Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. czy kociczka pojechała do domu?
  2. czyli został tam ten duży czarny pies?
  3. brak słów, że nikt takiego psa nie chce siedzi biedak smutny w hoteliku, zamiast się cieszyć swoim domem :(
  4. pięknie wygląda w kubraczku i byłoby mu ciepło ale ten mały gupek tego nie rozumie
  5. cześć Ana, rzeczywiście bardzo podobny pies, ale chyba nie rodzina Oriona, bo Orion został odłowiony 200 km od Poznania chociaż wszystko jest możliwe...
  6. Edula został dziś wyciachany, czuje się dobrze, ale jako choruszek wykorzystał sytuację i wpakował się do łóżka ;) jak się jest chorym, to się leży w łóżku, prawda? :D
  7. mam nadzieję, że Dyzio czuje się dobrze
  8. fajnie, może przyniesie mu to szczęście :) Edi jest dziś pozbawiany klejnotów ;)
  9. [quote name='supergoga'] W każdym razie - Orion w piątek ma zabieg i jedzie do hotelu. Poddamy go także podstawowej tresurze [/QUOTE] super wiadomość :) Orion będzie miał szkolenie jak każdy porządny owczarek i będzie jeszcze wspanialszym psem, niż jest teraz :loveu:
  10. musimy go zabrać, bo Rytki mama jest bardzo chora, nie możemy jej dłużej obarczać opieką nad Orionem ale dokąd zabrać? wszelkie pomysły mile widziane
  11. [quote name='AgaiTheta']dla naszych staruszków http://www.schronisko.elblag.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=347%3Ajesie-nie-zawsze-jest-zota&catid=40%3Aartykuly&Itemid=84Staro%C5%9B%C łapie za serce, aż oczy się robią mokre
  12. Ori taki piękny i nie ma chętnych na niego :roll:
  13. szkoda tego Lordzika, że nadal nie ma domu :(
  14. to jest prawdopodobne :( taki ładny piesek, oby ktoś go zechciał
  15. jakie ma śliczne uszy, tylko jej kokardki wiązać :loveu:
  16. Dyziulku myślę o Tobie i trzymam kciuki
  17. a czy jest szansa, że się zgubił? może ma czipa
  18. Miszko pozdrawiam Cię jak się czujesz?
  19. [quote name='KateBono']Dyziulek jedzie jutro na operację guziołka:shake: i kastrację, trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze-[/QUOTE] będzie dobrze, nie martwcie się dziewczyny! kciuki będę trzymać
  20. [quote name='annn'] Po wizycie troche sie przestaszylam i zaczelam bacznie czytac wszystkie wsazowki i porady na dogo, a tu taka niespodzianka:lol:[/QUOTE] to specjalnie, żebyś się nie zraziła do tymczasów :evil_lol:
  21. brak słów na ten koszmar :( a krowy nie chciałby jakiś gospodarz?
  22. byliśmy dziś na wystwie Ori też był wystawiany - na tablicy Animalii :) bardzo spodobał się pewnej Pani z Poznania, długo patrzyła na zdjęcie i podziwiała Oriona, ma wszystkie namiary, może się do nas odezwie :thumbs:
×
×
  • Create New...