-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
pozdrowienia dla Birki i jej Rodzinki żebyście nie myśleli, że już zapomnieliśmy o Bireczce ;)
-
biedna psinka :(
-
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
kochane maluchy nikt was nie chce?? -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super :) a dokąd Maja pojedzie? -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
Ajula replied to marra's topic in Już w nowym domu
szkoda, że nic z tego nie wyszło :( -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
bazarek dla Ediego [url]http://www.dogomania.pl/threads/196867-Podk%C5%82adki-pod-kubek-quot-Znaki-Zodiaku-quot-dla-Ediego-do-04.12.?p=15784839#post15784839[/url] -
Soni, Foka, Shisha, Zeus.. Kropeczka [*]
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
cudowne :loveu: posłanie chyba specjalnie takie wybrałaś? bo kolorystycznie pasują idealnie :D -
Czarny, długowłosy mix owczarka- Bary. Ma nowy dom.
Ajula replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
piękny, podobny do naszego Oriona, który też szuka domu może Bary będzie miał więcej szczęścia, bo z dziesiątek ogłoszeń Oriona nie zadzwonił NIKT :roll: -
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] stanęłam nieopatrznie pomiędzy nimi... i oberwałam - Dyziek trafił mnie w łydkę :diabloti:. [/QUOTE] o rany, ale chyba przypadkiem Cię dziabnął? czy chciał, żebyś mu zeszła z drogi? -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
nie mogę się na nią napatrzeć :loveu: ale frotki też są super, brawa dla fotografa -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
wspaniały pies wielkie dzięki dla Supergogi, że zafundowała mu szkolenie w tym ośrodku, bo na pewno dużo się nauczy :Rose: -
jest niemożliwy :D Rytka ja Cię proszę Ty go nie oddawaj nikomu a dropiaty jaki zazdrośnik :evil_lol:
-
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='2411magdalenka'] super, że domek fajowski, szkoda tylko że taki kawał świata.. no, ale do najlepszej rodzinki warto czasem tyle przejechać! [/QUOTE] nie martwcie się, w Poznaniu także jest dogorra ;) -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Dt donosi, że Edi się rozbrykał :cool3: ma ochotę się bawić, interesuje się zabawkami, wcześniej tego nie robił poczuł się chłopak u siebie, wyluzował i teraz głupotki mu w głowie :evil_lol: -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']będę trzymać kciukasy!! mocno..[/QUOTE] ja też ja też! -
*Pabianice - szczeniaki już w cudownych domach w Poznaniu !!happy and
Ajula replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
śliczne skarbulki :loveu: -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']Dodek na pewno się ucieszy, że dzięki Wam straci klejnoty ;-)[/QUOTE] dobre! :D :D -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
cześć dziewczyny mam sprawdzony domek dla Lady :) całą procedurę (wizyta, umowa, sterylka itd.) domek akceptuje domek znam osobiście i polecam z kim się kontaktować? ok, już doczytałam Namiar na Cioteczkę DoPi: [COLOR=Red][U][B]507095567[IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,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%3D%3D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAQCAMAAAAoLQ9TAAAAA3NCSVQICAjb4U/gAAAAQlBMVEX///9CixlCixlCixlCixlCixlCixn////i7dze69fM4MHE27e61auuzZ2tzpSjx4+ew4l4rFtqpEpZmTVIjyBCixn5RQ7WAAAAFnRSTlMAIkSIqszu////////////////////slzZ2gAAAAlwSFlzAAAK8AAACvABQqw0mAAAABh0RVh0U29mdHdhcmUAQWRvYmUgRmlyZXdvcmtzT7MfTgAAABZ0RVh0Q3JlYXRpb24gVGltZQAwMy8zMS8wON7yaHoAAAB3SURBVBiVZY/bDoAgDEORyaYg3vv/v2oFY4yctzVtujpHvATVIN5VOlEUVLpy93jpb0XwQZjXY41WiOuhnoZktmzAtpglWgLimCcDbMpjRHCKNMw1Mg8JSgFnrkI+Wc0IdnvYwQhb7eXu9foVWNs81r7ejPvNvwCnSQqNc6SSvAAAAABJRU5ErkJggg%3D%3D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,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%3D%3D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,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%3D%3D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,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%3D%3D[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../image/png;base64,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%3D%3D[/IMG] [/B][/U][COLOR=Black]czyli domek może dzwonić, tak?[/COLOR][/COLOR]