[quote name='AiP']Miejmy nadzieję, że w końcu trafi do odpowiedzialnego domku, gdzie ludzie nie będą się obawiali problemów a pracę z psem potraktują jako życiowe wyzwanie i przyjemność :) Wystarczy morze cierpliwości i góra dobrych chęci a można zdziałać cuda! Tak mało i tak dużo zarazem.
Czarne psy są piękne - od prawie 15 lat patrzę na Norcię i nie mogę się napatrzeć :)[/QUOTE]
Asia może Ty chcesz dotrzymać mi towarzystwa na wizycie? swoją własną przeszłaś perfekcyjnie, więc wiesz o co chodzi ;)