Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. piękne psisko; już się troche uspokoił czy niszczy ?
  2. [quote name='PACZEK']Masz rację nie jest podlinkowany bo ja nie potrafię go tak wkleić aby był:oops::oops::oops: Dlatego mam nadzieję że inni go pobiorą razem z linkiem.[/QUOTE] Spróbuj w edycji sygnatury zaznaczyć obrazek i nacisąć taki obrazek globusa ten bez czerwonego iksa i jak Ci się wyświetli okienko wkleić tam link do wątku Reksia i zatwierdzić.
  3. zajrzałam do ślicznotki to podrzucę
  4. ładny banerek, taki miły i nostalgiczny ale Paczek u Ciebie nie jest podlinkowany
  5. [quote name='PACZEK']Rozumiem:lol: Jeśli możesz to zaproś "decydenta" na wątek:lol: bo do ogłoszeń będą potrzebne jakieś dane kontaktowe do osoby która będzie mogła udzielić szczegółowych informacji o Reksiu i jednocześnie przeprowadzać weryfikację kandydatów do adopcji:lol: Ja też nie umiem robić banerków:oops: ale za radą Marychy35 napiszę prośbę do Fochu może nam pomoże.[/QUOTE] napisałaś do Fochu ? bo ewentualnie moja córka może zrobić banerek
  6. [quote name='nubijka7']Dziękujemy za kciuki :) Dom stały potrzebny na już- bo psiak kolejny raz przyzwyczaja się za bardzo, a za jakiś czas będzie musiał opuścić miejsce pobytu :( Reksio nie przepada za osobami, od których czuć alkohol :( za to uwielbia starszych ludzi i kobiety :) Weterynarz nic o wieku nie wspomniał- a wszystko działo się tak szybko- myślimy, że ma ok 4 lat[/QUOTE] ale czy może tam zostać aż do znalezienia DS
  7. na ile lat ocenił wet maluszka ?
  8. zaglądam jak tam Spajk na koniec roku ? mały plusik ale na styczniowy hotelik brakuje
  9. [quote name='obraczus87']Bardzo dziekuję!!! :) Ehh ale u nas walą tymi cholernymi petardami/... z roku na rok coraz gorzej..[/QUOTE] niedługo będzie koniec kolejnego bazarku bardziej owocnego dziękujemy za fanty wisełce i Ewie Marcie a walą tez coraz wcześniej, bo już o 17-tej nie dało się iść na spacer
  10. wspaniałe psiaki, a Właściciele jeszcze lepsi wszystkiego najlepszego na AD 2013
  11. zdjęcia cudne, jeszcze parę ogonków zostało (w tym rudy :)) one pocieszą
  12. piękne jest to "znalezisko" Joli
  13. [B][COLOR=#006400]Zapraszam na bazarek dla Brutka. Może ktoś potrzebuje kreacji na Sylwestra? [/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237554-Błyskawiczny-sylwestrowo-zimowy-bazar-dla-Brutusa-do-26-grudnia[/url]!!!
  14. zapisze sobie, żeby ciągle nie szukać :)
  15. [quote name='jhet']Witaj aldrumko! :) Jeśli wpłacałaś na konto Psa na Zakręcie, to na pewno wszystko dotarło - jakiś czas temu sprawdzałam z PnZ wpłaty, dawno to było, czy wszystkie deklaracje wpłynęły, ale część postów z forum wtedy poginęła i już nie pamiętam co dokładnie tam pisałam, czyje wpłaty potwierdzałam... Jeśli chcesz mogę poprosić PnZ aby jeszcze raz spojrzeli, czy Twoja wpłata wpłynęła, tylko podaj datę :) I jeszcze raz bardzo ci dziękuję za pomoc! :iloveyou:(aha, pierwsza strona z rozliczeniami już jest nieaktualna, od kiedy Gandalf jest ogłaszany przez PnZ na FB to głównie stamtąd płyną środki na jego utrzymanie, na razie wiem tylko tyle że jest na minusie ponad 2000zł :(). [/QUOTE] Tak bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty (przelew z 27 maja) i to nie chodzi o moje obawy, tylko o przejrzystość działania. Pieniądze z bazarku wpłynęly na moje konto i żeby zamknąć - rozliczyc bazarek musi być widac gdzie trafiły i zostały rozliczone
  16. czy dobrze zrozumiałam, że Ania jeździła 2 razy ?
  17. ufff, dziewczyny ile wysiłku - jakie wielkie macie serca :calus:
  18. czekamy z niepokojem i nadzieją
  19. pierwszy bazarek zrobiony, zapraszam także do podrzucania :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237310-Szybki-bazarro-nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-Brutusa-do-16-XII"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/237310-Szybki-bazarro-nowe-książki-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-Brutusa-do-16-XII[/URL]
×
×
  • Create New...