[quote name='supergoga']
Bardzo się cieszę, że Orion tam trafił.
Chlopaka wyprowadzą na prostą i będzie perełka do adopcji.[/QUOTE]
super wieści, naprawdę Ori ma szczęście, że tam trafił :)
aż dziwne, że on tak się rzuca na psy, przecież w tej wsi, z której go zabraliśmy , dużo psów biega po ulicy i on musiał się z nimi jakoś dogadywać, bo nikt nie mówił o Orionie, że atakuje psy
nawet jak go pierwszy raz zobaczyłam, to stał właśnie w towarzystwie innych psów pod sklepem
nic to, pan Michał na pewno nauczy Oriona grzeczności w stosunku do innych psów :)