Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. a dochodzi do siebie po stracie klejnotów ;) poza tym super - ukochany piesek swojej tymczasowej pańci :)
  2. może się zrzucimy? każdy z nas ma pustki w kieszeni, ale tak po te 10 zł i się uzbiera
  3. wygląda okropnie :(
  4. Ajula

    Hexi i Gacek

    Hexi ma znowu gorączkę :( i żadnych innych objawów nasza lecznica już zamknięta, jutro ją zawieziemy do naszego weta co to może być? zaczynam już mieć głupie myśli
  5. dopiero co był bazarek na sterylizację kotów, więc chyba można a ile taka sterylka kotki kosztuje?
  6. [quote name='Fundacja Medor']jest jest w schronisku w zgierzu b sie boi oswajamy ja[/QUOTE] dzięki a w jakim może być wieku? wygląda na młodziutką
  7. [quote name='Fundacja Medor'][B]Dżaki to młodziutka sunia w typie[/B] [B][COLOR=#ff0000]jack rusell terriera[/COLOR][/B]. [B][COLOR=#008000]Trafiła do nas z[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Aleksandrowa Łódzkiego[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]dosyć niedawno dlatego jest troszkę nieufna. Musi minąć trochę czasu nim odzyska zaufanie. Dżaki jest wysterylizowana, posiada mikroczip oraz szczepienia.[/COLOR][/B] [URL="http://www.medor.org/images/phocagallery/Adopcja-Hau/Dzaki/thumbs/phoca_thumb_l_Dzaki5.jpg"][IMG]http://www.medor.org/components/com_phocagallery/assets/images/icon-view.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.medor.org/pl/adopcja/adopcja-hau/609-dzaki/comment/3834-dzaki5?tmpl=component"][IMG]http://www.medor.org/components/com_phocagallery/assets/images/icon-comment.gif[/IMG][/URL] [/QUOTE] czy ta sunia jest jeszcze w schronisku?
  8. chyba nic się nie zmieniło w życiu tego psiaka?
  9. [quote name='rytka'] moze byc jednak,ze on psy nie bardzo lubi(albo lubi ale usadzac).[/QUOTE] ale jednak jakoś umie się z psami dogadywać, bo latał kilka miesięcy luzem po wsi, gdzie jest dużo psów biegających samopas i jednak nikt nie mówił, że toczył walki z innymi psami może tak być, że chce ustalić hierarchię
  10. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Wczoraj byli w odwiedzinach ci Państwo co się o Miszkę dopytują ze swoim psiakiem. Bawili się razem. Zobaczymy co z tego wyniknie:)[/QUOTE] oooo jaka wiadomość! trzymam kciuki, choć nie wiem, czy się nie zapłacze z tęsknoty za Anią ;)
  11. informacje z hoteliku: rany po zabiegach goją się dobrze Orion na razie jest zestresowany nowym otoczeniem (jest tam dopiero 3 dni), ale już widać, że jest super przyjazny do ludzi, psów nie lubi, nawet na suczki się rzuca - ale to jeszcze za krótko, żeby konkretnie ocenić, bo jest w zupełnie nowej sytuacji i może dlatego reaguje nerwowo
  12. cienko u mnie z kasą, ale myślę, że jak 10 zł miesięcznie dam dla Pachcia, to jakoś przeżyję :roll: więc ja deklaruję 10 zł miesięcznie wiem, że mało, ale jak inni się dorzucą to się trochę uzbiera
  13. jaki rozkoszniak :loveu:
  14. wszystkie podobne do siebie nie tylko z umaszczenia, ale i wielkości może z jednego miotu
  15. prawda, że psy mają piękniejsze uszy niż ludzie? i tak potrafią je fajnie ustawiać w zależności od sytuacji psie uszy kocham :loveu:
  16. [quote name='luka1'] Jest duża ale z sercem szczeniaka i bardzo jej trzeba przytulania.[/QUOTE] całkiem jak nasza Birka, może one faktycznie siostry, chociaż chyba trochę za duża odległość, bo Krzysiek mówi, że Birka była jakieś 80 km od Sochaczewa
  17. [quote name='Polla'] nie obiecuję czy jutro machnę jej od razu 40 ogłoszeń, ale do środy powinnam się wyrobić ;)[/QUOTE] super, może będzie miała więcej szczęścia, niż inne psiaki :happy1:
  18. [quote name='GoniaP'] Czy Orionkowi lekko zagina się lewe uszko?[/QUOTE] nie zauważyłam, ale raczej oba są równe :hmmmm:
  19. może ktoś im krzywdę zrobił, mam tylko nadzieję, że ona nie leży gdzieś ranna
  20. ...............................
  21. Ty sobie za dużo nie pozwalaj, bo zaraz Gonia wezwie posiłki i dostaniesz wpierdziel :D
  22. i co tam?? wyszło coś z tego?
×
×
  • Create New...