Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Świetnie że mały bez łapinki ma już miejsce (choć tymczasowe), no i Szafir też. Zajrzałam na stronę Hoteliku fajny zgrabny psiak, a spojrzenie takie trochę z huskiego chyba
  2. Chyba Torresa na razie trzeba zostawić tam gdzie jest i próbować ogłoszeniami znaleźć dom i intensywniej zająć się Forestem. Czy przetrzymanie go przez 1 (już niecaly) miesiąc w Skierniewicach (miejscu, które zna) nie jest mozliwe ?
  3. no, obrośnięty najbardziej z tego towarzystwa Milutek
  4. To jest jeszcze niewielki zapasik kasy (wydatki trochę większe niż to wynika z zielonej kwoty :) dla uroczych panienek
  5. Na tych zdjęciach widać jaki to fajny piesek, a coś wiadomo o stosunku do suczek, kotów ?
  6. To ja zapytam o Foresta - czy coś wiadomo ?
  7. Takie fajne sunie i nic :( A ten bez łapeczki chyba nie jest duży. Dalej się błąka czy ktoś go przyjął na podwórko ?
  8. oj ile trzeba zapłacić za przesyłkę :( doris66 może to dołączyć do kosztów transportu i potem pokryć z bazarku z tych rzeczy
  9. Olenko nie było moim celem obciążania Ciebie ponad miarę . Tak napisałam raczej na zasadzie włożenia kija w mrowisko, żeby zacząć rozmowę i nie obarczać supergogi. Na pewno trzeba jak najszybciej dać znać wolontariuszom ze Skierniewic, zwłaszcza, że nie wiem czy czytają ten wątek i wiedzą o problemach z Forestem, które już wcześniej były sygnalizowane. Może chociaż do zwolnienia się miejsca u Murki mogłyby wziąć Foresta na DT
  10. Chyba nie supergoga, która zabrała 9 psów, ma szukac miejsca dla Foresta. Nie wiem kto się nim opiekuje czy wolontariuszki ze Skierniewic ? Może dla niego trzeba zbierać deklaracje (przeznaczyć część torresowych ?), żeby dotrzymać umowy - do Poznania miały jechać tylko psy zgodne :)
  11. no to czekamy na telefony
  12. Malwinka cudnie, i tamte dwie psiny (dziękuję za relację) dobrze, że zaopiekowane i znalazłaś pomocników psiolubnych
  13. tak sama słodycz, dzięki za krzepiącą relację a gdzie można kupić takie posłanka ?
  14. Super, że tu w miarę szybko się udało, więc może i z kolejnym będzie dobrze :) zdradzisz, o którym myślisz ?
  15. ładnie :)
  16. napisze zaraz do kejciu - nie ma bazarku ale ..... dołączę Cię do tej korespondencji na pw to uzupełnisz dane do ogłoszeń
  17. jedno zapytanie o takie sunieczki :(, czy ludzie już myślą o wakacjach ?
  18. Próbujemy jeszcze coś "wycisnąć" ze zgromadzonych przez Ewę Martę fantów zapraszam :)
×
×
  • Create New...