Może
Może spróbuj zapytać Marysia O. - delikatnie bo nie jestem pewna czy ma blisko (na dogo wpisane ma okolice Warszawy) i jest bardzo zajęta. A może kogoś podpowie.
Koniecznie trzeba zrobić bazarek, czy zrobisz ? czy może zdjęcia tych buff ? Ja mogę zrobić wieczorem z wysyłka od Ciebie jeśli uzupełnisz zdjęcia . Kalendarza już są :). Jeśli ja mam zrobić tp czekam na pw z propozycja cen , no zdjęcia buff mogą być też na [email protected]
trzymam, za Bojke, zeby została i miała dobrze
nie spytałam o konto lecznicy - przelałam ali123 - proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym - jeszcze jest w moim podpisie