-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak sie czuje Gufi? -
[quote name='Poker'] Kosteczki mięsne na ogródku też lubi obgryzać,a jak potem biega z tą kostką,szaleje, skacze przez krzaczki, ledwie na zakrętach wyrabia. (...) czyli stójki na głowie,uśmiechy," pieron w mietłe strzelił " i buziaki. [/quote] co za fajny mały rozkoszniaczek :loveu: mam nadzieję, że nowa rodzina Duni nie będzie nam skąpić informacji i fotek :cool3:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
no tak, ja wiem, że ten wet to taki sobie jest jesli nie ma innych objawów, to może być jakas zwykła wirusówka z powietrza i wtedy sam musi sobie poradzić czyli ten rozwalony paznokieć wygląda źle? wiesz co jest bardz dobre na takie sączące się rany? galusan bizmutawy - to jest taki żółty proszek do posypywania, kosztuje naprawdę grosze, a pięknie osusza i leczy rany - stosowałam wielokrotnie na moich psach i mojej rodzinie nie wiem, czy masz gdzies w pobliżu aptekę, może kupię ten proszek i wyślę? jutro może by doszedł -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
a kot na co dostawał ten antybiotyk? -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
ależ ten Juryś szaleje na trawce :loveu: następny mój pies będzie ślepaczkiem -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jak Gufi ma teraz rano gorączkę, to wieczorem będzie miał ją tym bardziej ja bym poszła do weta, ale wiem Rytko, że Ty masz dalej i dla Ciebie to kłopot to raczej nie jest zatrucie, skoro jak mówisz nie wymiotuje i je normalnie - czyli brzuch go nie boli -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
Ajula replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
zobaczcie - on ma taką czerwoną skórę nie tylko na pyszczku - na glowie prześwituje czerwona skóra, jajeczka są czerwone, i na łokciu też widać - chyba na calym ciele tak ma :-( -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
Ajula replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
jego to napewno boli i swędzi :placz: to chyba jakies alergiczne świństwo? a on widzi? bo ma takie oczy, jakby był niewidomy -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
tak, warto ten artykuł sobie przeczytać własciwie jakby Gufi dostał ten jeden raz 1/2 tabletki paracetamolu, to chyba by mu nie zaszkodziło ale już nie będę panikować, ma swoją własną Rytkę która nad nim czuwa :eviltong: nic mu się nie stanie -
jamor nie ma już miejsc :shake: mój TZ musi jechać do Sochaczewa na ten weekend, następnym razem będzie jechał za jakis miesiąc
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
może coś zjadł i dlatego, jutro zobaczysz jakby jeszcze miał goraczkę, albo doszło coś innego, to weź go do weta, ok? ma kilka zł w skarbonce, niech lepiej wet go zobaczy, może jakis antybiotyk potrzebny -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ok, rzuciłam się do szukania w internecie, ale nic mądrego nie znalazłam tak na szybko że nie wolno podawać ludzkich leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych wiem od wet, z radia, i internetu tu jest napisane, jakich leków ludzkich nie wolno podawać psom: [url=http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/art2160,zwiastun-choroby.html]Psy.pl - strony miesięcznika "Mój pies" / Archiwum / 7/2007 (190) / Zwiastun choroby[/url] -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
może jest na forum jakis wet? a jakies inne objawy? wymioty, rozwolnienie? kleszcz? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
co tu robić?? tylko nie dawaj mu żadnych ludzkich leków -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']Gufi ma 39.8 temp.dlatego taki grzeeczny,zmierzyłam bo biło od niego cieplo,czy to po szczepieniu/szczepiony 30.07/?[/quote] trochę za długo chyba :smhair2: nie zauważyłam nigdy, żeby moje psy miały po szczepieniach gorączkę :shake: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] Gufi znow okupuje fotel,zacząl szczekac o 21szej jak byłabym złosliwa to moglabym powiedzieć,ze on sie boi ciemności chyba:diabloti:[/quote] on tylko chce, żebys go utuliła na noc :evil_lol: kochany chłopaczek :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
widziałam dziś Gufiego na Naszej klasie - mam w znajomych Fundację Niechciane i Zapomniane, i NK pokazuje ich aukcje - Gufi też był :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Dziewczyny, jeśli jesteście na NK powstawiajcie tam link do aukcji. Ja niestety nie jestem ale z wpisów na różnych wątkach wiem, że ta opcja działa.[/quote] kto mnie nauczy jak to zrobić? bo ja tępa jestem... -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
Ajula replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Dzięki gametko...nie patrz na to...na wątki wchodzą i niezfundacjowani...wklejam jak leci...mam nadzieję,że mnie nie zbanują!:shake:...[/quote] zuzlikowa, na wątku Powera mówila dziewczyna, że szuka podhalana: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pies-pakera-pies-idiotki-malenki-power-placi-za-ludzkie-fanaberie-trojmiasto-64837/index35.html[/URL] na str 35 o tym mówi -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
czy z tych wielu ogłoszeń też się nikt nie odezwał? :roll: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Gufi hop do góry