[quote name='kaskadaffik']Oczko jest nie wypadnięte, ale jest tak jakby spuchnięta rogówka i wystaje troszkę na zewnątrz, tak kicia zostać nie może, dlatego pojawia się pytanie czy mamy oczko robić u Dr.Tomka Mrozowskiego, który bardzo ładnie operuje oczy u zwierząt, czy domek weźmie to siebie? Doktor mówił, że tak raczej zostać nie może niestety, dajcie proszę znać Asi, bo trzeba by było już to robić, żeby domki nie czekały i malutka nie czekała :)[/QUOTE]
ale czy doktor już je widział i zapadła decyzja o usunięciu, bo może można jeszcze leczyć, o ile ja wiem warto walczyć nawet o oko które nie widzi