Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. spod choinki w piernaty - nieźle :D
  2. Ajula

    Hexi i Gacek

    dwa czarnuchy :loveu: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2397/hexi001.jpg[/IMG] szlachetny profil mojej królewny :) [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5452/hexi003.jpg[/IMG] a ja jestem Gacio - ukochany Lalutek mojej Pańci :) [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7979/hexi004.jpg[/IMG] Pańcię kocham najbardziej, na innych patrzę z byka ;) [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8670/hexi005.jpg[/IMG]
  3. chyba by lepiej było, jakby ten wątek był w dziale ogólnym tam wprawdzie wątki szybciej spadają, ale za to wchodzi dużo więcej ludzi ...no i banerek by się przydał
  4. Zima nie jest mi taka straszna........ :) [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2403/0000002sr.jpg[/IMG]
  5. wygląda jak Pachcio z Elbląga..... tylko że Pachcia już nie ma :( oby temu biedakowi się udało
  6. taki biduś jak Pachcio :( może on będzie miał więcej szczęścia......... http://www.dogomania.pl/threads/198505-Stary-chory-i-w-schronisku.-Tylko-dobi%C4%87
  7. Birusia ma problemy ze stawem biodrowym lekarz stwierdził dysplazję :( bardzo mi jej żal, ale całe szczęście w nieszczęściu, że jest u dobrych ludzi, którzy ją kochają i będą się nią opiekować
  8. to że się nie zdecydowali - trudno, nie muszą ale żeby nawet nie zadzwonić i nie odbierać telefonu..... bardzo brzydko :roll:
  9. Dzięki wielkie, ale mam pytanie: czy można zmienić te informacje? bo już jest po zabiegu guza i po kastracji "Pierwsze swe kroki skierował do lekarza wet – który stwierdził, że oprócz wychudzenia nic mu nie dolega, trzeba tylko wyciąć psiakowi guza, który ma na plecach. W najbliższych dniach zabieg się odbędzie – niestety musieliśmy czekać – stan Oriona, osłabienie, zagłodzenie nie pozwalały na operacje i ingerencje medyczne." "jeszcze nie kastrowany (ale będzie)" i chętnie bym dodała info, że Orion przebywa obecnie w ośrodku szkoleniowym, gdzie przechodzi szkolenie "Pies Towarzysz"
  10. dzięki Asiu, chyba sama zamówię u Ciebie nowe dla Oriona - właśnie dziś pomyślałam, że może trzeba Oriemu zrobić nowe ogłoszenia, bo z tych wcześniejszych ani jednego telefonu... :(
  11. śliczny psiak, szkoda, że nie ma domu
  12. brawo Filutek, coraz lepiej :)
  13. [quote name='.blueberry.']nie musi być Wam przykro dziewczyny:) nie po to to wszystko napisałam :) chcę poprostu szczerze mówić co u nas sie dzieje bo macie do tego prawo.[/QUOTE] tak to właśnie odbieram :) chcemy wiadomości o Filutku, nawet jeśli jest to nius o kupie na dywanie ;)
  14. [quote name='.blueberry.'] Oj miałąm chwilę załamania ale jak popatrzyłam sie w te jego oczka jak guziczki to wymiękłam...[/QUOTE] trzymaj się kochana blueberry i nieustannie patrz w oczy Filutka - żebyś nawet przez minutę nie żałowała, że dałaś mu dom :)
  15. może by mu trochę stressnal popodawać? to taki lekki syropek, a może akurat będzie po tym spokojniejszy
  16. [quote name='rytka']jakies zostały a część skasowana dziwne rzeczy sie tu dzieja na tej doogo...:roll:[/QUOTE] bo jeden dupek się doczepił, że to niezgodne z regulaminem ten sam, który się doczepił do naszej supergogi, że łamie prawa autorskie wystawiając na bazarku obrazki decoupage - które sama zrobiła :angryy: a to dlatego, że on maluje obrazki i chyba chciał wykasować konkurencję kapuś jeden
  17. [quote name='.blueberry.'].. Filuś załatwia się w domu. [/QUOTE] oj to niefajnie :( może na razie pozwijaj dywany, to chyba musi być jeszcze jakieś nerwowe, bo przecież u dziewczyn tak nie robił
  18. na pocieszenie napiszę, że u nas po dwóch latach jest jednak TROCHĘ lepiej łatwiej daje się posadzić i czasami mam wrażenie, że to jest bardziej skakanie na pokaz, niż na poważnie ale nie mogę ryzykować, bo jak mi się raz wyrwał, to ugryzł dzieciaka w tyłek, tylko tak kłapnął, jakby chciał przywołać do porządku (dzieciak biegł z pistoletem i strzelał), no ale to nikogo nie interesuje, że tylko skarcił, a chłopiec miał tylko zadrapanie - musiał mieć obserwację - a ja co się wstydu najadłam to moje...
  19. [quote name='snuszkak']To co Rudolf czas zacząć Twoją sezonową pracę czyli znaleźć swojego Pana i pomóc mu targać sanki z prezentami do nowego domu, wszak imię Rudolf do czegoś zobowiązuje :) [/QUOTE] :D dobre :D
  20. myślę nad Budyniem, ale nic nie wymyślę, bo sama mam zakapiora, którego nawet po dwóch latach u nas nie zdołałam wychować :( też musi chodzić w kagańcu i ciasno zapiętej obroży, idąc z nim rozglądam się na wszystkie strony, żeby błyskawicznie uciec albo trzymać go mocno za obrożę jak się zbliża pies czy dziecko, które może go zdenerwować - bo nasz oprócz rzucania się na psy rzuca się też na dzieci - spacer z Gackiem to jest slalom po torze z przeszkodami
  21. [quote name='luka1'] Bela nie była w ciąży, [/QUOTE] i na szczęście już nigdy nie będzie
  22. [quote name='kmk'] Może jeszcze inni miłośnicy "dzikuska" się dołączą :)[/QUOTE] chyba zbyt wielu ich nie ma :(
  23. Ajula

    Hexi i Gacek

    a dzięki za zainteresowanie :) na szczęście moje smoki są zdrowe teraz czeka nas najgorszy okres w roku - święta i sylwester - i te cholerne fajerwerki :angryy: żeby to tylko w noc sylwestrową, to jakoś by się dało wytrzymać, ale u nas już wczoraj dzieciaki strzelały, z każdym dniem jest coraz gorzej :shake:
  24. jestem jego fanką :loveu:
×
×
  • Create New...