Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. cudne malutkie to tylko tydzień minął, ale i przeżyć i jaka zmiana !!!!!! kejciu, a ja zrozumiałam, że to mają być 2 książki wtedy spokojnie bym przyjęła
  2. Fantów mnóstwo, więc na razie albo w ogóle rezygnujemy ze skorup zebranych dla Znajdek przez UlęFetę . Właśnie robimy zdjęcia, może uda się uruchomic bazarek w niedzielę ... ale nie jest to pewne :) super, że sunieczki wracaja do dobrej formy !!!
  3. Olena, dziękuję i przepraszam . Nie wiem dlaczego to przeoczyłam.
  4. czy jakieś pieski pojechały do poznańskiej ANimalii
  5. To czy mogą być zdjęcia , chociaż skorup. Trochę się boje, że jak tej ceramiki będzie dużo to zaopiekują się nią moje koty :)
  6. To ja poproszę o zdjęcia a ewentualnie umówimy się na przekazanie tego co się sprzeda do wspólnej wysyłki, no chyba, ze opuszczasz miasto na początku maja :)
  7. poproszę o numer konta, no i mogę zrobić bazarek - przejąć książki i skorupy bo na zdjęcia pewnie nie macie czasu
  8. Tianku - banerek naprawiony lecz niestety musisz ewentualnie jeszcze raz sobie wstawić :)
  9. Dalej zbieramy na operację 2 nóżek Dżetty, zapraszam na bazarek a na nim domowe drobiazgi i ozdoby, ciuszki, butki , ksiązki niestety nie mogę wstawić zdjęć.
  10. dziękuję za dobrą informację
  11. a Shakira nie odnalazła się ? :(
  12. ta wpłata chyba nie jest odnotowana cos popsułam w banerku, w domu spróbuję naprawić :)
  13. zapraszam na kolejny bazarek dla suni
  14. tragedia,trzymam kciuki za maleństwo
  15. Pewnie zgodzisz się na wykorzystanie też Twoich fantów, które były na moim bazarku. Może w aparacie można ustawić mniejszy "rozmiar" zdjęć będzie mniej kłopotu i z przesyłaniem i z wstawianiem na dogo Jolantino proponuję, żebyś wzięła zdjęcia fantów od 49 (kolczyki) do 54 (Tolkien) z tego bazaru
  16. To szczęśliwe wydarzenia, wszystkiego najlepszego dla Gucia i jego rodzinek tymczasowej i stałej
  17. Z bazarku będzie 200 zł jeśli wszyscy wpłacą.
  18. O jakie wieści - gratulacje a ja znowu opóźniona jestem ... Z wielki opóźnieniem przelałam też pieniadzę z bazarku Czekałam na jedną wpłatę, na która się nie doczekałam (licytacja unieważniona). Proszę o potwierdzenie jak dotrą.
  19. Żegnaj Staruszku. Pamiętam jak TZmestudio go przywiózł "przy okazji". Miał u Was dobre życie. Współczuję ..
  20. To wspaniale, nie wiem tylko czy bakusiowa jest dość blisko, żeby się tym zająć czy trzeba szukać kontaktu z wolontariuszami ?
  21. oby już tak zostało, bo aż nie chce się wierzyć
×
×
  • Create New...