-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Iwa i Inka - mama z maluszkiem już we własnych domkach.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dobre wiadomości :) na pewno znowu urosła, ciekawe jak teraz wygląda -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak minęła noc Balkowi -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
ja pozdrawiam Antosia :) -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Rawicz'] Jeśli będą grzeczni to będą mogli się cały czas bawić na miękkim dywanie i spać na łóżku. Wczoraj jak mama wróciła do domu to nic nie było zniszczone. Dzisiaj również wszystko było w porządku.[/QUOTE] o jakie mądre pieski :) wszystko zrozumiały! -
[quote name='togaa']To sa te poznanskie porządnickie... Bylam w szoku gdy pare lat temu peregrynowalam po poznańskim i widzialam te wiejskie chodniczki wyskubane z najmniejszej trawki....[/QUOTE] ale za to kup na trawnikach więcej, niż trawy
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jutro zadzwonię i zapytam -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
biedne wy jesteście, ciężko wam się rozstawać z tymi szczylkami, o które tak dbacie mam nadzieję, że Balko nie przyniesie nam wstydu i będzie grzecznym pieskiem :) -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
szkoda, że Państwo chcą tylko jednego psiaka, najchętniej dołożyłabym im do kompletu Solcię :) Balko miałby się z kim bawić :diabloti: -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='irlandzkie'] Jednakże już dziś mogę Wam powiedzieć, że oko wygląda lepiej, stan zapalny ustępuje, a wrzód goi się. To już nie to samo oko.[/QUOTE] to jest sukces, bo przynajmniej nie będzie go bolało i nie będzie się nic paprać -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że to będzie udana adopcja :) powiedzcie Pani, że może zmienić imię Balko na inne ps. ładny ten pręgus -
nie mogę, no padnę zaraz jak Isadora :megagrin::megagrin: ja nie proszę - ja żądam BLOGA!! jeśli Rytka martwisz się o orty, to ja się zgłaszam na ochotnika jako korektor
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ajula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
tylko wspomnę, że autem będą jechać 2 osoby (ja i kmk) oraz 3 psy - może być trochę ciasno ;) -
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mojego też nie ukrywam :D 692 421 691 -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dostałam wiadomość od DoPi (mamy tyczasowej Lady, która teraz mieszka w Poznaniu), że ma zapytanie o szczeniaka od Pani z Piły. DoPi juz nie ma szczeniaków, dlatego napisała do mnie. Jutro do tej Pani z Piły napiszę i zapytam, o jakiego szczeniaka jej chodzi, może akurat coś z tego będzie -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przyłączę się do podziękowań :Rose: -
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'] aaa a jak ja przyjadę w piątek to mogę suczki zabrać do Ulki - chyba że to Wy macie je tam zawieźć? ale jak coś to ja mam prawie po drodze do Uli jak będę jechać z Cz-wy do domu[/QUOTE] zrozumiałam, że Ula odbierze je w Częstochowie, nam to raczej nie po drodze pewnie to jest dobra opcja, żebyś je zabrała do Uli :) no i jeszcze się jutro powymieniamy telefonami -
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przyjedź koniecznie :) tak dokładniej co do godziny to będziemy się umawiać bliżej piątku, ok? my rano musimy najpierw jeszcze odebrać z Obornik te dwie panienki, potem jedziemy zapakować do Buku Pelego - i w drogę będziemy jechać co najmniej 4 godz., bo trzeba się będzie zatrzymać na jakieś siki po drodze i rozprostowanie nóg oraz łap ;) to może być nawet jakaś 15, jak dojedziemy podaj mi adres na pw, dokąd mamy dowieźć Pelego, bo jeszcze trzeba skoordynować to z odebraniem od nas suniek -
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
tak :) własnie miałam napisać na tym wątku, że możemy się już umawiać na piątek w Częstochowie :) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ajula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
więc tak: Pele będzie kastrowany jutro, nie ma przeszkód, żeby w piątek jechał możecie się szykować na piątek :) na 98% te 2% - to wszystkie zdarzenia niezależne od nas, które mam nadzieję się nie wydarzą :) no i trzymajmy kciuki, żeby ciachanie Pelego przebiegło bez komplikacji -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
piękna ta mała :) trzymam kciuki za dobrą adopcję -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ajula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniao'] Ajula podaj numer konta, na które mamy wpłacać za transport - na pw do mnie i Danki. a ktoś jeszcze dawał 20zł na transport, ale chyba juz to wpłacił do Angel tak?[/QUOTE] za transport rozliczymy się dopiero po dowiezieniu psiaków na miejsce wpłata będzie na konto naszej fundacji, bo za transport Pelego płaci fundacja Animalia :) -
Łysy westie Fuks/Mucho/Stewart w cudownym domu w Szczecinie!
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
aż się chce płakać na ten widok :( -
18 msc, piękny amstaff, po szkoleniu ZNALAZŁ dom na zawsze :) !!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
widziałam dziś waszego Rafika, poglaskałam po łebku :) taki kochany bidulek, patrzył błagalnie, żeby się nim zająć śliczny nieduży piesek