Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. może ma taki charakter? :lol: one przecież są jak ludzie, mają różne charakterki powiem Ci Alfabio, że nasz Gacuś też do najsympatyczniejszych psiaków nie należy nazywamy go czule "Warczek" bo powarczeć i pomruczeć to on sobie lubi :evil_lol: tym fajniej, że zamieszkała u Was Kora - Lunka ma sympatyczne towarzystwo
  2. trzymam kciuki, żeby to było jak najprędzej i poprosze o numer konta, to chociaż grosik przeleję przykro mi, że tylko grosik, ale z drugiej strony widać na innych wątkach, że nawet małe grosiki ostatecznie tworzą całkiem przyjemne sumki :lol:
  3. ja stałych deklaracji składać nie mogę, bo mam nieregularne dochody, a mam na kogo wydawać ale w miarę przypływu gotowki jakiś chociaż nieduży grosik od czasu do czasu prześlę
  4. Powerek maluchu kochany na spacerek :painting:
  5. [quote name='Murka'] Myślę, że czas i spokój może zdziałać tu wiele. [/quote] :beerchug: podpisuję się pod tym jesli chodzi o sedalin, to ja mam bardzo złe doświadczenia nie będę tu się rozpisywać dlaczego, powiem krótko - podalismy naszej Hexi sedalin dwa razy i dwa razy żałowałam, więcej tego nie zrobię :roll:
  6. az się łezka w moim oku kręci z radości :loveu: Saba śliczna, na łożu wygodnie sobie leży jak królewna Dark dzięki za relację :Rose:
  7. co słychać u tego biedaka?
  8. Tina psinko pusto tu o Ciebie :roll: chyba nie masz w życiu zbyt dużo szczęscia.......
  9. Bidulko pokaż się niech wszyscy zobaczą jaka śliczna panienka jesteś :loveu:
  10. dawno się u Dropka nie odzywałam nie mam czasu, pracy dużo ale nadal bardzo Was lubię :loveu:
  11. [quote name='Rudzia-Bianca'] Biana jak do mnie przyjechała to była bardzo wystraszona, przerażona nawet , bała się dokładnie wszystkiego nawet trzepotu skrzydeł motyla, miała jakby zwidy, halucynacje własnego cienia na ścianie potrafiła się wystraszyć. [/quote] zapelnie jakbym opis naszego Gacia czytała Karmelek wprawdzie nie wygląda na zestresowanego, ale na wesołego szczęsliwego psiaka wiesz co AAncia, czytalam niedawno na innym wątku, że dziewczyna zostawia swojemu pieskowi swoje zużyte skarpetki i on z tymi skarpetami chodzi :lol:
  12. [quote name='Poker']wyniki badań krwi Merlinki są bardzo dobre :multi::multi::multi:, a więc nereczki są ok :multi:[/quote] cieszę się :multi:
  13. [quote name='Marcik'] Wygląda na szczęśliwego psa, który zaraz chce coś zbroić. [/quote] wygląda na małego łobuzka :loveu:
  14. śliczny z pyszczka to mi tak trochę Dramka znalezionego przez DIF przypomina :loveu:
  15. [quote name='agata51']Verter. Ładnie.[/quote] mi się kojarzy z dziełem Goethego "Cierpienia młodego Wertera" może taki tytuł powienien mieć wątek ;)
  16. spróbujcie u Pani Zofii, ona zna się na psach
  17. Brązowa już tyle czasu minęło...... masz może jakies wieści od Karmelka?
  18. to ekstra :lol: już Sabinka nie będzie sama
  19. [quote name='anciaahk'] Niestety zabawką ostatnio stała się np. pościel, którą pogryzł :diabloti:. .[/quote] nasz Gacunio po przybyciu do naszego domu robił to samo - posciel, koce darł na strzępy :roll: i co mialam mu powiedzieć? on chyba nigdy nie mieszkał w domu, nie wiedział co to jest, może w ten sposób odreagowywał stres i strach, bo nie wiedział o co chodzi... tez nic mu nie powiedziałam, co sie nie nadawało już do użytku wyrzuciłam, resztę pocerowalam, zakładalam tylko starą pościel - i trudno teraz zdarza mu się wygryzać dziurki, ale tylko takie malutkie i rzadko ;)
  20. ja trzymam :thumbs:
  21. moze Power musi swoje odczekać szkoda, że siedzi taki fajowy poręczny piesek :roll:
  22. śliczna jest ale pazurki to ma chyba stanowczo za długie :roll:
  23. mam nadzieję, że drugi domek okaże się dobry a skąd ci ludzie? z Wrocławia?
×
×
  • Create New...