-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Rytka a jak się mają wiejskie koty?
-
Lala, spanielka przywiązana w lesie - za co? Pojechała do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
o rany, ale szybko :lol: niech będzie szczęśliwa w swoim nowym domu -
matka powiedziała, że kupiła nam nowe czapki na zimę :mad: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2519/p1080637v.jpg[/IMG] i się teraz głupio śmieją, a ja nie wiem z czego :niewiem: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5366/p1080645a.jpg[/IMG] ....Hexi chyba się podoba.... [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2390/p1080654y.jpg[/IMG] mówią, że wygląda jak Król Lew :evil_lol: [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/8783/p1080653.jpg[/IMG]
-
Buniu co z Tobą zrobić ??? :(
-
cieszę się, że cało i zdrowo wróciliscie do domu :)
-
faktycznie przydałyby się nowe fotki
-
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
czasami to naprawdę ręce opadają i nawet tak zgodnej osobie jak ja trudno zachować cierpliwość ale nie ma sensu karmić trolla :siara: zdjęcia super! Sauron ma bardzo fajną sylwetkę i przyjmuje super postawę -
[quote name='jkp'] Ajula miło ,ze piszesz " nie mamy co z nia zrobić" ale zdaje sobie sprawę ,ze to ja ja wzięłam od kogos kto ją znalazł w rzece no i mam problem. BARDZO DZIEKUJE ZA WSPARCIE !![/QUOTE] chciałabym Ci pomóc, bo Ty pomagasz wszystkim, ale jak widać, na razie nie pomogłam :( dlatego piszę, że jakby się udało gdzieś ją umieścić, to przynajmniej postaram się wspomóc finansowo
-
ŁANIA - sunia wyrzucona w lesie- znalazła swój własny DOM na zawsze!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
tak, zdjęcia koniecznie! -
Syla bardzo dziękujemy za zainteresowanie, bo my naprawdę nie mamy co z nią zrobić :( jeśli byś mogła ją wziąść, to byłby cud - bo to jest najbardziej potrzebne - miejsce dla niej na dożycie - tego nie mamy finansowo nie ma problemu, na razie jest na garnuszku jkp, a jak będzie trzeba, to nasza złota supergoga na pewno się zgodzi wesprzec Bunię gdyby się okazało, że stan Twojego TZ pozwala na wzięcie Buni do Was - to ja się zobowiązuję, że pokryjemy karmę i opiekę medyczną - obojętnie czy fundacja, czy prywatnie - to by już było na naszej głowie. Tak było ze staruszkiem Aronem - został tam gdzie był, a Fundacja płaci za jego leki i odpowiednią karmę. Takie osoby jak Ty są na wagę złota - widać, że znasz się dobrze w temacie opieki nad staruszkami, wiesz jak funkcjonują i co im dolega. Wydaje mi się, że taka osoba jak Ty wie, kiedy już nadchodzi czas, żeby pozwolić im odejść. Tak więc trzymam kciuki za Twojego TZ, bo egoistycznie mówiąc - jak mu się polepszy, to może byś mogła zaopiekować się Bunią ;)
-
Lala, spanielka przywiązana w lesie - za co? Pojechała do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piękna psinka chyba trzeba będzie zmienić nazwę fundacji -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Reksio ma bardzo kochany pyszczek taki krecik z niego :) -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny jak się ma Guficzek? już dobrze? -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nie dziękuj, wstawiłam, bo wszyscy przebierają nogami z niecierpliwości, żeby zobaczyć naszego podopiecznego w domowych pieleszach :D to miód na nasze serca i pozytywne wzmocnienie :loveu: -
z całego serca współczuję :glaszcze:
-
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
na kolankach to wygląda jak taki jamniczek :) -
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
super, że ma na hotel :) -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9904/p1060724h.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/4528/ciap2.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9649/ciap4.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1682/ciap5.jpg[/IMG] To jest super :D [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2452/ciap6.jpg[/IMG] -
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to ja powstawiam bo fajne [IMG]http://http://img836.imageshack.us/img836/9904/p1060724h.jpg[/IMG] nie wiem czemu nie mogę wstawić :hmmmm: -
bardzo trudna sprawa, bo dla niej najlepszy byłby domowy dom tymczasowy, ale nie ma ich wystarczająco nawet dla zdrowych psów ja nie wierzę w takie cuda, że jakiś dom sie znajdzie, a moim zdaniem do hotelu gdzie będzie i tak siedziała w kojcu czy klatce to chyba nie ma sensu, to nie miejsce dla takiej staruszki, która i tak ledow kontaktuje.... a u Asi na stałe przecież tez nie może zostać! Co robić? przecież nie bedziemy jej trzymać u Asi w pralni czekając aż odejdzie.......
-
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
takie wieści lubimy :multi: teraz prosimy o fotki -
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
mądry piesek :) należy mu się fajny domek -
fatalnie :( to jest pewnie pies obronny broniący budowy :stupid:
-
to niech ją jeszcze raz obejrzy wet i się wypowie jest jeszcze kwestia tych guzków na wątrobie, tu chyba nie ma szans na poprawę jakości życia? one będą rosnąć i uszkadzać? może dawać przerzuty? i jest jeszcze guz na sutku ja nie jestem zwolenniczką ratowania za wszelką cenę, i czekania aż sama umrze - po to tylko, żeby nie musieć podejmować tej najtrudniejszej decyzji