Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. przypomnę słodziaka
  2. taki ładny piesek, a nie ma chętnych na niego
  3. [quote name='fiorsteinbock'] Ksieguje wlansie wpłaty od Ajuli i margaret :) dziekuje cioteczki![/QUOTE] ja bardzo przepraszam, że nie udzielam się na wątku Lisiowym, ale mamy tyle psów fundacyjnych do ogarnięcia.... tak więc u Lisia nic nie piszę, ale czytam i oglądam zdjęcia no i będę się dorzucać do niego jak tylko długo będzie trzeba
  4. pewnie starość jej najbardziej dolega ile zapłaciłaś za weta?
  5. piękne te fotki Kamilka z Lucynką :loveu:
  6. i nadal nikomu się nie spodobał :roll:
  7. uszki śliczne :loveu:
  8. u nas nadal jak na poligonie :shake: psy nadal w histerii a my już nie wytrzymujemy psychicznie
  9. u nas koszmar już od wczoraj, musimy jeździć z psiakami za miasto, żeby siku zrobiły :( czuję się jak na wojnie nienawidzę sylwestra
  10. chyba Muzzy z Dropkiem pojechali na narty w Alpy, bo coś się nie odzywają [B][COLOR=darkorchid] wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!![/COLOR][/B]
  11. na koniec roku przypominam przystojniaczka
  12. wspaniale, że tyle mądrych i doświadczonych osób zainteresowało się tą biedną sunią, wierzę, że wyniknie z tego coś dobrego
  13. trzymam kciuki za domki
  14. [quote name='caromina'] Jakieś dziwne te rany, symetryczna.[/QUOTE] racja, wyglądają na symetryczne, może za ciasny kaganiec
  15. ten Ciapek to ma u Was luziki, inny pies by dostał lanie za włażenie na stół na szczęście trafił do właściwego domu! :D
  16. ładny gest ze strony Pana, żeby więcej ludzi tak pomagało, byłoby łatwiej
  17. no ładne ma te ząbki.....takie bielutkie ;) wydaje mi się, że Tigi wita się ze spokojem, chyba nie czuje ze strony Atosa niechęci może ten Atos nie jest taki zły, tylko ze strachu kłapie
  18. przez kilka następnych dni pracuję i nie mam czasu, ale w przyszłym tygodniu zrobię bazarki dla Saurona, może chociaż kilka zł się uzbiera
  19. warunki mieszkaniowe ma super, ciepło i czysto oby tyko się oswoił i przestał pokazywać zęby
  20. super miejsce dla kota :D
×
×
  • Create New...