Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. i ja zapraszam .
  2. Kolejnego Psiaczka pożegnaliście - smutno.
  3. Dorot131 wystąpiła do Skarpety Owczarkowej z prośbą o pomoc dla Borysa:) a ja zapraszam na bazarek część fantów przywędrowało aż z Gliwic od Evas Zapraszam także do podnoszenia
  4. o matko co za historia :( jaki bidul
  5. podziwiam Wasza walkę, poproszę o nr konta drobną kwotę wpłacę
  6. zdjęcia jak zawsze urokliwe :)
  7. czy te z pierwszej strony zapisane przez Olenę sa nieaktualne ? przy okazji widzę, ze zapomniałam w październiku :( zaraz uzupełnię
  8. Zapraszamy na bazar głównie książkowy
  9. no tak było cieplutko i słonecznie; kotłowanko wzorowe
  10. Część zdjęć, które ja otrzymałam na bazarek było za "dużych" i może te Aszki też są za duże żeby wstawić na dogo. Mogę ewentualnie zmniejszyć, żeby ułatwić pracą Havance, ale pewnie sama też sobie poradzi. Nie wiem kiedy Malagos tu zajrzy, więc przesyłam Havance pw z nr telefonu Wandy :)
  11. Wanda jest teraz przypuszczalnie na wsi, gdzie nie ma internetu. Przygotowuje działkę i miejsca piesków (kurek itp) do zimy, ale ponieważ ma obowiązki pobazarkowe pewnie koło niedzieli się odezwie.
  12. Rokuś na stałe bierze antybiotyk ?
  13. jeszcze niedawno była Majeczka :), może szybko czarnego ubędzie choć wiemy, ze z tym trudniej
  14. fotoreportaż o czarnych suniach świetny
  15. oj to znowu macie przepsienie, a suńka zdolna i nie wystraszona skoro już chodzi na smyczy; teraz tylko domki odezwijcie się
  16. fajny maluszek, ogonek jednak do góry, może faktycznie po odrobaczeniu nabierze wigoru
×
×
  • Create New...