-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ale to jeszcze trochę potrwa, zanim się hormony wyciszą, jednak na dłużą metę powinno być lepiej -
najważniejsze, że nie atakuje tych małych rezydentów miski może Pani musi pochować i dawać im jeść oddzielnie
-
trzymam kciuki, żeby te ogłoszenia przyniosły dom dla Dżumki
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
o rany......... szczęśliwej drogi psiaczku -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='grzybkowa'] Przyznam ze od rana się trochę stresuję ... tak długo Majeczka u nas już jest że bedziemy wszyscy za nią tęsknić .[/QUOTE] taki już los domu tymczasowego :glaszcze: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']nie mąż Ajuli, tylko Ajlii;) [/QUOTE] ok, jak widać nie jednemu psu burek :evil_lol: -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Rawicz'] Jeszcze nie rozrabia co oznacza, że zastrzyk jeszcze działa, za to reszta psiaków troskliwie go obwąchuje i liże po pyszczku:) [/QUOTE] witamy siostrę Asi :) aż szkoda, że zastrzyk w końcu przestanie działać i Rudi znowu wskoczy na wysokie obroty ;) cieszę się, że zabieg odbył się bez problemów -
Luca - ranna, śliczna sunia ma wreszcie własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
w nowym Dt będzie miała małego kolegę :) [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/530/luka011.jpg[/IMG] Psinka bardzo szybko się przyzwyczaja do ludzi, nie podobało się jej, że Krzysiek ją zostawia. Dt pewnie będzie dziś musiał się nagimnastykować, żeby przekonać malutką, że w tym domu też jest fajnie. -
Luca - ranna, śliczna sunia ma wreszcie własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Luca zmieniała dziś miejsce pobytu, pojechała do innego DT, bo być może u Elooni będzie potrzebne miejsce dla kogoś innego tu jeszcze u Elooni, patrzcie i podziwiajcie, jaka śliczna :loveu: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2862/luka001.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9104/luka002.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/5605/luka007.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja'] Jurysia zawiezie mąż Ajli za zwrot kosztów (około 300zł jak zrozumiałam) w sobotę lub pon rano. pani Jurysiowa dała 50zł, musimy uzbierać resztę [/QUOTE] to pomyłka, ale chyba już wyjaśniona? -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
o rany......ale się dzieje :) aż trudno uwierzyć, że Juryś wreszcie będzie miał dom -
Buldożek Edek znalazł własny dom na zawsze!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloonia']Szkoda, że pauli27 nie napisała do kogo konkretnie zwróciła się do pomoc - ja osobiście chętnie bym się dowiedziała jakich to kompletnych ignorantów spotkała na swojej drodze, chociażby po to żeby ich dokładnie unikać w przyszłości... [/QUOTE] racja, co jakiś czas szukamy szkoleniowców, behawiorystów dla naszych podopiecznych, dobrze by było wiedzieć, kto nie ma pojęcia o szkoleniu psów i kogo trzeba unikać :roll: dlatego prosiłam, żeby Pauli podała, do kogo dzwoniła, z kim rozmawiała -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
uśmiech rzeczywiście cudny :loveu: -
W Wielki Piątek narodziły się na nowo - 2 kudłacze...
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
szok jakie zaniedbane :crazyeye: biedne psiaki -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
czyli dzisiaj biedny Rudolfek ;) -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
biedna ta nasza Mishka -
Buldożek Edek znalazł własny dom na zawsze!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='LidkaWejman'] Tu już nie ma co gdybać, co by było gdyby...Ważne,że Edek nie jest w pseudo, że wygrzewa sobie dupsko na balkonie, zżera ścierki do naczyń i jest szczęśliwy i to jest SENS CAŁEGO TEGO ZAMIESZANIA, nieważne jesteśmy my i nasze odczucia tylko Edka i o tym pamiętajmy [/QUOTE] zgadza się :) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']u Jurysia po staremu. jutro wizyta przedadopcyjna - trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] to jednak nie po staremu! :D trzymam z całych sił, ten wspaniały pies zasługuje na najlepszy dom! -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
ciekawe co słychać u Jurysia po świętach :) -
coraz bardziej lubię jamniki :D
-
jeszcze wypłoszony biedak, ale może się wszystko ułoży :) oby się tylko rezydenci pogodzili z jego obecnością
-
cudowna opowieść! super :loveu:
-
Luca - ranna, śliczna sunia ma wreszcie własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
kochana psinka :) oby spodobala się komuś fajnemu -
Buldożek Edek znalazł własny dom na zawsze!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='pauli27']szukałam pomocy..[/QUOTE] to dziwne, że jej nie znalazłaś, bo w Poznaniu i okolicach jest ich dużo [URL]http://www.radosnypies.com/oferta/?gclid=CPTs0czGuqgCFZgA3godDkXWCg[/URL] [URL]http://abc.poznan.pl/[/URL] [URL]http://www.nawoli.pl/[/URL] [URL]http://www.czterylapyszkola.pl/[/URL] [URL]http://www.urban.poznan.pl/[/URL] [URL]http://www.pawelzielinski.pl/[/URL] [URL]http://www.psota.eu/[/URL] więcej mi się nie chce wklejać...... do którego z tych miejsc zadzwoniłaś i poprosiłaś o szkolenie/poradę/konsultację? [quote name='pauli27']...łatwo jest osądzac....a nikt nawet nie pisnał, że przy Edku mi pomoże ( tresura, wychowanie) i wtedy Mały zostanie u mnie- przyjechały Panie i go zabrały...[/QUOTE] my nie jesteśmy ośrodek szkolenia psów, tylko fundacja, która ratuje połamane, ranne, bezdomne zwierzęta my nie jesteśmy od tresury :roll: -
Wesołych jajek i kolorowego zająca Dropku i Muzzy!