Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='Paulina87'] Na widok lekarki MERDA OGONEM![/quote] niesamowite, tylko psy to potrafią, nawet te najbardziej skrzywdzone :-( a ludzki gatunek tylko wystrzelać :snipersm:
  2. jakby transport był, to w poniedzialek mógłby Oren jechać?
  3. boski wspaniały :loveu: jestem zachwycona!! a Gufi ulokowany w za małym dla niego posłaniu mopika po prostu mnie rozwalił :evil_lol: [SIZE=1]teraz będę kombinować skąd wziąść kasę na takie posłanko dla Gufika[/SIZE] :evil_lol: Rytko, ale poważnie mówiąc - Gufi wygląda coraz piękniej, boczki się zaokrąglają, sierść pięknie błyszczy - Twoja to zasługa :buzi: nasze wymieniłaś, ale żeby nie Ty, to Gufi może by już nie żył, albo stałby na chudy i nieszczęsliwy na łańcuchu
  4. dzis się tylko zamelduję, a jutro poczytam :lol:
  5. dogomaniowym zwyczajem zapraszam Jantusia na spacerek :painting:
  6. jakie wy zdolne jestescie i umiecie robić takie czary mary z profilami, allegrami, pinezkami itp :lol: chyba jednak czas mi sie zakwalifikować do zgredów :evil_lol:
  7. [quote name='Ukryty Smok'] 4. Jak się nazywa ten preparat z minerałami? Chcę wiedzieć już, tak na wszelki wypadek... [/quote] [U]Flawitol[/U] (dr Seidl)- premiks dla psów seniorów, u nas w lecznicy kosztuje 27 zl (60 tabletek) proszę nie zrażać się określeniem "dla seniorów" ;) Gacek ma jakies 2 lata, a brał ten preparat - wet powiedział, że to jest dobry zestaw na uzupelnienie braków szczególnie u psów, które mają problemy ze stawami (też po urazach) u nas po miesiącu stosowania już było lepiej
  8. [quote name='Ukryty Smok'] Tak ogólnie jednak to uwielbia się przytulać - za to oddałby chyba wszystko. [/quote] to już coś! to jest dobre, szybciej dojdzie do siebie, jak będzie się przytulał :lol: gacek nie pozwalał nam się dotykać przez długi czas, warczał i odsuwał się
  9. [quote name='Neigh'] Interesuje mnie co innego - konie rzeźne przechodzą przez piekło transportu nim zostaną uśmiercone. Czy psy były zabijane w sposób nazwijmy to "humanitarny". ( o ile tego słowa można użyc w tym kontekście) zgodnie z zasadami uboju gospodarskiego. [/quote] w GW jest artykuł, w którym napisano, jak psy były zabijane: "psom wkładano przewód elektryczny do gardla i odbytu - w ten sposób zabijano prądem"
  10. [quote name='Ukryty Smok'] idę się zastrzelić. :flaming: [/quote] ani się waż! :calus: będzie dobrze, dużo z tych problemów da się naprawić jeśli moje zdanie ma jakiekolwiek znaczenie: - jestem jak najbardziej za operacją stawu biodrowego - będę powtarzac do znudzenia - mój Gacek miał strzaskany staw i popękaną kość udową, nogi nie używał wcale, skakał na trzech - miesiąc po operacji zaczął chodzić na czwartej łapce i chodzi na niej do dziś - zróbcie morfologię i biochemię - mój zaglodzony znajda Gacek miał zaburzenia równowagi (i trzęsła mu się strasznie głowa, jakby mial parkinsona) - badania krwi wykazały niedobory pierwiastków (Mg, Ca, Fe, potas, fosfor - z długotrwałego zaglodzenia) - po miesiącu podawania mu tabletek z minerałami skończyły się problemy z utrzymaniem równowagi na pewno przeżył straszne męczarnie :-( a jak się zachowuje? nie boi się Was?
  11. dziewczyny Jamor napisal na wątku, że zwalnia się u niego miejsce (może nawet dwa)
  12. :helo: przypominamy, że Gufi ma cegiełki na sprzedaż!
  13. jak piesek poczuje, że ludzie o niego walczą to może da wszystko z siebie, żeby wyzdrowieć :-(
  14. [quote name='Kamila_s']Na prosbe Irenki wkleijam Gufiego na swoj profilek... dodalam link do cegielek i trzymam kciuki za niego i za sprzedaz... moze teraz troszke sie ruszy;)[/quote] na profil w NK? a wytłumaczysz mi jak się to robi?
  15. [quote name='Lilek'] Ale wiecie co, jantar ma własności lecznicze, jest zdrowy.Może takie imię to dobry znak dla Jantarka.[/quote] ładnie to napisałaś :lol:
  16. kochani Lubliniacy, zajrzyjcie na wątek, może cos wymyslicie - taka zgrana z was dogomafia w tym Lublinie :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/powypadkowy-pobity-przeganiany-ledwo-zywy-zlotooki-psiak-potrzebuje-pomocy-143566/[/URL]
  17. a mi się same zapisują te, na których choć raz się odezwałam
  18. to prawda, już teraz będzie miał najlepszą opiekę a babę niech szlag trafi! :angryy:
  19. [quote name='rytka'] teraz nie ma:lol: /38,7/ jadl pił normalnie,.[/quote] to mi trochę ulżyło, bardzo się cieszę moim zwierzom na lekkie biegunki daje smektę (1 saszetka dosypana do jedzenia) caluję cię Gufku w śliczny łepek i zazdroszczę Rytce, że może z tobą spać :evil_lol:
  20. [quote name='ana666']Mysia napisała wczoraj na wątku transportowym:shake: No szkoda że się nie udało.[/quote] to chyba musiało spaść, bo ja wieczorem jeszcze przeglądałam transportowy, żeby zobaczyć, czy kogos nie zabrać - nie widziałam waszego zapytania trudno, trzymam kciuki za udany transport
  21. potworne, jak to wytrzymać..?? Majqa, nie dziwię Ci się że tak Cię to trafiło :placz:
  22. :angryy: taka połamana chora kruszynka przeganiana - jakie to typowe dla naszego narodu! mieszkamy w takim pięknym kraju, a ten piękny kraj kalają dwunożne potwory! :angryy: Ukryty Smoku jestes dobrym duchem tego forum, pomagasz najbiedniejszym, chorym i połamanym - każdy z nas będzie wspomagać Cię, jak tylko umie swoją drogą... śliczny Jantar wiedział, komu wpaść w oko ;) lepiej nie mógł trafić...
  23. czytam i oczom nie wierzę :shake: [U]CZEMU nie piszecie na wątku transportowym, że szukacie transportu[/U]? dziś moja córka jechała z Jastrzębia do Poznania samochodem - zabrałaby psa za darmo a mieszkam z takiej strony Poznania, że do Obornik mam rzut beretem tu do was trafiłam przypadkiem, jakbym wiedziala wczoraj wieczorem - ba, dzis rano nawet, to sunia byłaby już w domu :roll:
  24. to teraz czekamy cierpliwie na wieści jak on jest taki cały zaczerwieniony to przecież go boli albo swędzi :-( dobrze, że go zabraliście
×
×
  • Create New...