-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
Ajula replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra'] [SIZE=1]Będzie dobrze prawda ? :-([/SIZE][/QUOTE] będzie dobrze :glaszcze: -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
zapomniałam się zapytać, jak Lord to kotów? -
chyba po prostu "młody Onek szuka domu" :hmmmm: albo coś w tym stylu
-
Aska może trzeba zmienić tytuł?
-
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Supergoga widzę, że nie tylko mi up....li banerki :roll: -
oj Rytko i jak Cię nie kochać :loveu:
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Ajula replied to dronka's topic in Już w nowym domu
jaka maleńka ta psinka, ale jej się udało z tym Tymczasem :) -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
chyba nie, pomyślałam też o nadczynności tarczycy, bo objawy też pasują :hmmmm: -
nowinki: Lord zrobił kolosalne postępy, otworzył się, Michał mówi, że jest jeszcze trochę dzikusek, ale zadowolony z życia - ogon mu się nie zatrzymuje :) nie ma z nim żadnych problemów w kwestii jedzenie - można mu grzebać w misce, nawet nie mruknie jedzenie pochłania w każdej ilości bardzo lubi spacery, chodzi na smyczy, trochę szarpie, ale już sie ze smyczą oswoił trochę na początku bał się innych psów, teraz jest nimi zainteresowany, nie wykazuje żadnej agresji wobec innych psów do ludzi - opiekunów jest bardzo pozytywnie nastawiony gdyby miał iść do domu - nie byłoby prawdopodobnie żadnych problemów z aklimatyzacją, jest ciekawy wszystkiego, wszędzie go pełno jest jeden problem - nadal nie zauważa konieczności załatwiania się poza kojcem - trudno go będzie tego oduczyć Michał uważa, że jest gotowy do adopcji, można go ogłaszać - chyba najlepiej do mieszkania na zewnątrz, chyba, że DS zaakceptuje konieczność nauczenia go załatwiania się na zewnątrz, a nie w domu
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
oto co słychać u Oriona: skończyły się problemy jelitowe, je karmę dla alergików, je dwa razy więcej niż inne psy jego wielkości, ale nie przybywa na wadze sierść lepsza niż była nadal ma utrwalane to czego się uczył bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi na te psy które tam są nie rzuca się, oswoił się z nimi był ogłaszany w Koninie, dwa razy ktoś przyjechał go oglądać, ale w końcu wzięli innego psa ze schroniska to na razie tyle Krzysiek pojedzie to zrobi mu zdjecia uwielbia chodzić na spacery -
wiadomości od Misi: Misia żyje we własnym świecie, nastawiona neutralnie do wszystkich, najbardziej lubi siedziec w swoim kojcu, ale jak Michał powie "chodź idziemy na spacerek" to wstaje i idzie na ten spacerek, trochę się pokręci i wraca do kojca opiekunów się nie boi, ale nie wykazuje nimi zainteresowania ona chyba już taka będzie....
-
wiadomości od Mundzia: Mundi jest gadatliwy, jak ktoś wchodzi do budynku to pierwszy poszczekuje, chętnie wychodzi na spacery na terenie posesji i poza na smyczy na terenie posesji biega bez smyczy, czasami się zatrzymuje żeby coś powąchać, jak się zmęczy sam wraca do kojca kołderki ktorą dostał ostatnio nie zniszczył, czasami bawi sie pluszakami i w pysku nosi królika :) w przyszłym tygodniu Krzysiek się wybierze z wizytą i zrobi trochę zdjęć
-
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
już pytałam - o 11 nie może -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zaraz zapytam w dziale transportowym ;) tylko transportowiec wróci do domu, bo wyszedł z psami -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
szczęśliwy pies :loveu: -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
:megagrin::megagrin: ale się uśmiałam :megagrin: a najbardziej podoba mi się, że blueberry nadal kocha małego łobuziaka -
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super, trzymam kciuki! -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
fajne fotki, Misio lepiej wygląda! Ciociu Gosiu dziękujemy :Rose: -
....ale i tak jestem ukochanym lalutkiem mamusi :loveu: [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/439/wilk005.jpg[/IMG]
-
Gacuś jest kochany, tylko, że killer życie z nim jest trochę ciężkie, bo ciągle trzeba pilnować, żeby kogoś nie pogryzł musiał nieźle dostać w kość, zanim do nas nie trafił [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4555/wilk002.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7374/wilk001.jpg[/IMG]
-
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
małe kluski śliczne, jak to szczeniaczki tylko co z nimi robić :placz: -
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mam jeszcze kilka zdjęć z podróży :) są kiepskie, ale coś tam widać Pele jest śliczny :loveu: [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5241/wilk010.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5145/wilk007.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8686/wilk006.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/439/wilk005.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1453/wilk004.jpg[/IMG] -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
Ajula replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w tej chwili to tylko mogę kciuki trzymać, bo pieniędzy nie mam :( -
Przywiązana do drzewa roczna Ziuta - znalazła dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP'] Czekamy aż się rozkręci....[/QUOTE] oby nie za bardzo! :D Ziutka jest śliczna, Jamor zobaczy o co z nią chodzi i Ziutka na pewno znajdzie dobry dom!