Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. aż dziwne, że nikt po niego nie dzwoni :(
  2. [quote name='supergoga'] Bardzo się cieszę, że Orion tam trafił. Chlopaka wyprowadzą na prostą i będzie perełka do adopcji.[/QUOTE] super wieści, naprawdę Ori ma szczęście, że tam trafił :) aż dziwne, że on tak się rzuca na psy, przecież w tej wsi, z której go zabraliśmy , dużo psów biega po ulicy i on musiał się z nimi jakoś dogadywać, bo nikt nie mówił o Orionie, że atakuje psy nawet jak go pierwszy raz zobaczyłam, to stał właśnie w towarzystwie innych psów pod sklepem nic to, pan Michał na pewno nauczy Oriona grzeczności w stosunku do innych psów :)
  3. [quote name='supergoga'] Czuje się dobrze i wierzę, że mu się uda. Że wreszcie znajdzie domek po tym wszystkich latach. .[/QUOTE] tak właśnie będzie :)
  4. super :) to będzie pewnie pierwszy prezent jaki dostał w życiu
  5. Ajula

    Hexi i Gacek

    mamy poczekać jeszcze do poniedziałku gorączki nie ma, ale i tak się martwię, bo Hexi nie jest taka jak zawsze ona jest strasznie rozpieszczona i trzeba się nią dużo zajmować, a teraz tylko śpi i nie marudzi :(
  6. strasznie mi żal pieska pomyśl, że jakby Twój kolega go nie zabrał z tego rowu, to psiak by sam skonał w męczarniach :( a dzięki Twojej opiece ma szansę na przeżycie
  7. aż sobie weszłam w google zobaczyć co to jest to podenko ;) no trochę Lordzik podobny, ale ładniejszy :)
  8. Ajula

    Hexi i Gacek

    dziś idziemy znowu do weta Hexi w ciągu ostatnich 3 dni nie miała gorączki, ale leży osowiała i nie ma apetytu bardzo dużo śpi guzy mimo wcierek nie zmniejszają się. ale nie są bolesne, bo jak wcierałam dosyć mocno spirytus kamforowy i masowałam, to nie reagowała
  9. biedna malutka, często się zdarzają te ataki?
  10. Filutek śliczny szkrabek, a Gufiątko słodkie jak zawsze :)
  11. Annn, jesteś fantastycznym DT :loveu:
  12. [quote name='muzzy'] I bobki w tym nowym mają o wiele jaśniejszy kolor niż te z pierwszego worka. [/QUOTE] mi się to zdarzało z Royalem, niby ten sam produkt, a po otwarciu worka kolor był trochę inny, niż poprzedniej, a nawet zapach się różnił a wiadro jak najbardziej polecam, my mamy plastikowe na 15 kg karmy ze szczelną pokrywką karma nie wietrzeje, no i trochę lepiej ten pojemnik wygląda, niż worek
  13. kto by pomyślał, że Filuś będzie miał takie szczęście :loveu:
  14. prześliczna laleczka :loveu: jaka zadbana ale Pańcia to też niezła laska!
  15. [quote name='blueberrykiss'] Miśka przynosiła swoje zabawki żeby stwór się bawił z nią a nie z pańcią :)[/QUOTE] ona już na zdjęciach wygląda bardzo dobrotliwie to musi być kochana psinka :)
  16. a ja sobie Jurysia pozdrowię :)
  17. [quote name='What May NN']zaje...sta sytuacja :angryy: ja bym ją wzięła, ale całe dnie mnie nie ma, a boje się zostawić ją z moim diabłem!![/QUOTE] mógłby niechcący ją zmiażdżyć :roll:
  18. leć Epsonie na górę prosić o pomoc :Dog_run:
  19. [quote name='KateBono'] Ja to sobie na Gwiazdkę i urodziny w zeszłym roku zrobiłam prezent w postaci Gufcia:evil_lol:[/QUOTE] ten prezent zrobiłaś Kasiu nie tylko sobie, ale i nam :loveu:
  20. fajna malutka, niby szczeniaczki mają wzięcie, a ona jakoś nie.....
  21. pozostaję w szoku :D zaczaj się z aparatem i zrób jej fotki, bo taka słodka, że jeszcze chętnie bym ją zobaczyła
  22. możesz jej założyć galerię na dogo :)
  23. ale dużo ogłoszeń :) psiaki są cudne, wierzę, że szybko pójdą do domu
×
×
  • Create New...