-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
cudowny śliczny piesek !! :loveu: jaki zadowolony z życia! jestem szczęśliwa, że już nie marznie pod tą choinką! -
[quote name='togaa']A ja znam psa;), co musi w publicznych miejscach z pieluchą zasuwać. Na tego, to się gapią..... [/QUOTE] wyobrażam sobie :-o
-
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
o rany, kto by pomyślał, że taki niszczyciel z niego :-o to chyba musi trafić do domu, gdzie zawsze ktoś jest -
fajnie, trzymam kciuki :)
-
moje psiaki też dostają głupawki na śniegu, może dlatego, że mogą potem wrócić do ciepłego suchego domu bezdomniaki chyba się nie cieszą na śnieg
-
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
zastanawiam się, czy powinnam się obrazić :hmmmm: chyba nasz Fundacja nie wydaje się komuś wiarygodna kiedy jeszcze nie byłam w fundacji, wydając psy do adopcji zawsze prosiłam jakąś fundację o umowę adopcyjną fundacyjną, bo tak jest moim zdaniem bezpieczniej dla psa - fundacja więcej znaczy niż pojedynczy człowiek i ma więcej możliwości interwencji w przypadku problemów -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
nie dzwoniła........ transport nie ma sprawy, jak dom będzie super, to zawieziemy -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
bo Lady jest teraz w Poznaniu, gdzie działa Fundacja Animalia, DoPi jest daleko, nie ma możliwości przyjeżdżania i sprawdzania jak się ma malutka bezpieczniej jest dla Lady, jeśli będzie pod opieką merytoryczną Fundacji bezpieczniej dla nowego domu - bo podpisując umowę biorę na siebie odpowiedzialność i służę domowi pomocą w różnych sprawach dotyczących małej ten DS nie miał jeszcze nigdy psa, a tym bardziej szczeniaka, lepiej będzie dla wszystkich zainteresowanych, jeśli będziemy ich wspierać -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
Pan Robert dzwonił do mnie (najpierw do DoPi bo mu się pomyliły numery ;)) Mała ma się dobrze, wszystko jest ok. Mieli wczoraj bardzo długą podróż, przez ten zasypane drogi przebijali się z trudem, dotarli do Poznania o 2 w nocy. Lady nie miała problemu z długą podróżą w aucie, spała wtulona w Szymona, a on trzymał ją za łapkę :loveu: Podałam namiary do naszej pani wet fundacyjnej, to jest nawet niedaleko nowego domu Lady. Będziemy z panem Robertem w nieustającym kontakcie, a za kilka dni, jak już trochę ochłoną wybiorę się na wizytę i podpisanie umowy adopcyjnej. Adopcja odbywa się przez Fundację Animalia. Tak więc nie martwcie się, wszystko jest i będzie dobrze! -
Maleńka, łaciata Kama przegrałą walke z choroba, juz za TM
Ajula replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
żeby tak jeszcze jakiś DT się znalazł :modla: -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']O rety! Edi ma głowę jak mojej mamy Milka! :o Tylko on dropiaty a Milka łaciata...[/QUOTE] może chcesz go do kompletu? ;) -
biedny stary pies :( my wczoraj odłowiliśmy sunię, która od roku koczowała koło szkoły ale ona miała szczęście, bo pracownicy szkoły karmili ją i postawili jej budkę, dzięki temu przeżyła
-
o jaki pięknotek :loveu: aż dziw, że nikt go nie chce
-
no śliczny psiutek, ładnie się nazywa
-
ja jeszcze o sprawach prozaicznych, ale ważnych: [B]Misia znajduje się pod opieką poznańskiej Fundacji Animalia. Wszystkie dobre duszyczki, które zechcą wesprzeć Fundację w utrzymaniu Misi prosimy o wpłaty na konto z dopiskiem "Dla Misi" [/B] [B][SIZE=3] Fundacja dla Zwierząt Animalia[/SIZE][/B][B] Konto bankowe:[/B] Fundacja dla Zwierząt Animalia Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 [url]http://fdz-animalia.pl/[/url]
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
wspaniale :) cieszę się, że Pani przekazuje tyle wiadomości -
nowe wiadomości od Misi: - była dziś u weta - jest zdrowa, wszystko w porządku, deformacja ucha jest stara i nic się już z tym nie zrobi, została odrobaczona, za tydzień szczepienia - jest bardzo, bardzo grzeczna i spokojna - nie załatwia się w boksie, czyli prawdopodobnie w domu też nie będzie - ujawniły się następne osoby, które jej pomagały :) i które martwią się o jej dalszy los, wiem, że te osoby czytają wątek, dlatego mamy okazję podziękować wszystkim anonimowym dotychczasowym opiekunom Misi [FONT=Courier New][COLOR=Purple][B][FONT=Arial Black]Dziękujemy, że zaopiekowaliście się bezdomną bidą, gdyby nie Wy, nie przeżyłaby tak długo bezdomna[/FONT] [/B][/COLOR][/FONT]:Rose:
-
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
śliczny kochany piesek, mam nadzieję, że szybko znajdzie wspaniały dom