Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Rytka a jak się mają wiejskie koty?
  2. o rany, ale szybko :lol: niech będzie szczęśliwa w swoim nowym domu
  3. Ajula

    Hexi i Gacek

    matka powiedziała, że kupiła nam nowe czapki na zimę :mad: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2519/p1080637v.jpg[/IMG] i się teraz głupio śmieją, a ja nie wiem z czego :niewiem: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5366/p1080645a.jpg[/IMG] ....Hexi chyba się podoba.... [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2390/p1080654y.jpg[/IMG] mówią, że wygląda jak Król Lew :evil_lol: [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/8783/p1080653.jpg[/IMG]
  4. Buniu co z Tobą zrobić ??? :(
  5. cieszę się, że cało i zdrowo wróciliscie do domu :)
  6. faktycznie przydałyby się nowe fotki
  7. czasami to naprawdę ręce opadają i nawet tak zgodnej osobie jak ja trudno zachować cierpliwość ale nie ma sensu karmić trolla :siara: zdjęcia super! Sauron ma bardzo fajną sylwetkę i przyjmuje super postawę
  8. [quote name='jkp'] Ajula miło ,ze piszesz " nie mamy co z nia zrobić" ale zdaje sobie sprawę ,ze to ja ja wzięłam od kogos kto ją znalazł w rzece no i mam problem. BARDZO DZIEKUJE ZA WSPARCIE !![/QUOTE] chciałabym Ci pomóc, bo Ty pomagasz wszystkim, ale jak widać, na razie nie pomogłam :( dlatego piszę, że jakby się udało gdzieś ją umieścić, to przynajmniej postaram się wspomóc finansowo
  9. Syzyfowe prace [IMG]http://i1.ujarani.pl/3/1/af7RT.gif[/IMG]
  10. Syla bardzo dziękujemy za zainteresowanie, bo my naprawdę nie mamy co z nią zrobić :( jeśli byś mogła ją wziąść, to byłby cud - bo to jest najbardziej potrzebne - miejsce dla niej na dożycie - tego nie mamy finansowo nie ma problemu, na razie jest na garnuszku jkp, a jak będzie trzeba, to nasza złota supergoga na pewno się zgodzi wesprzec Bunię gdyby się okazało, że stan Twojego TZ pozwala na wzięcie Buni do Was - to ja się zobowiązuję, że pokryjemy karmę i opiekę medyczną - obojętnie czy fundacja, czy prywatnie - to by już było na naszej głowie. Tak było ze staruszkiem Aronem - został tam gdzie był, a Fundacja płaci za jego leki i odpowiednią karmę. Takie osoby jak Ty są na wagę złota - widać, że znasz się dobrze w temacie opieki nad staruszkami, wiesz jak funkcjonują i co im dolega. Wydaje mi się, że taka osoba jak Ty wie, kiedy już nadchodzi czas, żeby pozwolić im odejść. Tak więc trzymam kciuki za Twojego TZ, bo egoistycznie mówiąc - jak mu się polepszy, to może byś mogła zaopiekować się Bunią ;)
  11. piękna psinka chyba trzeba będzie zmienić nazwę fundacji
  12. Reksio ma bardzo kochany pyszczek taki krecik z niego :)
  13. dziewczyny jak się ma Guficzek? już dobrze?
  14. nie dziękuj, wstawiłam, bo wszyscy przebierają nogami z niecierpliwości, żeby zobaczyć naszego podopiecznego w domowych pieleszach :D to miód na nasze serca i pozytywne wzmocnienie :loveu:
  15. z całego serca współczuję :glaszcze:
  16. na kolankach to wygląda jak taki jamniczek :)
  17. [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9904/p1060724h.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/4528/ciap2.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9649/ciap4.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1682/ciap5.jpg[/IMG] To jest super :D [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2452/ciap6.jpg[/IMG]
  18. to ja powstawiam bo fajne [IMG]http://http://img836.imageshack.us/img836/9904/p1060724h.jpg[/IMG] nie wiem czemu nie mogę wstawić :hmmmm:
  19. bardzo trudna sprawa, bo dla niej najlepszy byłby domowy dom tymczasowy, ale nie ma ich wystarczająco nawet dla zdrowych psów ja nie wierzę w takie cuda, że jakiś dom sie znajdzie, a moim zdaniem do hotelu gdzie będzie i tak siedziała w kojcu czy klatce to chyba nie ma sensu, to nie miejsce dla takiej staruszki, która i tak ledow kontaktuje.... a u Asi na stałe przecież tez nie może zostać! Co robić? przecież nie bedziemy jej trzymać u Asi w pralni czekając aż odejdzie.......
  20. takie wieści lubimy :multi: teraz prosimy o fotki
  21. mądry piesek :) należy mu się fajny domek
  22. fatalnie :( to jest pewnie pies obronny broniący budowy :stupid:
  23. to niech ją jeszcze raz obejrzy wet i się wypowie jest jeszcze kwestia tych guzków na wątrobie, tu chyba nie ma szans na poprawę jakości życia? one będą rosnąć i uszkadzać? może dawać przerzuty? i jest jeszcze guz na sutku ja nie jestem zwolenniczką ratowania za wszelką cenę, i czekania aż sama umrze - po to tylko, żeby nie musieć podejmować tej najtrudniejszej decyzji
×
×
  • Create New...