danego użytkownika. Jeszcze trochę i dogo będzie filią allegro , przynajmniej w zakresie towarów jakos tam powiązanych ze zwierzętami, jestesmy na dobrej drodze do tego...[/B][/COLOR]
A bazarki? No cóz staną sie skansenem dla tych frajerów , którzy nie dośc że grosza z tego nie mają to jeszcze w przeciwieństwie do pozostałych "handlarzy" musza sie dobrze nagimnastykować aby spełnic wszystkie wymogi regulaminu bazarku i gesto tłumaczyc jak coś przypadkiem przeoczą.[/QUOTE]
to jest ważne, co taks napisała, może warto podyskutować o tym i wprowadzić jakieś obwarowania? Chociażby możliwość robienia bazarków dopiero po jakimś czasie od zarejestrowania się na dogomanii?