-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
a dochodzi do siebie po stracie klejnotów ;) poza tym super - ukochany piesek swojej tymczasowej pańci :) -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
może się zrzucimy? każdy z nas ma pustki w kieszeni, ale tak po te 10 zł i się uzbiera -
Znaleziono wycieńczonego psa w okolicach Bytowa
Ajula replied to syldatk's topic in Już w nowym domu
wygląda okropnie :( -
Hexi ma znowu gorączkę :( i żadnych innych objawów nasza lecznica już zamknięta, jutro ją zawieziemy do naszego weta co to może być? zaczynam już mieć głupie myśli
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
dopiero co był bazarek na sterylizację kotów, więc chyba można a ile taka sterylka kotki kosztuje? -
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
Ajula replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Medor']jest jest w schronisku w zgierzu b sie boi oswajamy ja[/QUOTE] dzięki a w jakim może być wieku? wygląda na młodziutką -
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
Ajula replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Medor'][B]Dżaki to młodziutka sunia w typie[/B] [B][COLOR=#ff0000]jack rusell terriera[/COLOR][/B]. [B][COLOR=#008000]Trafiła do nas z[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Aleksandrowa Łódzkiego[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]dosyć niedawno dlatego jest troszkę nieufna. Musi minąć trochę czasu nim odzyska zaufanie. Dżaki jest wysterylizowana, posiada mikroczip oraz szczepienia.[/COLOR][/B] [URL="http://www.medor.org/images/phocagallery/Adopcja-Hau/Dzaki/thumbs/phoca_thumb_l_Dzaki5.jpg"][IMG]http://www.medor.org/components/com_phocagallery/assets/images/icon-view.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.medor.org/pl/adopcja/adopcja-hau/609-dzaki/comment/3834-dzaki5?tmpl=component"][IMG]http://www.medor.org/components/com_phocagallery/assets/images/icon-comment.gif[/IMG][/URL] [/QUOTE] czy ta sunia jest jeszcze w schronisku? -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
chyba nic się nie zmieniło w życiu tego psiaka? -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] moze byc jednak,ze on psy nie bardzo lubi(albo lubi ale usadzac).[/QUOTE] ale jednak jakoś umie się z psami dogadywać, bo latał kilka miesięcy luzem po wsi, gdzie jest dużo psów biegających samopas i jednak nikt nie mówił, że toczył walki z innymi psami może tak być, że chce ustalić hierarchię -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver'] Wczoraj byli w odwiedzinach ci Państwo co się o Miszkę dopytują ze swoim psiakiem. Bawili się razem. Zobaczymy co z tego wyniknie:)[/QUOTE] oooo jaka wiadomość! trzymam kciuki, choć nie wiem, czy się nie zapłacze z tęsknoty za Anią ;) -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
informacje z hoteliku: rany po zabiegach goją się dobrze Orion na razie jest zestresowany nowym otoczeniem (jest tam dopiero 3 dni), ale już widać, że jest super przyjazny do ludzi, psów nie lubi, nawet na suczki się rzuca - ale to jeszcze za krótko, żeby konkretnie ocenić, bo jest w zupełnie nowej sytuacji i może dlatego reaguje nerwowo -
jaki rozkoszniak :loveu:
-
" Nie mogę się odkochać, ciagle kocham to życie" MA DOM
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
wszystkie podobne do siebie nie tylko z umaszczenia, ale i wielkości może z jednego miotu -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
prawda, że psy mają piękniejsze uszy niż ludzie? i tak potrafią je fajnie ustawiać w zależności od sytuacji psie uszy kocham :loveu: -
" Nie mogę się odkochać, ciagle kocham to życie" MA DOM
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1'] Jest duża ale z sercem szczeniaka i bardzo jej trzeba przytulania.[/QUOTE] całkiem jak nasza Birka, może one faktycznie siostry, chociaż chyba trochę za duża odległość, bo Krzysiek mówi, że Birka była jakieś 80 km od Sochaczewa -
Fraszka, 5 tygodniowe dziecko psie pojechało do własnego domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Polla'] nie obiecuję czy jutro machnę jej od razu 40 ogłoszeń, ale do środy powinnam się wyrobić ;)[/QUOTE] super, może będzie miała więcej szczęścia, niż inne psiaki :happy1: -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP'] Czy Orionkowi lekko zagina się lewe uszko?[/QUOTE] nie zauważyłam, ale raczej oba są równe :hmmmm: -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
kolejny dzień bez domu :( -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
Ajula replied to marra's topic in Już w nowym domu
śliczny piesek :) -
...............................
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Ty sobie za dużo nie pozwalaj, bo zaraz Gonia wezwie posiłki i dostaniesz wpierdziel :D -
i co tam?? wyszło coś z tego?