Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. śliczny psiak i wygląda na bardzo kochanego :)
  2. na pierwszy rzut oka myślałam, że ona jest starsza, ale teraz przyjrzałam się dokładnie zdjęciu mordki i w sumie nie widać, żeby miała jakieś siwe włoski może dlatego, że taka grubcia z niej pomyślałam, że jest starszą panią
  3. z Bogusia skórą lepiej, na kastracje pewnie się nie zgodzą, dopóki Boguś jest u nich jeśli możliwe, to poprosimy o bazarek na Mishkę, a na kastrację Bogusia się znajdą pieniądze, jak tylko będzie możliwość go wykastrować
  4. udało się psiakowi :) trzymam kciuki za szczęśliwe nowe życie
  5. widać, że Moria chuda, kręgosłup się odznacza i żebra widoczne
  6. nareszcie piesek ma dom i ludzi przy sobie :)
  7. [quote name='ania z poznania'] Ukradłam labkę i nowofunlanda :evil_lol:[/QUOTE] oj bardzo ciekawe kto był tatusiem, bo szczeniaki to faktycznie niezła mieszanka
  8. widzę Aniu, że byłaś z wizytą u Morii i maluchów :) ja myślę, że ona się szybko oswaja, bo kiedyś miała swoich ludzi, może nawet ją dobrze traktowali, i myślę, że dobrze na nią wpływa towarzystwo ludzi - tam właściwie cały czas ktoś jest, albo my jeździmy, albo siedzą przy niej tymczasowi opiekunowie, jedzenie i picie też podają jej różni ludzie, dzięki temu może się przekonuje, że człowiek nie musi być zły
  9. może to niechciany spadek po jakiejś starszej pani, albo panu, niechciany, niepotrzebny, wywalony na ulicę
  10. ciekawe czy maluch poszedł do domu
  11. wystaw Gosiu, może akurat komuś wpadnie w oko choć szanse ma raczej marne niedobrze, że nie jest kastrowany
  12. jakie ma długie łapy przystojniak :)
  13. przykra sprawa, na pewno jest czyjaś, bo bezdomna nie byłaby taka odpasiona ale może ten ktoś jej nie chce w schronisku się wykończy :(
  14. Sandusia biednego też nikt nie chce :(
  15. czy to normalne, że one tak szybko rosną? :crazyeye:
  16. na prośbę Elooni wstawiam nowe info na temat stanu zdrowia Mishki: "Wczoraj - piątek 20 maja - kolejna wizyta u weta Misha dostała: - zastrzyk witaminowy w dupinkę - preparat na insekty zewnętrzne w karczek - tabletki na odrobaczenie w torebce do podania w połowie przyszłego tygodnia - receptę na Ossopan "lek stosowany wspomagająco w osteoporozie różnego pochodzenia oraz w uzupełnieniu niedoborów wapnia" Waży 500g więcej niż ostatnio. Lekarz powiedział, że jest niewielka poprawa w stawianiu przednich łap i potwierdził to co zauważyłam - [U]Misha zaczęła ściągać paluchy przednich łap, są mniej "płetwowate"[/U]. Postaram się zrobić zdjęcia. Następna wizyta w zastrzyk w piątek za tydzień. Dziś Mishka zrobiła luźną kupkę, pojęcia nie mam dlaczego i będę obserwować." Ela przysłała też zdjęcia recepty i leku, ale mam nowy telefon i nie wiem jeszcze, jak przegrać z niego zdjęcia, bo jak wchodzę w galerię, to mi się telefon zawiesza.
  17. do znudzenia można powtarzać - jaka ona śliczna! :loveu:
  18. eeee tam... tak ładnie mówiłyście, a na koniec podali złą stronę :roll: .....do sklepu internetowego Animalia.... :roll:
  19. może tak: wpisz sobie [URL="http://www.tvp.pl/poznan"]www.tvp.pl/poznan[/URL] jak się otworzy, to wejdź w Teleskop o tam jest "zobacz ostatni odcinek" w tym miejscu będzie wstawiony dzisiejszy teleskop, ale jeszcze go nie ma
  20. [quote name='MaDi']Jak patrze na zdjęcia to zastanawiam się czy to nie jakiś fotomontaż, normalnie bajka.[/QUOTE] o właśnie, coś takiego już mi od dłuższego czasu chodzi po głowie :hmmmm:
  21. nie masz? to jest Program 3 TVP Teleskop jest zawsze też w internecie, zaraz poszukam już mam, będzie pod tym linkiem, jeszcze nie ma, ale będzie [url]http://www.tvp.pl/poznan/informacja-i-publicystyka/teleskop[/url]
  22. Horacy był w tiwi i jego Pan też świetnie wypadliście :)
  23. widziałam Mishkę w tiwi :) w Teleskopie o 18.30 i Misia też, i Kiełkę
×
×
  • Create New...