-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
cześć Birusia jak tam zabawy na śniegu? rzucasz się z Panem Edwardem śnieżkami? :) ciekawe co powiesz na malutką kuzyneczkę :loveu:
-
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
aż mi łezka w oku stanęła.... DS zaprosiłam na ten wątek już jakiś czas temu, więc nowa Rodzinka Lady jest w temacie ;) mam nadzieję, że się zalogują i będziemy mieć relacje na bieżąco podoba mi się, że Szymon pojechał z Tatą, żeby się po drodze opiekować sunią, świadczy to o odpowiedzialności tego DS Pan Robert jest bratem Pana Wojtka, który adoptował od nas Birkę z autostrady - to jest 5 gwiazdkowy zwierzolubny dom :loveu: kto chce, nich zajrzy na wątek Birki i zobaczy, jaką Lady będzie miała ogromną "kuzynkę" :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192198-Birka-z-autostrady-w-cudownym-DOMU-[/url]!! to ja się na dniach umówię z Panem Robertem na wizytę i podpisanie umowy i zobaczę tą śliczną królewnę :loveu: -
Maleńka, łaciata Kama przegrałą walke z choroba, juz za TM
Ajula replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
śliczna malutka, pasowałaby do Edusia :) -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
o kurde, oni zbankrutują na Oriego miski :hmmmm: chyba powinien mieć betonowe korytko, takie jak świnki :-o to się nie ma co dziwić, że ma takie zjechane zęby -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Lordzie już zima a Ty domku nie masz :( -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
co słychać? wszystko aktualne? Lady gotowa do drogi? -
[quote name='kmk'] Drużyna Pierścienia zabezpiecza teren [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7544/p1050016s.jpg[/IMG] zaraz będą następne fotki a jutro trochę filmików z Goliny[/QUOTE] żebyście nie musieli zgadywać: 1 od lewej Ajula 2 Łukasz a ten szalikowiec to Aga!! brakuje jeszcze Magdy, ale stała za inną bramką
-
[quote name='rytka']..i tak oto udalo mi sie kota zgubic. [/QUOTE] to my Ci kupimy szelki i i smycz dla kota, żebyś już jej nie gubiła :evil_lol: już sobie wyobrażam, jakby ludzie na wsi gapili się na Ciebie, jakbyś z kotem na smyczy wyszła :turn-l:
-
Maleńka, łaciata Kama przegrałą walke z choroba, juz za TM
Ajula replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
smutna, ale wierzę, że skończy się dobrze -
chcę jeszcze podziękować kochanej Agiojoj :loveu: która jest dobrym zwierzolubnym człowiekiem i tak bardzo przejęła się losem Misi, a także jej córce Magdzie i chłopakowi Magdy Łukaszowi :Rose: - jak najbardziej pasują do Drużyny Pierścienia, mamy im dać znać, jakby trzeba jeszcze jakąś bidę złapać ;)
-
[quote name='rytka']psiaki jak psiaki ale kota to ja sie juz nie pozbede-chyba ,ze wywioze ją gdzies do lasu;)ciula nie chce wyjsc za diabła a jak wyrzuce to stoi po drzwiami,młoda kotka a taka grzeczna,ze szok odrobine lękliwa pozatym kolejny ideał...[/QUOTE] ona wie, gdzie będzie jej najlepiej, a Ty się nie waż sprzeciwiać :diabloti:
-
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jaki rozbrykany Edi :D widać, że szczęśliwy z niego piesek ach, żeby domek się jakiś objawił dla Edusia -
[Elbląg] zagłodzona i przerażona dożyca Ela - POTRZEBNA PILNA POMOC!
Ajula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ja się przyznam, że też czytam wątek Eli, ale nic nie piszę, bo nijak pomóc nie mogę mam nadzieję, że sunia czuje się dobrze -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
pozdrawia Filutka i jego dzielne ludzkie oraz psie pielęgniarki :loveu: -
nie mogę, niemożliwe te psiaki :D jak to się szybko cholerki przyzwyczajają do dobrobytu :loveu: