Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. to szkoda, ale trudno, wiele ślepaczków jest szczęśliwymi psami żeby się tylko czlowiek-przewodnik znalazł i będzie ok
  2. [quote name='Asia_Rawicz'] Z gory przepraszam, ale chyba nie przewidzialam faktu ze jest to pies po przejsciach. [/QUOTE] to jest głupie wytłumaczenie - wiele innych psów by się tak zachowało jak Rudolf, a nie tylko pies po przejściach :roll: najlepiej wszystko zwalić na psa bo "jest po przejściach" :roll: [quote name='Asia_Rawicz'] on wtedy chyba będzie już nieadopcyjny, bo będzie wiedział że wystarczy rozrabiać i wraca do nas...[/QUOTE] Asiu nie wydaje mi się, żeby Rudolf potrafił tak abstrakcyjnie myśleć, że powiąże fakt "rozrabiam, niszczę = wracam do domu Asi" tym bardziej, że pies nie zna pojęcia "zniszczyć"
  3. to nieźle;) czyli Sol została a Koka pojechała? :D
  4. teraz nie ma do czynienia z żadnymi dziećmi, ale zanim go zabraliśmy ze wsi, to właśnie spędzał czas przy szkole, gdzie dzieciaki karmiły go kanapkami - lubił te dzieci, nie rzucał się na nie :)
  5. [quote name='xxxx52']"jaki wlasciciel taki jest pies".Jezeli glupi jest wlasciciel ,to co mozna od psa wymagac?[/QUOTE] ....Racja!
  6. Ajula

    Hexi i Gacek

    Hexi gubi mniej sierści, za to Gacek dużo, on ma podszerstek - ale co zrobić, jak się ma psy, trzeba to zaakceptować :D
  7. [quote name='klaki91']. Nie rozumiem całej tej nagonki na ludzi, którzy trzymają psy na podwórku, w budach.[/QUOTE] ja rozumiem, bo najczęściej to są jednak złe warunki, sama do informacji, że pies ma iść do budy podchodzę ostrożnie i 100 razy się upewniam, że będą dobre warunki
  8. dzięki wielkie za wiadomość i wielkie dzięki dla transportowca Misia :Rose:
  9. [quote name='supergoga']Wygłaszam tylko swoje zdanie - czyżbyście się nie zgadzały.[/QUOTE] zgadzam się Birka poszła do domu z zastrzeżeniem, że będzie mieszkać w budzie, a w zimne dni legowisko w garażu zgodziliśmy się, bo Birka ma futro, buda została zakupiona nowa i bardzo odpowiednia, w garażu jest ogrzewanie podłogowe i jest większy i ładniejszy, niż moja kuchnia ;) rodzina Birki okazała się super Rodziną, a Birka i tak wylądowała w domu :D jeśli są dobre warunki a pies ma odpowiednią sierść, to nie mam nic przeciwko budzie (bez łańcucha oczywiście)
  10. [quote name='What May NN']Dom Tymczasowy uważa, że Labi nadaje się do domu z innymi zwierzakami - przy nich czuje się pewniej :-) [/QUOTE] to fajnie, może akurat się taki dom znajdzie :)
  11. Ajula

    Hexi i Gacek

    a tu moja śliczna królewna :) [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7318/hexi008.jpg[/IMG]
  12. Ajula

    Hexi i Gacek

    Gacio wygląda na tych zdjęciach jak taki smutas, ale on się bardzo boi aparatu :roll: czasami bawi się i skacze jak szczeniak, a jak tylko zobaczy aparat, to natychmiast sztywnieje........ [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9342/hexi010.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8314/hexi011.jpg[/IMG]
  13. o rany jaki język.........powiedziałabym....zbiurokratyzowany ........
  14. musi kilka dni minąć, zanim się przyzwyczai powinni dać mu spokój, nie spuszczać ze smyczy, nie zmuszać do jedzenia i pozwolić, żeby sam zaczął się interesować nowym domem
  15. dobre wiadomości, trzymam kciuki :)
  16. daleko Pani po niego przyjechała, to dobrze świadczy - nie żal jej było czasu i pieniędzy
  17. Lodziu jest po prostu wspaniałym pieskiem :loveu: jak fajnie, że był gościnny dla "mojego" Pikusia :D
  18. [quote name='RUDA ZUZIA'] Tak bym chciała go trzymać za łapkę...[/QUOTE] ...aleś napisała Zuziu, aż mi się oczy mokre zrobiły...........
  19. [quote name='supergoga']Misiu zapakował walizki. Jutro jedzie do Warszawy. Prosimy - nie opuszczajcie go - myślcie ciepło, trzymajcie mocno kciuki. Tak się o niego martwimy![/QUOTE] Tak, kciuki bardzo potrzebne! Także potrzebne nadal wsparcie finansowe na konto Fundacji Animalia :modla: [COLOR=darkorchid][B]Fundacja dla Zwierząt Animalia Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/B][/COLOR]
  20. [quote name='snuszkak'] tak głośno myślę, może by zacząc szukać DT dla Mundka? Wiem, że o takowe ciężko ale warto próbować, taki z ogrodkiem i budką, można by w tytule napisać że szukamy [/QUOTE] jestem za chociaż domowy DT to marzenie ściętej głowy
  21. cieszę się, wierzę, że to będzie fajny domek mam nadzieję, że dadzą znać, jak sie ma Kajko
  22. dziewczynka do góry na pierwszą!
×
×
  • Create New...