Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32049
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. pokaż się Samborku
  2. to ja podrzucę, może ktoś dostrzeże Samborka
  3. czy tam jest dobry mail marchewy (czy powinno byc marchewa) ?
  4. [quote name='Basia1968']Aldrumka - jedzie Kometa do mnie do Tarnobrzega - jeśli masz cos do podania, to albo do Celestynowa do soboty rano trzeba podać do schronu, albo jak możesz to do tanitki. Jakby co to zadzwoń do mnie /mój numer 500 649 910/. No niestety "dopadł" mnie deszczowy urlop, ale paczkę wysłałam przed i druga mam już wypełniona do połowy. Jak w pracy wszystko ogarnę postaram się skontaktowac może z Pania Asystent (osoby niepełnosprawnej) co do potrzeby rzeczy zimowych. Chyba , że Ty Basiu wiesz już coś więcej. Szkoda pieniędzy na paczkę jeśli miałabym wysyłać za duże czy za małe.
  5. Ale czy piszecie o tym samym czyli transporcie z okolic Warszawy ? Luzia&Funia chyba nie.
  6. a ja poproszę p numer konta z bazarku muszę przelać dla wiarygodności i chciałabym to zrobić przed urlopem :evil_lol:
  7. [quote name='agusiazet']Zaraz podam na PW:) Dzięki![/QUOTE] nie dostałam PW (z numerem konta) :)
  8. Basiu a może po wizycie na miejscu wiesz co teraz jest najpotrzebniejsze z rzeczy możliwych do przesłania
  9. [quote name='beka'] Jakby był ktos w okolicy mtfzalesie (do mnie już blisko), to ja i Golf tez cos dla tych państwa znajdziemy (posciel, ręczniki, jakies talerze..)[/QUOTE] Gdyby było wiadomo wcześniej to mogłabym też coś dorzucić, ale na razie spakuję paczkę
  10. a ja poproszę nr konta dla Sambora, z bazarku wyszło, niestety, śmiesznie mało, ale coś dorzucę
  11. i ja czekam, może brak wpłat przywiedzie tu Lidkę
  12. na działeczkę dla mnie za daleko, ale wreszcie zajrzałam do Żuczka
  13. Na zaproszenie podnoszę, przeczytam póxniej
  14. na jakie konto wpłacić pieniądze z bazarku, które maja być przeznaczone na karmę ? czy na fundacyjne ? mogę tez zrobić nowy bazarek z fantów, które czekają w Katowicach - komu podać mój adres
  15. o co za bieda, zaznaczę wieczorem wrócę :-(
  16. Zapraszamy na bazarek ciuszkowy na psiaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/188184-Pastelowe-barwy-lata-dla-psa-z-drutem-w-%C5%82apie-okolice-Sandomierza-do-11.07[/url] Zajrzyjcie może coś będzie pasowało, a jeśli macie chwilkę to chociaż proszę o podnoszenie
  17. a wiesz jak on się czuje ? nie mogę znaleźć tej informacji o zabiegu u weta na wątku
  18. na wezwanie Myszy2 zapisuję i wpłacę na razi 20 zł
  19. I ode mnie: AgaiTheta podziw największy i życzenia szybkiej regeneracji sił psychicznych
  20. ok. oczywiście pokryje koszty antykleszczówki zgodnie z wcześniejszą deklaracją :lol:
  21. niestety, nic się nie da zrobić :oops:; mogę zaoferować tylko natychmiastowy przelew na preparat przeciwkleszczowy, gdyście mogły go jeszcze kupić
  22. właśnie główkuję co zrobić, to napisz prosze jeszcze z jakiej dzielnicy będziesz jechała
×
×
  • Create New...