cześć Ana, rzeczywiście bardzo podobny pies, ale chyba nie rodzina Oriona, bo Orion został odłowiony 200 km od Poznania
chociaż wszystko jest możliwe...
Edula został dziś wyciachany, czuje się dobrze, ale jako choruszek wykorzystał sytuację i wpakował się do łóżka ;)
jak się jest chorym, to się leży w łóżku, prawda? :D
[quote name='supergoga']
W każdym razie - Orion w piątek ma zabieg i jedzie do hotelu.
Poddamy go także podstawowej tresurze [/QUOTE]
super wiadomość :)
Orion będzie miał szkolenie jak każdy porządny owczarek i będzie jeszcze wspanialszym psem, niż jest teraz :loveu:
[quote name='AgaiTheta']dla naszych staruszków http://www.schronisko.elblag.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=347%3Ajesie-nie-zawsze-jest-zota&catid=40%3Aartykuly&Itemid=84Staro%C5%9B%C
łapie za serce, aż oczy się robią mokre
[quote name='KateBono']Dyziulek jedzie jutro na operację guziołka:shake: i kastrację, trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze-[/QUOTE]
będzie dobrze, nie martwcie się dziewczyny!
kciuki będę trzymać
[quote name='annn']
Po wizycie troche sie przestaszylam i zaczelam bacznie czytac wszystkie wsazowki i porady na dogo, a tu taka niespodzianka:lol:[/QUOTE]
to specjalnie, żebyś się nie zraziła do tymczasów :evil_lol:
byliśmy dziś na wystwie
Ori też był wystawiany - na tablicy Animalii :)
bardzo spodobał się pewnej Pani z Poznania, długo patrzyła na zdjęcie i podziwiała Oriona, ma wszystkie namiary, może się do nas odezwie :thumbs: