Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='rytka']mały jest juz za slaby na miałczenie-nie wzywa matki jak ostatnio apetytu tez nie ma i do tego biegunka(nie korzysta z kuwety)poddal sie nie ucieka tylko wtula we mnie mruczy,licze,ze antybiotyk szybko zadziała.nie mam co podac na biegunke niestety...[/QUOTE] nie znam się na kotach, czy on może na to umrzeć? może byś go zawiozła do weta (ale chyba nie masz auta zdaje się)
  2. [quote name='Krystak'] -były zapewnione dt, i co? Bez słowa przepadły te tymczasy? [/QUOTE] a przez kogo były te DT zapewnione?
  3. [quote name='What May NN']no wlasnie, jak kotki sie czuja?? ja dzis zlapalam dwa male - rudy i czarno biały! rudzielec jest kochany, a drugi to dzikus (nie znam sie na kotach) - co robic??[/QUOTE] i gdzie je masz? u siebie w domu??
  4. Weronika dziękujemy całej Waszej Rodzince za to, że przyjechaliście z Lordem na piknik fundacyjny Lord wygląda pięknie, jest zadowolony z życia - o to nam chodziło, i za to Wam dziękujemy :Rose:
  5. dzisiaj Miła zaprezentowała się na pikniku Animalii - wyjątkowa słodzizna z tej małej :loveu:
  6. pięknotka, mam nadzieję, że szczęśliwa a jej siostrzyczka była dziś na pikniku Animaliowym, jest prześliczna
  7. Asiu Ty i Twoja Mama też jesteście wolontariuszkami :) a Rudolf jest śliczny i kochany, nic dziwnego, że był zdenerwowany - tyle ludzi, psów, hałasu..... to był stres dla niego, ale i tak fajny z niego psiak dziękujemy, że przyjechaliście!
  8. fajnie :) to miło, że ludzie piszą, co słychać
  9. coś się dawno blueberry nie odzywała :hmmmm:
  10. eeech na takie słowa to oczy się same robią mokre ze wzruszenia jakie szczęście spotkało tego biednego Mundaska
  11. fajnie, przynajmniej będziemy mogli obserwować na bieżąco co z tego długonogiego podlotka wyrośnie :loveu: piękna jest niesłychanie
  12. piękności :loveu:
  13. biedne malutkie pieseczki muszą tak błagalnie patrzeć, żeby chociaż okruszeczek dostać moje patrzą tak samo :D
  14. piękny to on nie jest ale ja też nie jestem, a parę osób na tym świecie mnie lubi ;) większe brzydale znajdowały swoich ludzi
  15. zapisuję się do Księgi Zachwytów :loveu:
  16. Archi wygląda świetnie Beatko - fotki super :)
  17. Mundek wygląda zupełnie inaczej :) tzn. weselej i piękniej! Margo współczuję Wam z powodu odejścia Maskotki, czytałam wątek :glaszcze:
  18. no wiem, czytam jego wątek, cieszę się dla Kudłatego, ale Misi mi szkoda, znowu została sama
  19. acha, to mam nadzieję, że siedział krótko
  20. trochę to trwało, prawie miesiąc a wiesz co się stało? czy się sam zgubił? szukali go?
  21. ale wielka! i śliczna :loveu: najważniejsze, że grzeczna
  22. ale super :D zobaczymy Domowego Toffika :D
  23. popytaj, na dogo tyle bezdomnych psiaków, na pewno któryś podpasuje
  24. [quote name='Aska7']Dzwoniłam do Pani Basi. Lord ma się bardzo dobrze, kocha Panią Basię, Pani Basia kocha Lorda - dobrze jest :) :) :)[/QUOTE] ale super Asie dziękujemy za wieści :) a właśnie kilka dni temu mówiłam do Krzyśka, że muszę poprosic Asię, żeby zobaczyła co u Lorda :D
×
×
  • Create New...