-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
musiałabym zadzwonić do wetki i wypytać, morfologię miał robioną, ale nie wiem, czy na poziom hormonów tarczycy pod koniec tygodnia kmk wybiera się z wizytą do Oriego, to zobaczy, jak on teraz wygląda, jakie kupy robi i czy u miejscowego weta można zrobić badania na tarczycę -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='weronika9522'].Mam tylko nadzieje ze te oczka już niedługo będą weselsze:)[/QUOTE] Lord się na pewno szybko zadomowi :) -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
już?? to fajnie - pierwsze koty za płoty ;) -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
to teraz czekamy na odzew -
dziewczyny - Rodzina z Poznania, u której robiłam dla Tosi wizytę PA i która ostatecznie nie wzięła Tosi, prosiła mnie o pomoc w znalezieniu psa, ale bardzo spokojnego, może już starszego uznali, że Tosca jest zbyt żywiołowa na ich warunki mieszkaniowe, a także ze względu na ich małą sunię Gabi - oni mieszkają w kamienicy w środku miasta, tam nie ma gdzie wybiegać takiej młodej owczarki kiedy po wizycie u Tosi w schronisku stwierdzili, że nie mają dla niej dobrych warunków i poprosili o pomoc w szukaniu spokojnego starszego psa - zaproponowałam im psa z naszej Fundacji - Lorda no i wzięli go :) mam nadzieję, że rozumiecie tą sytuację, i nie będziecie mnie podejrzewać o to, że podebrałam wam dom? nie będzie zgrzytu między nami?
-
kochane dziewczyny - zobaczyłam na mapie, że [B]Radzionków[/B] leży blisko Zabrza, a my[B][COLOR=red] pilnie szukamy kogoś na wizytę przedadopcyjną dla naszej szczeniorki Majki [/COLOR][/B] koniecznie trzeba sprawdzić dom, zanim Majkę tam wyślemy [B]Pomożecie?? Pięknie prosimy[/B] :modla: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198952-Trzy-szczeniaki-jeszcze-Majka-nie-ma-DS-!!!/page14[/url]
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
napisze na wątku zabrza, bo z mapy wychodzi, że to jakieś 16-17 km -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
dostałam zdjęcie z podpisem "Maleństwo po zabawie zmęczony :)" [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/5933/resizep1303111959.jpg[/IMG] -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
to ja pozdrowię sobie wiosennego Rudolfa i całą Tymczasową Rodzinkę :) -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
widzę, że niedaleko są Tarnowskie Góry i znalazłam taką dogomankę: [URL]http://www.dogomania.pl/members/54816-OlaLola[/URL] i może jeszcze dziewczyny działające na wątku schroniska w Zabrzu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/25986-SCHRONISKO-W-ZABRZU-p%C4%99ka-w-szwach!-Potrzebujemy-Waszej-POMOCY[/url]! -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
tu jest użytkownik z Radzionkowa, ale widze, że na dogo ostatnio był/była w lutym [url]http://www.dogomania.pl/members/11576-Macho[/url] -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='grzybkowa'] chciałabym dla niej wiecej takich spotkań stadnych..żeby sie nauczyła że inne psiaki to kumple fajne i nie trza sie ich bać :) [/QUOTE] dobry pomysł :) -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='weronika9522'] W domu to chce cały czas być przy kimś nasz "maluszek"[/QUOTE] pewnie nie może się nacieszyć, że wreszcie ma cały czas ludzi przy sobie :) ale na spacerach nie spuszczajcie go jeszcze ze smyczy -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
bardzo dobry pomysł, będzie miał większy kontakt z ludźmi, więcej szans na spacer, czesanie itp -
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
rewelacja szczęśliwej drogi Zorro! -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
o Weronika :) widzę, że sama już znalazłaś wątek Lorda cieszę się, że tu jesteś, będziesz mogła zdawać nam relacje :) -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']to jest wiadomość roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jezuuuu jak się cieszę :-)[/QUOTE] podjedziemy któregoś dnia odwiedzić Lorda, co nie? :) -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[B]no to uwaga - powiem już oficjalnie:[/B] [SIZE=5][COLOR=red][B]LORD pojechał wczoraj do DOMU !! [COLOR=black][SIZE=2]:multi::sweetCyb::bigcool: [/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=black][SIZE=2]już wczoraj, ale nie pisaliśmy, żeby nie zapeszać, chcieliśmy zobaczyć jak minie pierwsza noc, czy Lord się dogada z sunią rezydentką i kotem i rodzinką rzecz jasna :) Domek jest w Poznaniu. Pierwsze doniesienia dobrze rokują, Lord umie się zachować - to jest naprawdę wspaniały pies :loveu: Rodzina zachwycona, że Lord jest mądry, kochany, przytulaśny, spokojny, pięknie chodzi na spacerku, nie goni kota, nie zaczepia domowej suni, pięknie przespał noc - po prostu cudo nie pies! Trzymamy kciuki, żeby dalej też było tak dobrze, żeby Lord już nie musiał nigdy wracać do boksu! A nowej Rodzinie Lorda dziękujemy, że zechcieli dać mu Dom :Rose: [/SIZE][/COLOR][B][COLOR=black][SIZE=2][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] ale może Majunia zapozna się z Sauronem, Herą, Astrą, Abbą i Solinką? :cool3: Będziemy jutro na Marcelinie o 11.00.[/QUOTE] niezła ekipa :D -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] ps. miałyśmy wizytę - pani zainteresowana Dodkiem, pan chciał zabierać Abbę :cool3:...[/QUOTE] bardzo interesujące :D te miśki znalazły się nagle w innym świecie, ale na pewno się rozkręcą -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
są prześliczne a Solinka to chyba niezbyt zachwycona? wygląda jakby mówiła do nich "to moje! nie ruszaj!" :evil_lol: -
[quote name='diabelkowa']No ze ślązka na kujawy to trochę daleko, ale zobaczymy. Życie nas ciągle zaskakuje[/QUOTE] Rypin nie leży na Kujawach ;) granicą Kujaw jest Wisła - ale z lewej strony jej biegu....... Rypin leży po prawej stronie Wisły (dosyć daleko od Wisły) Kraina, w której leży Rypin to Ziemia Dobrzyńska [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Rypin[/URL] piszę to dlatego, że to moja ziemia rodzinna i wiem na pewno, że to nie są Kujawy :)
-
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
śliczne i jakie wielkie :roll: i znowu domów trzeba szukać..........