[quote name='patrycja100']Na razie nic nowego ale mam nadzieje ze do przyszłego miesiąca coś się wyklaruje. Jak znajdziecie jakieś linki z dt to prosze podrzuccie.
Mam nowe fotki Fruzi, mógłby je ktos wstawic na jej portal? Poprosic Aldrumkę?[/QUOTE]
Nie było mnie kilka dni, fotki dostałam, wkrótce wstawię