-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
prawda, Remik w swoim mniemaniu zrobił to, co było trzeba :lol: mały bohater kochany :lol:
-
[quote name='Isadora7']Potrzebne zdjęcia Izuni... najlepiej pod kroplówką, .[/quote] :megagrin: sorry, ale sie nie da nie śmiać sie po takim tekście :megagrin: no ale z Jadzią to rzeczywiscie kłopot :shake: że też ona tak się kotów boi, jestem w szoku Majqa Ty jesteś niesamowita, że jeszcze Jadwinię chciałas wziąśc do domu, nie znam Cię, ale nawet ja widzę, że przecież nie masz gdzie...
-
Majqa, wspólczuję :lookarou: to nie wina Remika, że taki jest ludzie to sie nigdy nie nauczą, kompletny brak wyobraźni też mam takie zdarzenia jak Ty i Isadora, chociaż unikamy ludzi i psów jak tylko możemy, czasami jak widze, że człowiek z psem bezmyslnie na nas lezie (ignorując fakt, że Gacek charczy i robi helikopter), to wołam z daleka, że ma nie podchodzić, a taki kretyn raz mi odpowiedział "ale mój jest łagodny i chce się tylko bawić" :crazyeye:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
pięknie dziękujemy Fundacji za allegro :Rose: widzę, że Pepsi zaczyna się tak zachowywać wobec Gufiego, jak moja Hexi wobec przygarniętego Gacusia Pepsi chyba wie, że to jest JEJ dom, a nie Gufiaka :lol: w sprawie adopcji nikt z ogłoszeń nie dzwonił? -
[quote name='majqa'] Ajulko, no...padłam. :-o Jakie to szczęście w nieszczęściu, że temu psu się sfarciło. :loveu:[/quote] nie ma dla niego domu :shake: póki co będzie mieszkał na lotnisku aeroklubu (tam pracuje mój TZ) - zbudują mu ciepłą budę, zaszczepią, jak trzeba to podleczą, będą dobrze karmić w aeroklubie mieszka już kot, mieszkał też jeden pies - lepsze to niż umieranie w śniegu pod płotem :-(
-
[quote name='majqa']W lecznicy, bałahahaha, w kompie wpisany jest jako Elżbiet. :evil_lol:[/quote] bossko :evil_lol: a mój TZ pojechał w środę w Bieszczady (służbowo, żeby se ktoś nie myslał), wraca jutro - zgadnijcie? z kim? oczywiscie z wychudzonym do granic możliwości sierściuchem, który ma na szyi ślady po łańcuchu/twardej obroży :roll: pies leżał skulony w śniegu pod ogrodzeniem domu noclegowego, w którym TZ mieszkał :-( pani pracująca w ośrodku powiedziała: "aaa on już tak kilka tygodni tu się kręci.." :flaming:
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
a ja sobie pozdrowię Jurysia :loveu: -
można mówić Elżuś i już pasuje :lol:
-
[quote name='muzzy'] Obaj z panem wróciliśmy z tego spacerku przemoczeni i szczęśliwi :) [/quote] ...czyż życie nie jest piękne? :lol:
-
[quote name='majqa']To prawda, on jest mięciutki, a sierść w dotyku przypomina mi właśnie futerko pluszaków, aż nierealne, że to jest na żywym stworzeniu. :lol:[/quote] powiem Ci Majqa, że jak patrzę na zdjęcia, to żałuję, że nie mogę go dotknąć przez monitor czy są cudniejsze stworzenia na tym świecie, niż psiaki..? :loveu:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Bea pieniądze od Smyka powinny moim zdaniem iść na konto Fundacji, bo to Fundacja będzie płacić u dr Garncarza, ja moje 50 zł też wpłacę do Fundacji przede wszystkim musimy na koncie Fundacji uzbierać co najmniej 1200 zł na operację ale niech to potwierdzi Jola, ja piszę tylko to , co mi się wydaje -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
hej Kasia! wreszcie jesteś - witamy na dogo :multi: -
[quote name='majqa'] Wstępna obserwacja pokazała, że Remiś robi, co w jego mocy (i w jego przeświadczeniu), by mnie bronić, popisać się przede mną i wykazać się, stąd m.in. jedna z przyczyn polowania na zewnątrz. Mam już środki zaradcze, od jutra cudujemy. [/quote] przypuszczam, że mój gacek ma dokładnie to samo :roll: nawet w domu zdarza sie mu odgradzać mnie własnym ciałem od innych domowników - tak jakby chciał blokować dostęp do mnie dlatego jestem ciekawa, jak będą działać na Remika środki zaradcze opisuj Majqa koniecznie, może i ja coś skorzystam :razz:
-
[quote name='majqa'] II. Operacja bioderka - (...) wyhamowałam swoje entuzjastyczne pierwotnie stanowisko i obecne skłania się ku "na nie". Jeśli ktoś ma pokochać Jadzię, jeśli kogoś ona urzeknie niech to będzie zauroczenie nią samą i dla niej samej. [/quote] jest namiętną zwolenniczką operowania psich łap ;) ale w przypadku Jadwini popieram Cię Majqa w decyzji "na nie"
-
wspaniałe stadko :loveu: w Remisiu to można się zakochać na amen, czy on aby napewno prawdziwy? bo wygląda jak pluszak ze sklepu z zabawkami :evil_lol: a Jolka przypomina mi moją lalunię, nawet ustka ma pomalowane tak samo :loveu:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
dzis Gufi miał wracać z wycieczki do Białegostoku ciekawe, czy Kasi udało się przejechać bez problemu, pogoda tak podobno straszna :smhair2: termin operacji Gufiego trzeba dopasować do Kasi, bo ona ma z nim jezdzić do warszawy, a też ma swoje bardzo ważne sprawy jak dziewczyny się wypowiedzą (BB i Kasia), to trzeba będzie porozmawiać z kliniką dr Garncarza, kiedy może wyznaczyć termin -
ależ to piękny pies! :loveu: i słyszę, że grzeczny i mądry ludziska bić się powinni o niego
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
szczęsliwy psiak, ma przynajmniej ciepło, a że nie ma DS to sam o tym nie wie :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ja też dorzucę na dziś 50 zł tylko, potem coś jeszcze czyli własciwie już możnaby umawiać termin operacji :B-fly: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono']A... Majqa to jeszcze nie zaglądnęła.... :no-no-no: [URL="http://tiny.pl/hqkml"][B][COLOR=#000000]http://tiny.pl/hqkml[/COLOR][/B][/URL] ps. od kochanej Hanii :calus::loveu:[/quote] Jezusmaria jestem w szoku :crazyeye: Smyku, jak Ci się odwdzięczymy?? ...chyba, że Smyku poznała w międzczasie Gufiaka i zakochała się od pierwszego wejrzenia...?? :loveu: