Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. a czy jest szeroko ogłaszana ? może trzeba poszukać pomocy w tym zakresie
  2. dopiero dotarło do mnie, ze duży tzn. taki do kolana czy większy?
  3. Jak tylko będzie decyzja poproszę o nr konta :)
  4. z bazarku dzięki fantom od kajtka, IlonyS a także od Evas i ode mnie uzbierało się 301 zł dziękujemy ofiarodawczyniom !!!
  5. i ja dam 20 zł z kwot ostatnio zadeklarowanych, których nie ma na liście: Bogusik - 50 zł Dusia-Duszka - 50 zł mdk8 - 20 zł brzośka - 30 zł elik - 20 zł Aldrumka - 20 zł
  6. Mazowszanka to dopiero Czarodziejka i całe lato ( i nie tylko lato) myśli o tych biednych czworonogach
  7. ta zwisłoucha jest po wypadku ? shoto bliżej a może jednak znajdzie się właściciel
  8. to juz pół roku - gdzie ten domek
  9. Dziękuję za chęć pomocy. Konta nie mam jak podać. Nie znam na pamięć, a komputer nie chce nic załadować. Tyle Wanda. Widzę, ze już zdobyłaś nr konta :)
  10. Borys i ja bardzo dziękujemy, witamy na naszym wątku i zapraszamy do odwiedzania nas. /Wanda/ Pięknie dziękujemy Skarpecie Owczarkowej. Przemyślimy jak najlepiej dla Borysa tą ofertę wykorzystać i odezwiemy się. /Wanda/
  11. Za pamięć i wsparcie pięknie dziękujemy. Co do drugiej części to niestety ale to już na rozmowę, bo za dużo pisania /Wanda/
  12. Tekst poniższy i dalsze odpowiedzi na posty różnych osób przeklejam z mojego maila. Wanda przysłała mi w zawiązku z niemożliwością poruszania się na dogo. Dopiero dzisiaj udało mi się wejść na wątek. Niestety komputer mi już padł. Czasami uda mi się załadować jedną stronę. Przeważnie miele..... i na tym się kończy, że w nieskończoność ładuje. Nie mogę więc wejść na konto Borysa i sprawdzić co się tam dzieje. U weta z Borysem Byliśmy jeszcze jak lepiej się ruszał . Guz pod ogonem jest nieoperacyjny. Teraz już nie da się go zawieźć i trzeba by prosić, aby wet przyjechał do niego. Cały czas bierze 2x dziennie tabletki na stawy. Borys ma w boksie już swoją sypialnię. Zdjęcie przy okazji zrobię i wstawię. Z palety on nie chce korzystać. Całe lato i jesień leżała pod drzewkiem a on kładł się obok na ziemi. Za Bazarek Aldrumce pięknie dziękujemy. Zakupiłam karmę. Fakturę spróbuję wstawić
  13. przypadkiem tu trafiłam - cieszę się, ze bierzesz udział w poszukiwaniu Zorki
  14. wydaje się, że Zorka ma krótsze nóżki, ale to Murka musiałaby ocenić; Ta psina na przedostatnim zdjęciu patrzy b. podobnie.
  15. wpadłam zobaczyć co i jak, ale telefonu nie było
  16. Nie dziwię się Twojej frustracji, ale nie możesz siebie obwiniać. Była wizyta, dołożyli się do transportu, nie było zwiastunów niepowodzenia ... A czy Zorka przyszłaby do innego psa. Dusia-Duszka chyba dociera tam z psem i gdyby dotarła do tego lasu ....?
×
×
  • Create New...