-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Carbon, wydobyty ze studzienki -pojechał do DOMU! Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przypomnę pieska -
ślicznotka :)
-
" Nie mogę się odkochać, ciagle kocham to życie" MA DOM
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
mądra z niej psinka, oby ktoś ją zechciał -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
dlaczego nikt nie podziwia przecudnej urody Ediego? :mad: -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Filek zbieraj się, bo Twoja Pańcia nie może się doczekać :) -
[quote name='rytka']jak nikt nie bedzie go chciał to zostanie na dozywotnim dt i tyle.[/QUOTE] dobry pomysł, przynajmniej już zawsze będziemy mogli się cieszyć tymi czadowymi zdjęciami Lordzika :loveu:
-
*Pabianice - szczeniaki już w cudownych domach w Poznaniu !!happy and
Ajula replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Ajula, Twój TZ jest ideałem - chyba utworzę Fan-club Krzysztofa - masz szczęście[/QUOTE] :D ale jak widzisz nie jestem zaborcza i chętnie się nim dzielę :D -
*Pabianice - szczeniaki już w cudownych domach w Poznaniu !!happy and
Ajula replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
zapisuje się -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
nawet dobre to zielone coś [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9087/0542c.jpg[/IMG] już nic nie ma do jedzenia, teraz trochę poleżę [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7301/0572k.jpg[/IMG] umiem ślicznie patrzeć :loveu: [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4027/0522.jpg[/IMG] czas na drzemkę [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4158/047acm.jpg[/IMG] -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
i jeszcze kilka dzisiejszych zdjęć: podziel się kanapkami! [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2905/034mp.jpg[/IMG] chlebek z pasztetem mniam mniam [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5093/037yzr.jpg[/IMG] suche bobki też mogą być [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8026/0492i.jpg[/IMG] jeszcze daj! [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6796/0512wq.jpg[/IMG] nie wiem co to jest to zielone, ale zjem :) [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7826/0532w.jpg[/IMG] -
kochanie rzeczywiście udało Ci się to pierwsze zdjęcie :) przepiękna psinka!
-
też odwiedzam :)
-
on jest niemożliwy :loveu: pozuje jak modelka!
-
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Edi bardzo nie lubi, jak mu się robi zdjęcia patrzy nieufnie i ucieka do swojej tymczasowej Pańci [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5418/eede.jpg[/IMG] u Pańci najbezpieczniej :p [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5425/eddr.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5592/eddd.jpg[/IMG] umiem już jeść widelcem :evil_lol: [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5088/79309298.jpg[/IMG] -
[quote name='conceited'] a moze z nim jest podobna historia jak z sunia ze Smochowic, ktora blakala sie przy chacie polskiej...ludzie chcieli ja zaadoptowac, ale ona tez nie pozwalala do siebie podejsc na kilka metrow. Trzeba bylo ja sedelinem potraktowac i na sile zaniesc do domku :)[/QUOTE] czyli jakby co, to doświadczoną ekipę do odłowienia już mamy :D
-
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
wyślę ich fotki znajomemu, któremu marzy się jack russell terrier myślał o dorosłym piesku, ale te szczeniaki są takie cudowne, może się skusi :) -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
komu komu takie śliczne psiaczki ?? -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
cudowne maluszki :loveu: czyli Lady i Groszek jeszcze szukają domku? -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Częstochowa to Małopolska? :hmmmm: trzeba popatrzeć na ich watkach -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] moze Orion tez cos na ten kształ ma,ze jak przy opiekunie to sie 'popisuje' jak był sam to nie miał czego kogo bronic itp.[/QUOTE] możliwe Gacio nasz też żył na ulicy, gdzie latają luzem całe stada psów - nie gryzł się z nimi od kiedy ma swoją ukochaną pańcię, czyli mnie, którą trzeba bronić zamienił się w prawdziwego wilkołaka, który rzuca się na wszystkie psy (aż musi chodzić w kagańcu) -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']a nie bo odemnie dostał juz conieco:eviltong: brzydal ma wiecej wielbicieli...:eviltong:[/QUOTE] racja, dostał też prezent od tymczasowej pańci w postaci legowiska :) hmmm chyba by się jakieś nowe fotki przydały, bo się stęskniłam za gremlinkiem