Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32049
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. bazarek dla suni [url]http://www.dogomania.pl/threads/192945-Ciuszki-od-rozm.-40-do-ponad-46-dla-pogryzionej-Torpedy%28Raji%29-do-1.10[/url] zapraszamy
  2. A które to jest wpłata ? czy jeszcze ta z 12 sierpnia ? wpłacilam tez 14.09 za wrzesień w pierwszym poście w sierpniu są odnotowane 2 wpłaty, w lipcu żadna (a była 9.07), czy coś sie zgubiło ? ? [quote name='zuzka']Wpłynęły wpłaty od ; Iza!! - 5 zł IX MonAmiPet - 20 zł VIII ALDRUMKA - 10 zł VIII Bardzo dziękuje w imieniu Henia [URL="http://www.picturesanimations.com/rose/1/186495bna73841p9.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/186495bna73841p9.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
  3. na razie śledzę i podnoszę
  4. Zapraszam na bazarek dla Lincolna: http://www.dogomania.pl/threads/192716-Buty-chusty-apaszki...-dla-Lincolna-do-27.09?p=15367415#post15367415 Podnoszenie mile widziane :lol:
  5. poprosze o pw z numerem konta, aby przekazac kaskę z bazarku
  6. oby, jak najszybciej Samborku
  7. Z niepokojem tu zaglądam, ale wieści dobre i niech tak zostanie
  8. Jak tam sunia ? czy faktycznie trochę lepiej ?????
  9. O matko, co za horror ! Gdzie one mogły złapać to swiństwo
  10. Podniosę, może ktos z warunkami zauważy biedulkę
  11. na zaproszenie obraczus87 stawiam się, to i ode mnie 2 dni będą proszę o konto
  12. świetnie, że będzie więcej - Twoja zasluga felka :loveu: :multi:
  13. diana79 dziękuję za pw z kwitem za karmę, bardzo bardzo dziękuję za tę akcję karmowo-miskową
  14. to przeleję 65 zł z myślą o karmie i miskach
  15. dzieki z apw, ale zanim zrobie przelew jeszcze coś mi przyszło do głowy; a czy w Lidlu są miski ? bo może jeszcze na kilka misek bym dorzuciła
  16. ok. to poprosze dane do przelewu na pw to przeleję 40 zł a jak się okaże, że będzie tylko droższa to uzupełnię;
  17. ok. mogę zapłacić i za 2 worki jeśli fizycznie podołacie; już dawno przelałam coś na Fundację, ale w naturze to gotowiec więc może łatwiej; diana a czy skomunikowałaś sie z kubą123 ? w takiej sytuacji chyba nie będa wybrzydzać na jakość karmy;
  18. [quote name='diana79']w jakich godzinach można dostarczyć karmę do Maciejkowic? kupiłabym 3 worki 10kg tańszej karmy jeżeli mogła by być i przywiozłabym na adres fundacji[/QUOTE] diana79 ile kosztuje taki worek może szybciutko przelałabym Ci pieniądze na czwarty
  19. Tinko pokaż się na pierwszej stronie
  20. i ja o nim myslę
  21. zapraszam na bazarek dla Tiny [url]http://www.dogomania.pl/threads/191223-Na-koniec-lata-bazarek-na-Tin%C4%99-do-4.09?p=15223309#post15223309[/url]
×
×
  • Create New...