Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. od środy ma padać deszcz ze śniegiem i będzie coraz zimniej :( co te biedaki zrobią
  2. pozdrowienia dla Birki i jej Rodzinki żebyście nie myśleli, że już zapomnieliśmy o Bireczce ;)
  3. kochane maluchy nikt was nie chce??
  4. super :) a dokąd Maja pojedzie?
  5. [quote name='agiojoj'] w sumie ten teren tylko z jednej strony jest odsłonięty,tzn wychodzi na boisko.A z trzech stron płoty i ściana budynku.....to tak w razie czego;)[/QUOTE] jakby dostał sedalin jest duża szansa, że się go złapie
  6. szkoda, że nic z tego nie wyszło :(
  7. bazarek dla Ediego [url]http://www.dogomania.pl/threads/196867-Podk%C5%82adki-pod-kubek-quot-Znaki-Zodiaku-quot-dla-Ediego-do-04.12.?p=15784839#post15784839[/url]
  8. cudowne :loveu: posłanie chyba specjalnie takie wybrałaś? bo kolorystycznie pasują idealnie :D
  9. [quote name='agiojoj'] Przecież gość z pewnością po takim pouczeniu nie chwyci za portfel i nie poleci na skrzydłach do weta,żeby obejrzał jego ucho i skórę.[/QUOTE] prawdopodobnie nie poleci, inna sprawa, że jak on się nie złapie za portfel, to my będziemy musieli się złapać :roll:
  10. piękny, podobny do naszego Oriona, który też szuka domu może Bary będzie miał więcej szczęścia, bo z dziesiątek ogłoszeń Oriona nie zadzwonił NIKT :roll:
  11. [quote name='BeaBono'] stanęłam nieopatrznie pomiędzy nimi... i oberwałam - Dyziek trafił mnie w łydkę :diabloti:. [/QUOTE] o rany, ale chyba przypadkiem Cię dziabnął? czy chciał, żebyś mu zeszła z drogi?
  12. nie mogę się na nią napatrzeć :loveu: ale frotki też są super, brawa dla fotografa
  13. [quote name='agiojoj']i teraz najlepsze.ponoć pies ma "właściciela".[/QUOTE] to może trzeba by się wybrać do własciciela, żeby go pouczyć, że ma obowiązek zajmowania się swoim psem i zapewnienia mu bezpieczeństwa - pies nie może samopas latać po okolicy albo niech się go zrzeknie
  14. wspaniały pies wielkie dzięki dla Supergogi, że zafundowała mu szkolenie w tym ośrodku, bo na pewno dużo się nauczy :Rose:
  15. ale z niego piękny kudłacz, aż się chce wziąć szczotkę w ręce i go wyczesać
  16. jest niemożliwy :D Rytka ja Cię proszę Ty go nie oddawaj nikomu a dropiaty jaki zazdrośnik :evil_lol:
  17. [quote name='2411magdalenka'] super, że domek fajowski, szkoda tylko że taki kawał świata.. no, ale do najlepszej rodzinki warto czasem tyle przejechać! [/QUOTE] nie martwcie się, w Poznaniu także jest dogorra ;)
  18. Dt donosi, że Edi się rozbrykał :cool3: ma ochotę się bawić, interesuje się zabawkami, wcześniej tego nie robił poczuł się chłopak u siebie, wyluzował i teraz głupotki mu w głowie :evil_lol:
  19. [quote name='What May NN']będę trzymać kciukasy!! mocno..[/QUOTE] ja też ja też!
  20. [quote name='What May NN']Dodek na pewno się ucieszy, że dzięki Wam straci klejnoty ;-)[/QUOTE] dobre! :D :D
  21. cześć dziewczyny mam sprawdzony domek dla Lady :) całą procedurę (wizyta, umowa, sterylka itd.) domek akceptuje domek znam osobiście i polecam z kim się kontaktować? ok, już doczytałam Namiar na Cioteczkę DoPi: [COLOR=Red][U][B]507095567[IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,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%3D%3D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,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%3D%3D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAQCAMAAAAoLQ9TAAAAA3NCSVQICAjb4U/gAAAAQlBMVEX///9CixlCixlCixlCixlCixlCixn////i7dze69fM4MHE27e61auuzZ2tzpSjx4+ew4l4rFtqpEpZmTVIjyBCixn5RQ7WAAAAFnRSTlMAIkSIqszu////////////////////slzZ2gAAAAlwSFlzAAAK8AAACvABQqw0mAAAABh0RVh0U29mdHdhcmUAQWRvYmUgRmlyZXdvcmtzT7MfTgAAABZ0RVh0Q3JlYXRpb24gVGltZQAwMy8zMS8wON7yaHoAAAB3SURBVBiVZY/bDoAgDEORyaYg3vv/v2oFY4yctzVtujpHvATVIN5VOlEUVLpy93jpb0XwQZjXY41WiOuhnoZktmzAtpglWgLimCcDbMpjRHCKNMw1Mg8JSgFnrkI+Wc0IdnvYwQhb7eXu9foVWNs81r7ejPvNvwCnSQqNc6SSvAAAAABJRU5ErkJggg%3D%3D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAQCAMAAAAoLQ9TAAAAA3NCSVQICAjb4U/gAAAAQlBMVEX///9CixlCixlCixlCixlCixlCixn////i7dze69fM4MHE27e61auuzZ2tzpSjx4+ew4l4rFtqpEpZmTVIjyBCixn5RQ7WAAAAFnRSTlMAIkSIqszu////////////////////slzZ2gAAAAlwSFlzAAAK8AAACvABQqw0mAAAABh0RVh0U29mdHdhcmUAQWRvYmUgRmlyZXdvcmtzT7MfTgAAABZ0RVh0Q3JlYXRpb24gVGltZQAwMy8zMS8wON7yaHoAAAB3SURBVBiVZY/bDoAgDEORyaYg3vv/v2oFY4yctzVtujpHvATVIN5VOlEUVLpy93jpb0XwQZjXY41WiOuhnoZktmzAtpglWgLimCcDbMpjRHCKNMw1Mg8JSgFnrkI+Wc0IdnvYwQhb7eXu9foVWNs81r7ejPvNvwCnSQqNc6SSvAAAAABJRU5ErkJggg%3D%3D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,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%3D%3D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,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%3D%3D[/IMG] [/B][/U][COLOR=Black]czyli domek może dzwonić, tak?[/COLOR][/COLOR]
×
×
  • Create New...