Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='marra'] [SIZE=1]Będzie dobrze prawda ? :-([/SIZE][/QUOTE] będzie dobrze :glaszcze:
  2. zapomniałam się zapytać, jak Lord to kotów?
  3. chyba po prostu "młody Onek szuka domu" :hmmmm: albo coś w tym stylu
  4. Aska może trzeba zmienić tytuł?
  5. Supergoga widzę, że nie tylko mi up....li banerki :roll:
  6. oj Rytko i jak Cię nie kochać :loveu:
  7. jaka maleńka ta psinka, ale jej się udało z tym Tymczasem :)
  8. chyba nie, pomyślałam też o nadczynności tarczycy, bo objawy też pasują :hmmmm:
  9. nowinki: Lord zrobił kolosalne postępy, otworzył się, Michał mówi, że jest jeszcze trochę dzikusek, ale zadowolony z życia - ogon mu się nie zatrzymuje :) nie ma z nim żadnych problemów w kwestii jedzenie - można mu grzebać w misce, nawet nie mruknie jedzenie pochłania w każdej ilości bardzo lubi spacery, chodzi na smyczy, trochę szarpie, ale już sie ze smyczą oswoił trochę na początku bał się innych psów, teraz jest nimi zainteresowany, nie wykazuje żadnej agresji wobec innych psów do ludzi - opiekunów jest bardzo pozytywnie nastawiony gdyby miał iść do domu - nie byłoby prawdopodobnie żadnych problemów z aklimatyzacją, jest ciekawy wszystkiego, wszędzie go pełno jest jeden problem - nadal nie zauważa konieczności załatwiania się poza kojcem - trudno go będzie tego oduczyć Michał uważa, że jest gotowy do adopcji, można go ogłaszać - chyba najlepiej do mieszkania na zewnątrz, chyba, że DS zaakceptuje konieczność nauczenia go załatwiania się na zewnątrz, a nie w domu
  10. oto co słychać u Oriona: skończyły się problemy jelitowe, je karmę dla alergików, je dwa razy więcej niż inne psy jego wielkości, ale nie przybywa na wadze sierść lepsza niż była nadal ma utrwalane to czego się uczył bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi na te psy które tam są nie rzuca się, oswoił się z nimi był ogłaszany w Koninie, dwa razy ktoś przyjechał go oglądać, ale w końcu wzięli innego psa ze schroniska to na razie tyle Krzysiek pojedzie to zrobi mu zdjecia uwielbia chodzić na spacery
  11. wiadomości od Misi: Misia żyje we własnym świecie, nastawiona neutralnie do wszystkich, najbardziej lubi siedziec w swoim kojcu, ale jak Michał powie "chodź idziemy na spacerek" to wstaje i idzie na ten spacerek, trochę się pokręci i wraca do kojca opiekunów się nie boi, ale nie wykazuje nimi zainteresowania ona chyba już taka będzie....
  12. wiadomości od Mundzia: Mundi jest gadatliwy, jak ktoś wchodzi do budynku to pierwszy poszczekuje, chętnie wychodzi na spacery na terenie posesji i poza na smyczy na terenie posesji biega bez smyczy, czasami się zatrzymuje żeby coś powąchać, jak się zmęczy sam wraca do kojca kołderki ktorą dostał ostatnio nie zniszczył, czasami bawi sie pluszakami i w pysku nosi królika :) w przyszłym tygodniu Krzysiek się wybierze z wizytą i zrobi trochę zdjęć
  13. zaraz zapytam w dziale transportowym ;) tylko transportowiec wróci do domu, bo wyszedł z psami
  14. :megagrin::megagrin: ale się uśmiałam :megagrin: a najbardziej podoba mi się, że blueberry nadal kocha małego łobuziaka
  15. fajne fotki, Misio lepiej wygląda! Ciociu Gosiu dziękujemy :Rose:
  16. Ajula

    Hexi i Gacek

    ....ale i tak jestem ukochanym lalutkiem mamusi :loveu: [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/439/wilk005.jpg[/IMG]
  17. Ajula

    Hexi i Gacek

    Gacuś jest kochany, tylko, że killer życie z nim jest trochę ciężkie, bo ciągle trzeba pilnować, żeby kogoś nie pogryzł musiał nieźle dostać w kość, zanim do nas nie trafił [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4555/wilk002.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7374/wilk001.jpg[/IMG]
  18. małe kluski śliczne, jak to szczeniaczki tylko co z nimi robić :placz:
  19. mam jeszcze kilka zdjęć z podróży :) są kiepskie, ale coś tam widać Pele jest śliczny :loveu: [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5241/wilk010.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5145/wilk007.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8686/wilk006.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/439/wilk005.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1453/wilk004.jpg[/IMG]
  20. w tej chwili to tylko mogę kciuki trzymać, bo pieniędzy nie mam :(
  21. [quote name='GoniaP'] Czekamy aż się rozkręci....[/QUOTE] oby nie za bardzo! :D Ziutka jest śliczna, Jamor zobaczy o co z nią chodzi i Ziutka na pewno znajdzie dobry dom!
×
×
  • Create New...