Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. jamnik terroristen i banditen :evil_lol:
  2. [quote name='Asia_Rawicz']Dzisiaj Rudolf był troszkę czasu sam w domu i chyba chciał się upiększyć ponieważ ściągnął sobie z mebli cienie do powiek i je delikatnie pogryzł. [/QUOTE] :D elegancki piesek! moja Hexi kiedyś rozgryzła różowy marker i miała przez kilka dni różowe usteczka i różowe palce od łapek - a że czubek pyszczka i stópki ma białe, to możecie sobie wyobrazić, jak ten różowy walił po oczach :D aż się ludzie za nią na spacerach oglądali :evil_lol:
  3. [quote name='rytka']a ja słyszałam i to poparte jakimis badaniami 'niby'ze najbardziej agresywne sa rude psy;)[/QUOTE] :D chyba poparte Twoimi badaniami nad jamnikiem :D
  4. szelki super :) ale nie wiem, gdzie można tą biedulę umieścić
  5. dwaj kumple :loveu: Filutek jest przeuroczy
  6. o rany! to się jednak trochę ucieszę :multi:
  7. to ja też żeby nie zapeszać nic nie napiszę ;)
  8. [quote name='marra'] Jak dla mnie gdyby nie kurczakowy minus to super pies, [/QUOTE] może dopóki nie znajdzie innego miejsca to mu zakładaj kaganiec jak wychodzi, żeby już żadnej kury nie zamordował
  9. nowa rodzinka Lady już się nie może doczekać na jej przyjazd :) Pan powiedział mi wczoraj, że ma dwóch synów, a teraz będzie miał córeczkę :loveu:
  10. [quote name='luka1'] Może chcesz pomóc?[/QUOTE] jedynie duchowo :( u nas też mamy co robić, ciągle jakieś psy przybywają niektóre są naprawdę piękne i wspaniałe (np. czarny Orion z mojego banera), mają dziesiątki ogłoszeń i nikt ich nie chce :(
  11. [quote name='BeaBono'] daję mu urosept, żeby odkazić drogi moczowe (lek ziołowy, nie zaszkodzi, wiem o nim od weta, moje psiaki dostawały, gdy była taka potrzeba)[/QUOTE] moja Hexi też dostawała urosept, jak miała problemy z pęcherzem
  12. [quote name='BeaBono'] Rehabilitować się nie chce, wije się jak piskorz, wyrywa, ucieka. Od biedy uda mu się tyłek "poprzyciskać", ale o "odciąganiu" łapki, to juz nie ma mowy [/QUOTE] Beato nie martwcie się tym, on jest ruchliwy i aktywny, sam się zrehabilituje :) Mówię to, bo tak samo miałam z naszym Gaciem po operacji biodra, miał mieć robione ćwiczenia (chyba podobne nawet do Filowych) ale nie dał się tknąć - a tej chorej nogi nie używał chyba miesiącami zanim miał operację, bo noga wisiała krótsza i była wyraźnie chudsza, niż zdrowa Gaciu nie dał się tknąć, ćwiczeń nie było, a jak zaczął już chodzić, to powoli powoli chora łapa sama się zrehabilitowała :)
  13. [quote name='snuszkak'] ludzie jakoś tak boj się adoptować czarne, duże psy, niestety to udowodnione, takie psiaki mają mniejsze szanse na domy, ale może. [/QUOTE]bo ludzie som gupi :hmmmm: ja mam dwa duże czarne psy i GoniaP też ma - a my się w końcu znamy na psach, no nie? :eviltong:
  14. i co u Was Luka? żadnych nowych nabytków? ;)
  15. zimno się robi dobrze, że psiak bezpieczny i nie będzie marzł
  16. Czesio łobuzie sam się pakujesz w kłopoty :roll:
  17. przypomnę Orusia, może komuś wpadnie w oko bo z ogłoszeń nikt nie dzwoni :roll:
  18. [quote name='rytka'] bedzie problem 'pozbyc sie' kotki juz po sterylce widac chce tu przezimowac....:roll:[/QUOTE] już ja widzę, jak się jej "pozbywasz" :evil_lol: zakochasz się po uszy i będzie z Tobą w łóżku spała ;)
  19. jeszcze sobie popatrzę na zdjęcia a niedługo zobaczę małą lalę na żywo i wycałuję ją :loveu:
×
×
  • Create New...