-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
cieszę się :) -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Państwo już wiedzą, że będziesz dzwonić cieszą się, że Abba do nich przyjedzie :) -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kasia wysyłam Ci numer pana Huberta :) -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
eeeee tam, po co fryzjer - Lagunka i tak jest śliczna! :) a teraz do rzeczy: jak na moje to Abba może się już pakować - domek, w którym dziś byłam na wizycie jest ok :) -
tak na szybko to chyba tylko w prostych słowach: - pozytywnie nastawiony do ludzi, nie jest agresywny - nie wykazuje agresji wobec innych psów - jest wesoły i chętny do zabawy - początkowo nieufny wobec obcych ludzi, ale nie reaguje agresją, tylko wycofuje się - szybko się uczy wada - nie umie jeszcze utrzymywać czystości, dlatego raczej do mieszkania na zewnątrz, niż w domu - chyba, że właściciel podejmie się nauki czystości, Lord powinien szybko załapać - teraz nie ma okazji, bo mieszka w kojcu, a nie w domu
-
mail może być do fundacji [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i do mnie [email][email protected][/email] tel do mnie 692 421 691
-
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='weronika9522'] Mam tylko pytanie bo babcia mi mówiła że jak się z nim bawię i mnie podgryza to ja wzbudzam w nim agresje czy to prawda? bo on jest wtedy radosny więc wydaje mi się że nie szkodzę mu tym!?[/QUOTE] nie, nie wzbudzasz w nim agresji :) podgryzanie hamuje się u szczeniaków, jeśli są typami wybitnie dążącymi do dominacji i gryzą za mocno, Lord jest już dorosłym psem, nie jest dominujący i nie ma skłonności do agresji - takie podgryzanie w zabawie nie jest szkodliwe chyba, że za mocno - wtedy mu nie pozwól, wtykaj mu wtedy w pyszczek jakąś zabawkę moje psy też podgryzają w zabawie, nie ma to jednak wpływu na ich ogólne zachowanie -
[quote name='What May NN']dzis chyba sie nie wyrobie wczesniej niz na 19.30.. moze jutro przed wizyta dla dodka?? [/QUOTE] ok, może być jutro, nawet lepiej, bo moja córka ma dziś urodziny i wieczorem trzeba trochę razem posiedzieć :) czyli jutro umawiać się na 18.00? wyrobimy się? bo ja nie wiem, dokąd my do tych ludzi od dodka jedziemy
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trzymaj się Misiu - oby doktor powiedział coś pocieszającego -
tak myślałam, 36 jest po drugiej stronie osiedla, no dobra, to zadzwonię i się umówię dziś na 18.00 jadę na wizytę dla szczeniaka, może potem pojadę zobaczyć astkę - ale wolałabym z Anetą, zapytam, czy ma czas
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Gonia przyznaj się - ona jest PRAWDZIWA ?? czy to tylko taka zabawka?? wszystkie psy są piękne, ale Zuzia to cudeńko :loveu: -
[quote name='supergoga']Sunia mieszka w Poznaniu, na Piątkowie, os. Chrobrego.[/QUOTE] to gdzieś blisko mnie! ale ja nie kojarzę czarnej astki, a znam ze spacerów wszystkie psy w okolicy, musi mieszkać z drugiej strony osiedla może byśmy zajrzały z Anetą?? albo nawet ja sama, tylko muszę mieć dokładny adres chociaż nie znam sie na takich psach, to chyba jednak zauważę, jaka jest do ludzi
-
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Rawicz']Kurcze a dlaczego on domku nie może znaleźć jak taki słodki??[/QUOTE] w końcu znajdzie -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
kolorem szelek? -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
one w sumie i tak identyczne, co nie? :D -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ok, to Pani którą chce brać? bo ja nie wiem, w sprawie ktorej idę jutro na wizytę :D -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jak Krzysiek pojedzie w tym tygodniu do Oriona, to trzeba powiedzieć, żeby zawieźli go do weta na badanie hormonów tarczycy Supergoga - jak myślisz? -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
ja też nie zauważyłam, żeby miał tłustą sierść - on raczej miał taką szorstką, matową -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
dziękujemy za buziaki i przesyłamy dla Was :) fajnie Weronika, że piszesz nam co u Lorda, przynajmniej nie musimy się martwić....... dobrze, że mówisz mu,czego nie wolno - on jest mądry, szybko załapie, jak ma się zachowywać a z Gabisią w porządku? nie są o siebie zazdrosne? -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
słodziak taki :loveu: -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jutro jestem umowiona z panem na 18.00 -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
też bym była za tym, żeby jednak Sandy przyjechał pierwszy do hotelu -
Pele, smutny czarny chyba sznaucer -ma własny dom. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dobrze, że Dobra Dusza Karolina jakoś cierpliwie znosi te kupy :roll: -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
pozdrawiam i podrzucam na pierwszą