Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. chciałabym, żeby się udało dojechać na 15, ale nie wiem - ciekawe też, czy PiM dobrze będą znosiły jazdę samochodem, bo się może okazać, że się będzie trzeba co kawałek zatrzymać, żeby rzygi powycierać ;) ja do Ulki z drogi zadzwonię
  2. [quote name='margaret']napisałam smsa do ulka, choć głupio mi ze tak poźną wieczorową porą, hmmm nie pomyślałam o szczegółach wcześniej..... ale dogram to jakoś, zapisuję sobie numery do wszystkich "transportowo ważnych:)" ajula, ulka, angel[/QUOTE] to zapisz jeszcze do kmk 500 123 341 na wypadek jakby mi telefon padł, albo coś
  3. ale słodka ta mała :loveu:
  4. dziękuję Asiu za zaproszenie :) ale nie jedziemy przez Rawicz najkrótsza opcja jest przez Kalisz - 300 km
  5. [quote name='malawaszka']ja jednak nie dojadę do Cz-wy ale Ula dojedzie tylko pewnie nikt się z nią nie umawiał - musicie jutro do niej zadzwonić jak będzie wiadomo o której ma być w częstochowie - telefon ma Ula w podpisie, je Jej dziś powiedziałam, że nie dojadę na czas do Cz-wy, więc wie, że to Ona musi podjechać[/QUOTE] acha, bardzo dziękuję za wiadomość :) ale szkoda, że Ciebie nie będzie, bym poznała TĄ MALAWASZKĘ od sznupów
  6. znowu podrósł, a na tej beni leży jak na futrzanym dywaniku :D muszę poprosić o nowe fotki Lady
  7. ja mam jeszcze pytanie: czy ustalone jest konkretnie komu i gdzie oddajemy sunie? bo malawaszka na wątku Pelego napisała, że ona przyjedzie do Częstochowy na przekazanie Pelego i może ewentualnie zabrać sunie do Ulki - ale czy to jest oficjalnie załatwione? tzn. czy ktoś rozmawiał o tym konkretnie z malawaszka? Bo jeśli mamy je dowieźć do Ulki, to chciałabym o tym wiedzieć dziś, no i adres by się przydał ;)
  8. umówiłyśmy się pod jej domem :) spróbujemy dojechać na godz.15, ale nie wiem, czy się uda - wszystko zależy od tego jak nam pójdzie ładowanie psiaków i potem jak się będzie jechać te panienki z Obornik 6 lat siedziały w schronie, nie wiadomo, jak zareagują na jazdę samochodem zadzwonię do Ciebie z drogi :)
  9. Angel podaj mi jeszcze na wszelki wypadek swój numer telefonu i zapisz mój: 692 421 691
  10. ręce opadają :roll: zabrałaś go już?
  11. czy panienki będą miały własne obroże, czy też trzeba im coś zorganizować?
  12. [quote name='irlandzkie']Supergoga- może czekać na dom u Nas. [/QUOTE] cudnie! :multi: chyba Was św. Franciszek Misiowi zesłał widzisz Gosia, a Ty mówisz, że kiepski jest ten rok :)
  13. [quote name='KateBono']No wiesz co ;)[/QUOTE] ........a my z Anetą wracając w poniedziałek z wizyty dla Balka cieszyłyśmy się, że wreszcie trochę się u Was zluźni i trochę odpoczniesz, i zatroszczysz się o swoje zdrowie :roll:
  14. Gosia głowa do góry! Uda się Pelaszkowi, innym też się uda!
  15. wtrącę się - Ulka ma 100% racji my jesteśmy pełnoletni i możemy teoretycznie wziąść je na siebie - ale przyznam, nie palę się do tego już raz tak mieliśmy, że pojechaliśmy po psa ze schroniska TYLKO jako transport, a potem mieliśmy taką jazdę, że szok :roll: w środku nocy na syrenie odbieraliśmy psa od nowej właścicielki - no bo skoro MY go przywieźliśmy, to MY mamy go zabrać, mieliśmy wtedy dużo kłopotów z tym nieszczęsnym psem
  16. kiedy mamy go zabrać? a my nawet nie mamy miejsca dla tych z Leszna :(
  17. [quote name='Angel'] chyba od 10 jest otwarte. Ale ja postaram sie o klucz od hoteli i bd mogla byc o której chcecie.. także daj znać :)[/QUOTE] to się umówmy na 9.00
  18. od której godziny jest czynne schronisko? tzn. o której godzinie możemy odebrać panienki?
  19. Misiek nasz przepiękny :loveu:
  20. pięknie :) dobry początek, oby tak dalej!
  21. my też zwarci i gotowi do wyjazdu :)
×
×
  • Create New...