Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. aż by się chciało wziąść kudłacza na ręce i wycałować
  2. cześć Birusia jak tam zabawy na śniegu? rzucasz się z Panem Edwardem śnieżkami? :) ciekawe co powiesz na malutką kuzyneczkę :loveu:
  3. aż mi łezka w oku stanęła.... DS zaprosiłam na ten wątek już jakiś czas temu, więc nowa Rodzinka Lady jest w temacie ;) mam nadzieję, że się zalogują i będziemy mieć relacje na bieżąco podoba mi się, że Szymon pojechał z Tatą, żeby się po drodze opiekować sunią, świadczy to o odpowiedzialności tego DS Pan Robert jest bratem Pana Wojtka, który adoptował od nas Birkę z autostrady - to jest 5 gwiazdkowy zwierzolubny dom :loveu: kto chce, nich zajrzy na wątek Birki i zobaczy, jaką Lady będzie miała ogromną "kuzynkę" :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192198-Birka-z-autostrady-w-cudownym-DOMU-[/url]!! to ja się na dniach umówię z Panem Robertem na wizytę i podpisanie umowy i zobaczę tą śliczną królewnę :loveu:
  4. podkładów będziesz miała pod dostatkiem, maści na razie też martwi mnie ta jego puchnąca noga, bo nie jestem przekonana, czy to od tego, że na niej siedzi Za kilka dni zobaczysz, czy pomagają mu te leki od cisowianka1 i potem zobaczymy. Może jeszcze raz trzeba z pieskiem podjechać do weta.
  5. śliczna malutka, pasowałaby do Edusia :)
  6. i jeszcze takiej, co nie ma psów, które się mogą czymś od Pachcia zarazić
  7. o kurde, oni zbankrutują na Oriego miski :hmmmm: chyba powinien mieć betonowe korytko, takie jak świnki :-o to się nie ma co dziwić, że ma takie zjechane zęby
  8. Lordzie już zima a Ty domku nie masz :(
  9. [quote name='agiojoj']Kurcze,ckni mi się za nią:placz::-(:placz:.................... [/QUOTE] nie płacz pomyśl o tym, że dziś już nie będzie spała na śniegu i mrozie, tylko w ciepłym pomieszczeniu
  10. co słychać? wszystko aktualne? Lady gotowa do drogi?
  11. [quote name='kmk'] Drużyna Pierścienia zabezpiecza teren [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7544/p1050016s.jpg[/IMG] zaraz będą następne fotki a jutro trochę filmików z Goliny[/QUOTE] żebyście nie musieli zgadywać: 1 od lewej Ajula 2 Łukasz a ten szalikowiec to Aga!! brakuje jeszcze Magdy, ale stała za inną bramką
  12. [quote name='rytka']..i tak oto udalo mi sie kota zgubic. [/QUOTE] to my Ci kupimy szelki i i smycz dla kota, żebyś już jej nie gubiła :evil_lol: już sobie wyobrażam, jakby ludzie na wsi gapili się na Ciebie, jakbyś z kotem na smyczy wyszła :turn-l:
  13. smutna, ale wierzę, że skończy się dobrze
  14. to bardzo duża pomoc możemy dostać też podkłady z innego źródła, więc na jakiś czas starczy
  15. tyle badań, różni weci, specjalista z Warszawy, no nie wiem dlaczego nie mogli stwierdzić co mu jest....... czy ma aż tak bardzo rzadką chorobę, że żaden z wetów jej nie rozpoznał
  16. chcę jeszcze podziękować kochanej Agiojoj :loveu: która jest dobrym zwierzolubnym człowiekiem i tak bardzo przejęła się losem Misi, a także jej córce Magdzie i chłopakowi Magdy Łukaszowi :Rose: - jak najbardziej pasują do Drużyny Pierścienia, mamy im dać znać, jakby trzeba jeszcze jakąś bidę złapać ;)
  17. [quote name='rytka']psiaki jak psiaki ale kota to ja sie juz nie pozbede-chyba ,ze wywioze ją gdzies do lasu;)ciula nie chce wyjsc za diabła a jak wyrzuce to stoi po drzwiami,młoda kotka a taka grzeczna,ze szok odrobine lękliwa pozatym kolejny ideał...[/QUOTE] ona wie, gdzie będzie jej najlepiej, a Ty się nie waż sprzeciwiać :diabloti:
  18. jaki rozbrykany Edi :D widać, że szczęśliwy z niego piesek ach, żeby domek się jakiś objawił dla Edusia
  19. a ja sobie pozdrowię Epsona i jego dzielną opiekunkę :)
  20. wujek Krzyś i ciocia Gosia byli u niego, nawet im z ręki jadł :D ale to już opisze Gosia sama, nawet jakieś fotki i filmik są
  21. oczy się same robią mokre, jak to czytam inne psy są zabierane czy znajdowane w ciężkim stanie, chore, żywe szkielety, ale potem szybko dochodzą do siebie, cieszą się życiem, a my razem z nimi a Pachcio nie.... Pachcio jest inny i nic nie pomaga :( chyba musimy to zaakceptować
  22. ja się przyznam, że też czytam wątek Eli, ale nic nie piszę, bo nijak pomóc nie mogę mam nadzieję, że sunia czuje się dobrze
  23. pozdrawia Filutka i jego dzielne ludzkie oraz psie pielęgniarki :loveu:
  24. nie mogę, niemożliwe te psiaki :D jak to się szybko cholerki przyzwyczajają do dobrobytu :loveu:
×
×
  • Create New...