-
Posts
32062 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aldrumka
-
piękne psisko; już się troche uspokoił czy niszczy ?
-
[quote name='PACZEK']Masz rację nie jest podlinkowany bo ja nie potrafię go tak wkleić aby był:oops::oops::oops: Dlatego mam nadzieję że inni go pobiorą razem z linkiem.[/QUOTE] Spróbuj w edycji sygnatury zaznaczyć obrazek i nacisąć taki obrazek globusa ten bez czerwonego iksa i jak Ci się wyświetli okienko wkleić tam link do wątku Reksia i zatwierdzić.
-
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
Aldrumka replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
zajrzałam do ślicznotki to podrzucę -
Frycek już znalazł swoje miejce na Ziemi :)!
Aldrumka replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
zaglądam do milusia -
ładny banerek, taki miły i nostalgiczny ale Paczek u Ciebie nie jest podlinkowany
-
[quote name='PACZEK']Rozumiem:lol: Jeśli możesz to zaproś "decydenta" na wątek:lol: bo do ogłoszeń będą potrzebne jakieś dane kontaktowe do osoby która będzie mogła udzielić szczegółowych informacji o Reksiu i jednocześnie przeprowadzać weryfikację kandydatów do adopcji:lol: Ja też nie umiem robić banerków:oops: ale za radą Marychy35 napiszę prośbę do Fochu może nam pomoże.[/QUOTE] napisałaś do Fochu ? bo ewentualnie moja córka może zrobić banerek
-
[quote name='nubijka7']Dziękujemy za kciuki :) Dom stały potrzebny na już- bo psiak kolejny raz przyzwyczaja się za bardzo, a za jakiś czas będzie musiał opuścić miejsce pobytu :( Reksio nie przepada za osobami, od których czuć alkohol :( za to uwielbia starszych ludzi i kobiety :) Weterynarz nic o wieku nie wspomniał- a wszystko działo się tak szybko- myślimy, że ma ok 4 lat[/QUOTE] ale czy może tam zostać aż do znalezienia DS
-
na ile lat ocenił wet maluszka ?
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Aldrumka replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
zaglądam jak tam Spajk na koniec roku ? mały plusik ale na styczniowy hotelik brakuje -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Bardzo dziekuję!!! :) Ehh ale u nas walą tymi cholernymi petardami/... z roku na rok coraz gorzej..[/QUOTE] niedługo będzie koniec kolejnego bazarku bardziej owocnego dziękujemy za fanty wisełce i Ewie Marcie a walą tez coraz wcześniej, bo już o 17-tej nie dało się iść na spacer -
kociaki mają domki :) powodzenia maluszki :)
Aldrumka replied to sylwija's topic in Kotki już w nowych domach
zdjęcia cudne, jeszcze parę ogonków zostało (w tym rudy :)) one pocieszą -
Frycek już znalazł swoje miejce na Ziemi :)!
Aldrumka replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
piękne jest to "znalezisko" Joli -
Pies, który łapał stopa... by ratować przyjaciela!
Aldrumka replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
zapiszę sobie :) -
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
Aldrumka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
i jak wizyta pa -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
witam między świętami :) -
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
Aldrumka replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sliczna sunia, jak moja Łatka [*] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#006400]Zapraszam na bazarek dla Brutka. Może ktoś potrzebuje kreacji na Sylwestra? [/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237554-Błyskawiczny-sylwestrowo-zimowy-bazar-dla-Brutusa-do-26-grudnia[/url]!!! -
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
Aldrumka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
zapisze sobie maluszka -
Hepi - chodzące nieszczęście - już w wymarzonym domu :)
Aldrumka replied to dogses's topic in Już w nowym domu
zapisze sobie, żeby ciągle nie szukać :) -
[quote name='jhet']Witaj aldrumko! :) Jeśli wpłacałaś na konto Psa na Zakręcie, to na pewno wszystko dotarło - jakiś czas temu sprawdzałam z PnZ wpłaty, dawno to było, czy wszystkie deklaracje wpłynęły, ale część postów z forum wtedy poginęła i już nie pamiętam co dokładnie tam pisałam, czyje wpłaty potwierdzałam... Jeśli chcesz mogę poprosić PnZ aby jeszcze raz spojrzeli, czy Twoja wpłata wpłynęła, tylko podaj datę :) I jeszcze raz bardzo ci dziękuję za pomoc! :iloveyou:(aha, pierwsza strona z rozliczeniami już jest nieaktualna, od kiedy Gandalf jest ogłaszany przez PnZ na FB to głównie stamtąd płyną środki na jego utrzymanie, na razie wiem tylko tyle że jest na minusie ponad 2000zł :(). [/QUOTE] Tak bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty (przelew z 27 maja) i to nie chodzi o moje obawy, tylko o przejrzystość działania. Pieniądze z bazarku wpłynęly na moje konto i żeby zamknąć - rozliczyc bazarek musi być widac gdzie trafiły i zostały rozliczone
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Aldrumka replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
czy dobrze zrozumiałam, że Ania jeździła 2 razy ? -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Aldrumka replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
ufff, dziewczyny ile wysiłku - jakie wielkie macie serca :calus: -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Aldrumka replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
czekamy z niepokojem i nadzieją -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
pierwszy bazarek zrobiony, zapraszam także do podrzucania :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237310-Szybki-bazarro-nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-Brutusa-do-16-XII"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/237310-Szybki-bazarro-nowe-książki-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-Brutusa-do-16-XII[/URL]