-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
normalka młode mamuski rozmawiają o kupkach swoich dzieci młodzi opiekunowie psów rozmawiają o kupkach swoich psów :evil_lol:
-
kochany Dropinek :loveu: cieszę się, że dzis brzuszek nie bolał
-
[quote name='Energy'] strzykawkę wkładam między zaciśnięte:evil_lol:zęby a policzek (na głębokości trzonowych) i powoli wlewam:razz: nie mają jak wypluć:eviltong:[/quote] a ja wpycham strzykawkę w szczelinę pomiędzy zacisniętymi zębami też tak bardziej z tyłu i połykają jak ta lala :diabloti:
-
szkoda, że nie do Sary, tak jakos mi przykro się zrobiło ale najważniejsze, że już nie siedzi w schronisku a o domku coś wiadomo? kto go zabrał?
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='alfabia'] Jak patrzę na tego rozanielonego psa rozwalonego maxymalnie na kanapie to naprawdę sama radość! :loveu: [/quote] masz rację Alfabia :lol: ja od tygodnia oczy na zapałki, bo Gacek ma rozwolnienie, ale dziwnym trafem tylko w nocy, nawet 3 razy w nocy trzeba z nim wychodzić :roll: ledwo żyję, jak dzis musialam się znowu z łóżka wywlec i wyjść na ten mróz w nocy to mi się autentycznie płakac chciało ale jak się już załatwił i zaczął skakać po śniegu radosny jak szczeniak, a mi się przypomniało, jak go pierwszy raz zobaczyłam chudego, brudnego, skaczącego na trzech łapach to mi się znowu płakać chciało, ale ze szczęścia, że już nie jest bezdomny, że nie jest glodny, że może tak sobie na śniegu skakać właśnie z radości -
[quote name='Energy'] No cóż moje dziewczyny też nie przepadają za smectą i niedobra pani wlewa im strzykawką do pyszczków[/quote] o! to też jest dobry sposób jak sie nabierze wprawy, to wlewanie strzykawką leków da się sprawnie wykonać nawet przez zaciśnięte zębiska :evil_lol: a nawet lepiej, jak zęby zaciśnięte, bo się mniej wylewa na boki :diabloti:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Sabinko śnieg Was nie zasypał? bo u nas rano była wiosna, a teraz mamy śnieg do kolan moje psy mają długie nogi, ale te biedne jamniki...:diabloti: -
mam nadzieję, że noc będziecie mieć spokojną
-
[quote name='muzzy'] Nie krzyczał, bo wie, że byłem chory.[/quote] kocham Cię [B]muzzy[/B] :loveu: tak jak wczesniej Ci poradzono daj mu smectę - ja wsypuję ją do mokrego jedzenia, nawet nie jest zła w smaku ile Dropek waży? dla moich psów (30 kg wagi) podaję 2 saszetki na dzien - 1 w południe, 1 wieczorem
-
Czarny- przyjaciel koni wreszcie w domku, u kochającej rodziny :)
Ajula replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
piękny wątek piękny pies i ludzie, którzy dali mu nowe życie :loveu: trzymam kciuki za dalsze postępy -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
przede wszystkim to nie mieści mi się w głowie, że nie ma bata na tych cholernych pseudohodowców, że nie ma przepisów prawnych, ktore by takie działanie uniemożliwiły :angryy: i że ludzie są tacy głupi, że kupują takie pseudorasowe pieski napędzając ten koszmarny interes :-( -
zabierzcie ją do domu, w domu najłatwiej się oswaja i przynajmniej nie zwieje :cool3:
-
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
Alfabia widziałas te biedne pekińczyki? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/likwidacja-pseudohodowli-pekinczykow-otwock-interwencja-pisdz-134083/[/url] -
dopadli :evil_lol: w wolnej chwili wykasuję tą "ich" sygnaturkę i zrobię sobie nową :diabloti:
-
Karmelek do raportu co u Karmelka?
-
Jasinka a co u Ciebie??
-
ja też Wam życzę dobrych snów fajne z Was chłopaki :lol:
-
chętniej bym się więcej dorzucała do wielu piesków, bo ja osobiście dla siebie nie potrzebuję dużo :lol: kosmetyków nie używam, do fryzjera nie chodzę, nowych ciuchów nie lubię.. jednak mam 5 osobową rodzinę + 2 psy specjalnej troski weterynaryjnej do tego kredycik we francowatych frankach - i niestety na pieski w potrzebie mogę jedynie jakies grosiki wysyłać :-(
-
ja nie pomogę, nie znam się na tym :shake: sama zaprosiłam do nas człowieka, który się zna, bo czasami nasz znajdek zachowuje się podobnie jak Kirunia i nie chcemy popełnić błędu, żeby to się nie poglębiło