Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ciekawe jak sie czuje Gufi?
  2. [quote name='Poker'] Kosteczki mięsne na ogródku też lubi obgryzać,a jak potem biega z tą kostką,szaleje, skacze przez krzaczki, ledwie na zakrętach wyrabia. (...) czyli stójki na głowie,uśmiechy," pieron w mietłe strzelił " i buziaki. [/quote] co za fajny mały rozkoszniaczek :loveu: mam nadzieję, że nowa rodzina Duni nie będzie nam skąpić informacji i fotek :cool3:
  3. no tak, ja wiem, że ten wet to taki sobie jest jesli nie ma innych objawów, to może być jakas zwykła wirusówka z powietrza i wtedy sam musi sobie poradzić czyli ten rozwalony paznokieć wygląda źle? wiesz co jest bardz dobre na takie sączące się rany? galusan bizmutawy - to jest taki żółty proszek do posypywania, kosztuje naprawdę grosze, a pięknie osusza i leczy rany - stosowałam wielokrotnie na moich psach i mojej rodzinie nie wiem, czy masz gdzies w pobliżu aptekę, może kupię ten proszek i wyślę? jutro może by doszedł
  4. a kot na co dostawał ten antybiotyk?
  5. ależ ten Juryś szaleje na trawce :loveu: następny mój pies będzie ślepaczkiem
  6. Dunia słoneczko jak się czujesz? ranka nie boli?
  7. jak Gufi ma teraz rano gorączkę, to wieczorem będzie miał ją tym bardziej ja bym poszła do weta, ale wiem Rytko, że Ty masz dalej i dla Ciebie to kłopot to raczej nie jest zatrucie, skoro jak mówisz nie wymiotuje i je normalnie - czyli brzuch go nie boli
  8. zobaczcie - on ma taką czerwoną skórę nie tylko na pyszczku - na glowie prześwituje czerwona skóra, jajeczka są czerwone, i na łokciu też widać - chyba na calym ciele tak ma :-(
  9. jego to napewno boli i swędzi :placz: to chyba jakies alergiczne świństwo? a on widzi? bo ma takie oczy, jakby był niewidomy
  10. tak, warto ten artykuł sobie przeczytać własciwie jakby Gufi dostał ten jeden raz 1/2 tabletki paracetamolu, to chyba by mu nie zaszkodziło ale już nie będę panikować, ma swoją własną Rytkę która nad nim czuwa :eviltong: nic mu się nie stanie
  11. jamor nie ma już miejsc :shake: mój TZ musi jechać do Sochaczewa na ten weekend, następnym razem będzie jechał za jakis miesiąc
  12. może coś zjadł i dlatego, jutro zobaczysz jakby jeszcze miał goraczkę, albo doszło coś innego, to weź go do weta, ok? ma kilka zł w skarbonce, niech lepiej wet go zobaczy, może jakis antybiotyk potrzebny
  13. ok, rzuciłam się do szukania w internecie, ale nic mądrego nie znalazłam tak na szybko że nie wolno podawać ludzkich leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych wiem od wet, z radia, i internetu tu jest napisane, jakich leków ludzkich nie wolno podawać psom: [url=http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/art2160,zwiastun-choroby.html]Psy.pl - strony miesięcznika "Mój pies" / Archiwum / 7/2007 (190) / Zwiastun choroby[/url]
  14. może jest na forum jakis wet? a jakies inne objawy? wymioty, rozwolnienie? kleszcz?
  15. co tu robić?? tylko nie dawaj mu żadnych ludzkich leków
  16. [quote name='rytka']Gufi ma 39.8 temp.dlatego taki grzeeczny,zmierzyłam bo biło od niego cieplo,czy to po szczepieniu/szczepiony 30.07/?[/quote] trochę za długo chyba :smhair2: nie zauważyłam nigdy, żeby moje psy miały po szczepieniach gorączkę :shake:
  17. [quote name='rytka'] Gufi znow okupuje fotel,zacząl szczekac o 21szej jak byłabym złosliwa to moglabym powiedzieć,ze on sie boi ciemności chyba:diabloti:[/quote] on tylko chce, żebys go utuliła na noc :evil_lol: kochany chłopaczek :loveu:
  18. widziałam dziś Gufiego na Naszej klasie - mam w znajomych Fundację Niechciane i Zapomniane, i NK pokazuje ich aukcje - Gufi też był :loveu:
  19. [quote name='majqa']Dziewczyny, jeśli jesteście na NK powstawiajcie tam link do aukcji. Ja niestety nie jestem ale z wpisów na różnych wątkach wiem, że ta opcja działa.[/quote] kto mnie nauczy jak to zrobić? bo ja tępa jestem...
  20. [quote name='zuzlikowa']Dzięki gametko...nie patrz na to...na wątki wchodzą i niezfundacjowani...wklejam jak leci...mam nadzieję,że mnie nie zbanują!:shake:...[/quote] zuzlikowa, na wątku Powera mówila dziewczyna, że szuka podhalana: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pies-pakera-pies-idiotki-malenki-power-placi-za-ludzkie-fanaberie-trojmiasto-64837/index35.html[/URL] na str 35 o tym mówi
  21. czy z tych wielu ogłoszeń też się nikt nie odezwał? :roll:
  22. fotek nie mam, było już późno, pani Wanda sie spieszyła Bidulka jest tłusciutka (ale tak w sam raz), obrośnięta sierscią i ma przepiękne umaszczenie - na obu bokach takie jakby ciemniejsze smugi i ma śliczne pysio :loveu: nie wiem, czemu jeszcze nikt jej nie zechciał :shake:
  23. a ja wczoraj widziałam Bidulkę! jest przepiękna :loveu:
  24. [quote name='emdziolek']POMÓŻCIE ODNALEŹĆ PRZERAŻONEGO TOPSIKA!! [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [/quote] współczuję :-( będe się rozglądać na wszystkie strony, ale mieszkam po drugiej stronie miasta
×
×
  • Create New...