Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. to jest Twoja psinka w avatarku? taka śliczna maskotka :loveu:
  2. [quote name='Noire'] jestem ogromnie szczesliwa widzac jak wiele osob pomaga zwierzetom, nie mialam pojecia, ze jest ich az tak wiele, to cudowne![/QUOTE] dużo osób pomaga, ale nadal za mało, dlatego zapraszamy do współpracy :) ps. adres podam trochę później, bo na pamięć nie pamiętam, muszę poszukać
  3. Noire - a jak będzie Ci się chciało popłakać, to zajrzyj na mój ulubiony wątek (na którym wylałam morze łez) [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page663[/url] na tym wątku najdobitniej widać sens tego co robimy
  4. cześć, witamy na dogomanii :) tu każdy wylewa łzy, nawet najtwardszy zawodnik czasem nie wytrzymuje :( ale nie ma co płakać, trzeba brać się za robotę Można Ediemu przesłać paczuszkę bezpośrednio do DT - adres podamy na pw. Za jakiś czas pewnie się wybierzemy w odwiedziny do Ediego, to wtedy możesz się zabrać z nami :)
  5. cieszę się, że Rudolf pojechał do DT :)
  6. dzięki wpłatom z zakończonych bazarków nie ma już długu, a nawet zostało 42 zł :) które pójdzie na konto Animalii (ponieważ to Fundacja płaci teraz za leczenie Arona)
  7. pokaż się Epson, może ktoś się dorzuci
  8. to świetnie, konkretnie zabrałaś się do roboty po sterylce DT u Ciebie? :)
  9. a tak w ogóle to w jakim wieku jest Filut?
  10. napisała do mnie maila wirtualna wielbicielka Ediego :) ma zamiar go wesprzeć dziękujemy! :Rose:
  11. [quote name='What May NN']a co na to domek??:evil_lol:[/QUOTE] domek roni łzy na myśl, że inny domek się zgłosi po Edusia :evil_lol:
  12. jaki wspaniały miś :loveu: miał chłopaczek szczęście, że Twój kolega go znalazł trzymam kciuki za zdrówko!
  13. coś mi się wydaje, że Edi już sobie upatrzył domek :D chciałby zostać tam, gdzie jest :diabloti:
  14. [quote name='rytka'] popatrzcie jak sie nie zabujac w takim stworku cudo:loveu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/393/5a8f2812f43a8c6emed.jpg[/IMG][/QUOTE] on też chyba należy do rasy gremlinów :evil_lol:
  15. [quote name='rytka'] zaczynam sie podkochiwac w tym psie...[/QUOTE] bo on inteligentny jest, a Ty takich lubisz :D
  16. dużo :( te dwie puszki dziennie mu wystarczają, żeby się najadł?
  17. [quote name='Lilek'] Dżumko, jesteś w dobrych łapkach.[/QUOTE] ona już zostanie Dżuma?? to może chociaż Dżuna pliss ;)
  18. [quote name='KateBono'] pluł, parskał, warczał,wyrywał się, dobrze że miał pychol zawiązany bo niechybnie bylibyśmy "pożarci", zrobił siusiu i prytnął sobie:evil_lol: [/QUOTE] kochany biedulek na pewno był bardzo zestresowany ale dobrze, że to już za nim :)
  19. na razie się nie martw, bo może to być reakcja na zmianę pożywienia, nie wiadomo, co on jadł wcześniej albo reakcja organizmu na tabletki na odrobaczanie a czy ma gorączkę?
  20. cieszę się, że już po wszystkim i się cieszę, że nie będzie kolejnych bezdomnych szczeniaków
  21. wyszła z niego jego prawdziwa natura :)
  22. o tym piesku nadal nic nie wiemy? Krzysiek mówi, że chyba jest jakaś pomyłka w adresie, bo Dolna wilda nie krzyżuje się z Czechosłowacką
  23. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)'] (w żorskim azylu kiedyś był pies wyglądający jak bokser, ale szorstkowłosy-to dopiero był śmieszny pies)[/QUOTE] aż trudno mi to sobie wyobrazić :)
×
×
  • Create New...