-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
może byście się umówiły na sobotę? bo mam taką jedną chętną 16 latkę na czesanie, wybieganie itd :) -
nadzwyczaj dzielna sunia
-
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Paweł powiedział, że od czasu, jak wrzucił mu słomę do budy -
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
był kastrowany 1.marca -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
prześliczny :) włoski odrosną i domki będą się bić! szczęście Goniu, że go wzięłaś pod swoje skrzydła -
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']Zorek odpchlony i odrobaczony - dzieciak tarzał sie w błocie ;-)[/QUOTE] bo skoro nie ma śniegu, to w czym ma się biedak tarzać :diabloti: -
Przywiązana do drzewa roczna Ziuta - znalazła dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
cieszę się, że jedzie, jak ostatnio ją widziałam, to mi jej szkoda było Jamor ma talent do takich nieokiełzanych temperamentów, jak Ziuta -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przynajmniej byłoby pewne -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
Ajula replied to marra's topic in Już w nowym domu
przypnijcie mu do obroży numer telefonu - np. taki zwykły breloczek, jak ten moje psy takie noszą [IMG]http://www.wisplast.pl/img/ident_jednostr3.jpg[/IMG] -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Ale to szczeniak - więc trzeba by pilnować czy wykona. Kurcze - nie wiem. Kto mógłby sprawdzić domek - z okolic Leszna.[/QUOTE] trudna sprawa, chyba trzeba by założyć z góry, że po pierwszej cieczce sami jedziemy po nią i ją sterylizujemy -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
Ajula replied to marra's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za dobre przystosowanie się Liska do nowej sytuacji sliczny z niego piesek :loveu: -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam Balko śpi w łóżku :D jest grzeczny, kochany i wesoły! Państwo są z niego bardzo zadowoleni. Wprawdzie szczekał na wnuki i uciekł przed nimi, ale jak będzie je częściej widział, to pewnie się przyzwyczai. Mogę zmienić tytuł wątku :) -
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']spryciula - tak nie umiem :oops: hahaha dane do faktury jak będzie taka potrzeba to wezmę ze strony Fundacji - zobaczymy co tam jutro będzie - może nic takiego strasznego i kosztownego - oby :kciuki:[/QUOTE] dane do faktury podałam Karolinie smsem :) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ajula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
ale fajnie :) -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Rytka Ty jesteś mistrzyni reportażu :loveu: dzięki za fotki -
jakie psy wyścigowe :D ale do smukłości chartów im daleko :D szczególnie Pikuś [IMG]http://images39.fotosik.pl/681/8aa082154ed4d7dcmed.jpg[/IMG]
-
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
o rany, załatwianie się w domu, to problem, mam nadzieję, że to tylko chwilowe -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
muszę zmienić tytuł, ale jeszcze ze dwa dni się wstrzymam -
Sammy- 3 miesięczny mix spaniela,już we własnym domku!
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN'] Sammy bezpieczny w nowym domu, ale jak się nadenerwowałyśmy i naprzeklinałyśmy dziś z supergogą - koszmar![/QUOTE] jestem bardzo ciekawa, jak to wszystko wyglądało i co znaczy, że jest w nowym domu, ale do jutra z tym ciekastwem jakoś wytrzymam, bo zaraz idę spać -
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']będzie domek będzie - jutro dam znać jak nocka minęła - fajna jest Karolina nie? :loveu: to jej się należą wielkie podziękowania :Rose:[/QUOTE] bardzo fajna :) ciepła, energiczna dziewczyna :loveu: i to podejście do sprawy - ile mogę, dam sobie radę sama - a Peluś naprawdę wymaga sporo zabiegów pielęgnacyjnych - to nie tak, że tylko dać papu, spacerek i się pobawić trochę z pieskiem Malawaszka, dzięki, że udostępniłaś taki dobry DT :) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ajula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1'].. Twojego TZa- razem jechaliście? [/QUOTE] jasne, mój TZ to aktywny dogomaniak :) tyle, że nie pisze dużo na wątkach - jak to facet ;) jak już, to jakieś konkrety -
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pelaszek jest cudownym słodkim psiaczkiem, szybko można się w nim zakochać :loveu: w samochodzie zachowywał się super, oprócz tego, że próbował opierać się o Krzyska plecy, żeby mieć lepszy widok przez przednią szybę :evil_lol: Był całkowicie wyluzowany i podobała mu się podróż. Chetnię właził mi na kolana i nadstawiał główkę do głasków, dawał buziaki - jest cudowny :) - przyszły właściciel powinien najlepiej zaopatrzyć się w szelki samochodowe dla psa, bo może być niebezpiecznie - no cóż - skóra wygląda paskudnie, choć jego nowa Tymczasowa Pańcia Karolina powiedziała, że widziała gorsze przypadki - ale wizyta u weta jest konieczna. Przekazałam Karolinie, żeby prosiła u weta o faktury przelewowe na Animalię. Karolina odpowiedziała, że postara się sama płacić, chyba, że będzie duży rachunek, to poprosi o wsparcie :) Malawaszka - wielkie dzięki :Rose: Karolina - wyrazy uznania za chęć zaopiekowania się Pelusiem i wielkie dzięki! :Rose: Już sobie wyobrażam, jaki będzie wspaniały, jak go dziewczyny od sznupków odpicują :multi: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ajula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
wróciliśmy :) Peggy rzeczywiście miała dużego stresa, chciała na początku wykopać dziurę w podłodze, chowała się za Meggi Meggi jest wyraźnie odważniejsza i bardzo ciekawa świata, będzie jej się podobało na wolności :) Angel - rozstanie boli, szkoda mi Ciebie było, widziałam, że płaczesz, mi też oczy z Twojego powodu zwilgotniały - ale nie możesz pamiętać o tym, że Peggy patrzyła z wyrzutem - ona nie wiedziała, że jedzie po lepsze życie. Często myślę, że psy są mądrzejsze od nas - ale w takim wypadku jak dziś - to my ludzie musimy być mądrzejsi i silniejsi - dla nich. Praca dla bezdomnych, potrzebujących psów jest wyczerpująca emocjonalnie - ale cieszmy się, że te emocje mamy, że płaczemy, żalimy się i nie możemy spać przez te biedne psiaki po nocach - dzięki tym emocjom możemy im pomagać. Jeśli tych emocji nie będzie - jeśli przestanie nas to wszystko ruszać i doprowadzać do łez - nie będziemy już umieli pomagać.