-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
jasne jasne trzymamy :thumbs:
-
[quote name='muzzy'] Dzisiaj rano jakoś nie miałem apetytu, śniadanka nie ruszyłem jak pan nasypał do miski, nawet nie wziąłem od razu się za pożeranie kostki prasowanej, którą dostałem jak pan wychodził do pracy.[/quote] nie miał apetytu bo się kością ZAPCHAŁ ;) [quote name='muzzy'] I jak ją sobie dziamałem w najlepsze, to pan mi ją na chwilkę zabrał tuż sprzed mordki. Nawet się krzywo nie spojrzałem, nie mówiąc już o jakimkolwiek warknięciu. Po prostu ufam panu i wiem, że mi kostki nie zabierze,[/quote] Dropek jest mądry i bardzo grzeczny :lol: [quote name='muzzy'] A teraz leżę sobie na pana stopie, zmęczony kolejnym obserwowaniem warczącego potwora z długą szyją. Dzisiaj już nie naszczekałem na niego, chociaż parę razy robiłem minę jakbym chciał szukać z potworem zaczepki, ale wtedy pan mnie głaskał i coś tam gadał symaptycznym głosem, więc byłem grzeczny [/quote] brawo brawo piesku - już wiesz, że potwór z długą szyją nie gryzie fajny pies z Ciebie Dropku i jaki śliczny :loveu: [CENTER] [/CENTER]
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']No i wypięli się :shake: Nie chcieli ani wizyty ani umowy, najlepiej im psa w połowę drogi dowieźć, oni sami sobie wezmą i zabiorą do domu, bez podawania adresu ani niczego. :cool3::razz: Więc baaaaardzo prosimy o fundusze na sterylkę... Choćby 100 zł uzbierać, te 50 ja dołożę od siebie.[/quote] to niech spadają :mad: RM kilka złotych dołożę, ale dopiero w pierwszych dniach kwietnia, bo teraz mam puste konto
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
no jak to co wyrabia? cieszy się życiem! :loveu: -
PiSdZ - Likwidacja PSEUDOHODOWLI pekińczyków (Otwock) Opisy, str. 11,12
Ajula replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
też zalinkowałam na zaprzyjaźnionym (chociaż nie zwierzęcym) forum nawet jak tylko jedna osoba pomoże to i tak się liczy -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
a jak łapka Luny? -
psinka jest przesliczna :loveu: domki powinny się o nią bić
-
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
hej Misio, co tam u Ciebie? fotki rzeczywiscie by się przydały :cool3: -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
jesli im się tam podoba, to czemu nie? przynajmniej nie trzeba wyprowadzać :razz: -
[quote name='muzzy']Kurcze, ja z kolei słyszałem, że pies powinien jeść kości, między innymi dlatego, że czyści sobie w ten sposób zęby. Widać co kraj to obyczaj... :)[/quote] [B]muzzy[/B] - to tak jak z wychowywaniem dzieci - każdemu się wydaje, że wie najlepiej i każdy się mądrzy :diabloti: wydaje mi się, że musisz po prostu obserwować Dropka i wyrobić sobie własne zdanie na dogomanii są setki wątków, na których toczą się wielostronicowe dyskusje na różne tematy, czytałam wiele z nich i w końcu dochodziłam do wniosku, że jeszcze bardziej nic nie wiem, bo każdy mówi coś innego wydajesz mi się rozsądnym "Pańciem" i sam wyczujesz, jak postępować z Dropkiem, a nasze uwagi (w tym moje) traktuj na luzie :lol:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
ładna dziewczynka, może trochę puszysta, ale śliczna jest :loveu: -
[quote name='Charly'] W środę Oskarek ma być odebrany.... [/quote] ...ale że odebrany, tak? nie "być może", nie "ewentualnie" tylko odebrany? :lol:
-
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
Ajula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
ponka jaki ładny opis pieska faktycznie, nic tylko brać! :lol: -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Ajula replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
może to nudne powtarzać wciąż to samo, ale powiem, a co! Dramcio śliczny jest :loveu: -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
i to się własnie nazywa "cięta odpowiedź" :evil_lol::evil_lol: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
hmm chyba rzeczywiście zrobiła się smuklejsza :evil_lol: -
[quote name='Milosnik kotow']Grunt to realizm :cool1: Jak sobie chłopak pobiega, to wszystko co zbędne z siebie wytrzęsie :lol:[/quote] realizm - dobre słowo ;) przerabiałam ten temat z moją Hexi i po kilku zatwardzeniach skończyło się dziamanie kości w pełni zgadzam się z tekstem mojego weta, że "pies kości to tylko na obrazku powinien oglądać" :evil_lol:
-
[quote name='muzzy'] Pewnie jak dostanie tę dużą, to mu na sto lat starczy :)[/quote] i przez tydzień będzie miał zatwardzenie :diabloti:
-
może nie są przekonani, że to ważne :roll: powiedz, że bez sterylki nie wydasz, a w tej chwili nie masz pieniędzy, żeby z własnych opłacić zabieg
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
hej Saba, jak się masz? dalej Cię Dark głodzi? :eviltong: -
masz rację RM takie domki muszą byc, jakie mają Adunia i Monti :loveu:
-
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
Ajula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
taki ładny piesek na krótkich nóżkach :lol: może jest niegrzeczny dlatego, że za kratami