[quote name='Ajula']
zdjęcia możesz wkleić przez ten portal
[url]http://imageshack.us/[/url][/QUOTE]
wciągasz zdjęcie, potem zaznaczasz "link bezpośredni", kopiujesz, na dogomanii wciskasz "odpowiedź" , klikasz ikonkę "dodaj grafikę" (trzecia od prawej strony), wyskakuje okienko, wklejasz w nie adres linku bezpośredniego i ok