Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. biedny pies nie wie co się stało - ukochana pani wyszła za drzwi a on musiał zostać w obcym miejscu z obcymi ludźmi cud prawdziwy, że udało się umieścić go w DT
  2. Ania i co? czy on przynajmniej siedzi w budzie? czy nadal wietrzy tyłek na zewnątrz?
  3. jakie piękne oczy :loveu:
  4. o jak fajnie, że DT Rosika jest na dogomanii :) cieszę się, że maluch nie sprawia kłopotów
  5. o! widzę, że szefowa już ma prąd :)
  6. o mammo! jaki pracuś z Ciebie Beato :)
  7. kochany szczęśliwy Ciapek :)
  8. ona tak dobrze odżywiona? czy taka puchata? bo wygląda jak mała beczułeczka
  9. nie wiedziałam, że już była jakaś akcja
  10. tak coś kojarzyłam, że ten Jantar co wraca to był szczeniak od stonki
  11. [quote name='BeaBono'] Uśmiałyśmy się dziś u weta. Zabrałyśmy też Pepsi i gdy ta miała obcinane pazury, to Dyzio mruczał. Wetka stwierdziła, że mu się nie podoba, co wyczyniamy z jego dziewczyną :evil_lol:[/QUOTE] na pewno, u nas też Gacek się rzuca, jak coś Hexi trzeba zrobić, jak jej musiałam smarować tyłek maścią, to za zamkniętymi drzwiami, bo obrońca miał zastrzeżenia :D
  12. może mu dawać taki lek, który dostaje Sol u KateBono Kasia mówi, że na Sol działa a mój Gacek też po lekach się poprawił, zanim wet zalecił tabletki Gacek nawet na siku wychodził tylko w nocy, a na każde wydumane przez niego zagrożenie reagował atakiem
  13. te szczeniaki z których jest Jantar miały gdzieś wątek, ale nie mogę znaleźć ma ktoś?
  14. bazarek z drobiazgami na hotel przystojniaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/220671-R%C3%B3%C5%BCne-drobiazgi-Dla-Saurona-do-16.01.godz.22.00?p=18345623#post18345623[/url]
  15. zaglądam do pięknego owczara
  16. biedny Dyziulek też trzymam kciuki za zdrówko!
  17. o finanse fundacji się nie martw, zdecydowaliśmy z Krzyskiem, że my będziemy go finansować
  18. [quote name='Boogie']Ja nie będę pożerał bo mam podobne zdanie. Łęczyca i Buk pełne psów dobrze rokujących, a tak Atos blokuje im zwiększenie szansy na adopcję.[/QUOTE] w jakim sensie blokuje? czy do tego kojca u Stonki był zaplanowany inny pies? a Atos mu zabrał miejsce?
  19. ale superanckie fotki :loveu:
  20. [quote name='rytka']...tylko dwa miesiace ale chyba poczula sie jak w domu tj.bezpiecznie u siebie wiedziala,ze nic jej nie grozi mimo,ze wyprobowywala na mnie swoje 'zlosliwosci' ze ma azyl w klatce tam jej nikt nie zaczepia(no troche kot czasmi) poczula sie pewnie ,znala juz nasze zwyczaje swoje miejce ale zaskoczyla mnie od chwili'ataku'zrobila sie lagodna wczesniej jak cos nie po jej mysli szlo to kąsala w tym bolu byla lagodna jak baranek pozwalala sie tulic ,calowac ba nawet kiedy plakala jedynie wziecie jej na rece, polezenie kolo niej ja uspokajalo...na koniec pokazala,ze nas tez zaakceptpwala jako swoich.... nic lepszego na koniec życia nie mogło ją spotkać biedna ta psinka, kto wie jakie miała życie - mam nadzieję, że wcześniej miała dobry dom i była kochana, że dopiero na starość coś jej się przytrafiło
  21. przykre :( biedna staruszka tyle dobrego, że na koniec swojego życia miała opiekę i pełny brzuszek Dzięki Rytka za to, że się nią zaopiekowałaś
×
×
  • Create New...