[quote name='malawaszka']ja jednak nie dojadę do Cz-wy ale Ula dojedzie tylko pewnie nikt się z nią nie umawiał - musicie jutro do niej zadzwonić jak będzie wiadomo o której ma być w częstochowie - telefon ma Ula w podpisie, je Jej dziś powiedziałam, że nie dojadę na czas do Cz-wy, więc wie, że to Ona musi podjechać[/QUOTE]
acha, bardzo dziękuję za wiadomość :)
ale szkoda, że Ciebie nie będzie, bym poznała TĄ MALAWASZKĘ od sznupów