-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
w poniedziałek dostał rimadyl do podawania w domu, dziś pewnie też obejrzałam jeszcze raz te pierwsze fotki z pierwszej strony oraz dzisiejsze i jest inaczej :lol: jest lepiej :multi: aż się boję cieszyć, bo wet mówił, żeby się nie spodziewać cudów, ale i tak się cieszę :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jak się porówna pierwsze zdjęcia i dzisiejsze, to łapka na prostszą wygląda :lol: przecież ona tak bardzo do środka leciała chyba, że mam zwidy a teraz ta druga wygląda, jakby była krótsza jak już się bioderko wygoi, to może za jakiś czas te łapki dostosują się do nowej sytuacji i rzeczywiście będą prostsze ale że on na niej się opiera :-o mój Gacek stanął na operowanej łapie dopiero po miesiącu -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
czyli wszystko dobrze :lol: lekki obrzęk może występować, dostaje antybiotyki, powinny pomóc cieszę się śliweczki się goją, to pięknie BeaBono dzięki za dobre wieści :lol: -
szczeniaczek z mega przykurczem w schronisku - pilnie potrzebny DT
Ajula replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
biedak mały czy go to boli? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
dzień dobry wszystkim :lol: dziś po południu Gufi ma wizytę kontrolną, zobaczymy co powie wet BeaB jak się macie? nocka minęła spokojnie? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
cierpliwie poczekamy, aż noga wyzdrowieje i zobaczymy jak będzie wyglądać -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
przesadzamy z zachwytami? :hmmmm: ale dokładnie w którym punkcie? bo zachwycamy się: 1. samym Gufim, który jest śliczny i ma cudowny charakter 2. tym, że Gufi po operacji wygląda i czuje się dobrze 3. zachwycamy się opieką, jaką otacza go rodzina BeaBono 4. jeszcze coś by sie pewnie znalazło zdajemy sobie sprawę z tego, że to dopiero początek i zdrowienie Gufiego może mieć różny przebieg, coś jeszcze niedobrego może się wydarzyć ale pierwsza doba po operacji mija i daje nadzieję, że będzie dobrze :lol: -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a teraz Misiu mówi wszystkim "dzień dobry" niech będzie jak najlepszy, niech ktos zadzwoni :thumbs: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
pierwsza nocka minęła spokojnie! :multi: dzwoniła przed chwilą Kasia (BeaB odsypia pilnowanie Gufika) Gufi spał, nie piszczał, nie było żadnych problemów :loveu: wszystko jest dobrze złoty pies i złote dziewczyny, które się nim zajmują :Rose: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
dziękujemy Bea za fotki! nasz kochany księciunio śliczny :loveu: zdrowiej piesku! -
Ben dopiero co do nas wpadłeś, a już ostro zabrałeś się do pracy suuuuper :klacz:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='m_orsetti']No- teraz przed BB najtrudniejsze- rehabilitacja. M.[/quote] prawda teraz wszystko na głowie dziewczyn ale wierzę w BB i panią Kasię :lol: -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak czy owak przypomnę Misia -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
irenka zapraszamy :multi: poznasz Gufa i sie w nim zakochasz tak jak my :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
własnie wróciłam z kliniki doktor RS powiedział, że posprzątał co mógł, naprawił co mógł i teraz trzeba cierpliwie czekać na efekty opowiedział szczegółowo co robił, ale wybaczcie - tego Wam tak dokładnie nie opowiem moim zdaniem już teraz bioderko wygląda o wiele kształtniej :lol: rana wcale nie jest jakas duża, wydaje mi się, że mój Gacek miał większą Gufi ma teraz dwa dni odpoczywać, tylko siku i do domu, a potem powolutku można go rozruszać i prowadzić na spacerki będzie jeszcze dostawał leki przeciwbólowe i antybiotyki, w środę po południu kontrola Gufi był jeszcze śpiący i zmęczony, troszkę popiskiwał, ale głaskany machał ogonkiem :loveu: dziewczyny (BeaB i jej mama Kasia) chętne do pracy, dopilnują Gufa, to pewne acha - jajka Gufi zostawił w lecznicy :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
PIERWSZE INFO!! jkp była przed chwilą w lecznicy Gufi jest już po operacji !!! :multi: powoli wybudza się i wygląda na to, że czuje się dobrze :multi: teraz musimy czekać na telefon i dokładne info od weta ale to nie będzie prędzej niż po 16 tak więc cierpliwości jeszcze :lol: ale łatwo mówić, mi się aż płakać chce z wrażenia... -
pies-czlowiek to nawet ważniejsze inne psy można jakoś omijać, ludzi nie zawsze się da Gacek najbardziej na świecie nie lubi dzieci :-( Remiś robi postępy - czyli jest nadzieja, że się da ułożyć Gacek nadziei nie rokuje żadnej :placz:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jasne, że napiszę umówiłam się z BB, że zadzwonią do mnie, o której Gufi będzie odbierany ja mieszkam blisko lecznicy, żeby nie bloki, to bym widziała budynek jak BB da mi znać, to polecę i posłucham, co wet powie o operacji potem biegusiem do domu i opiszę Wam wszystko BeaB i jej mama będą dziś bardzo zajęte Gufim, nie będą miały czasu, żeby pisać -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
wieści będą dopiero po południu operację robione są w ciągu dnia, a ta zapowiada się na długą, dzwonią po odbiór dopiero jak się pies wybudzi i uznają, że jest na tyle w porządku, że można go zabrać myślę, że dopiero około 16-17 :roll: chyba jajo zniosę do tego czasu