Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. poproszę o nr konta - jeszcze nie dostałam
  2. biedny psiaczek i dzielne Malagosy z sercem i miska na dłoni świątek, piątek i niedziela
  3. obiecałam wpłacić grosz - czy na konto Istar ?
  4. a ja przyziemnie Wpłaty jednorazowe: MALWA: 150 zł - wpłacone renatka_s: 20 zł - wpłacone Tianku: 20 zł - wpłacone helli: 100zł - wpłacone Madie: 150 zł darowizny -> 440 zł Wydatki: hotelik listopad - 65 zł (z konta MALWY) hotelik grudzień (wraz z odrobaczeniem) - 253 zł stan konta = 122 zł
  5. taki bazarek to marzenie wszystkich bazarkujących :)
  6. ja nie z Krakowa, ale myślę, ze jak podasz dzielnicę to może będzie łatwiej
  7. czytam i czytam , rozumiem Twoje zakłopotanie Tyśka kilka zł na karmę moge dorzucić
  8. fajny jamniorek, cała rodzina Malagosów ma dobrą rękę do piesów :)
  9. hej, hej tak nie wolno. MALWA trzymaj się jesteś tu potrzebna.
  10. i tu zapraszamy
  11. Kejciu o przeczytałaś posty o wizycie przedadopcyjnej prawie w Łomiankach - czy mogłabyś poradzić kto tam mieszka najbliżej ?
  12. Może Może spróbuj zapytać Marysia O. - delikatnie bo nie jestem pewna czy ma blisko (na dogo wpisane ma okolice Warszawy) i jest bardzo zajęta. A może kogoś podpowie.
  13. Pani pewnie nastawiła się na psa a nie sunię, ale dlaczego pojąć nie mogę
  14. Koniecznie trzeba zrobić bazarek, czy zrobisz ? czy może zdjęcia tych buff ? Ja mogę zrobić wieczorem z wysyłka od Ciebie jeśli uzupełnisz zdjęcia . Kalendarza już są :). Jeśli ja mam zrobić tp czekam na pw z propozycja cen , no zdjęcia buff mogą być też na [email protected]
  15. trzymam, za Bojke, zeby została i miała dobrze nie spytałam o konto lecznicy - przelałam ali123 - proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym - jeszcze jest w moim podpisie
  16. Foksik i Figunia otrzymały wsparcie 150 zł od Madie - wielkie dzięki Aktualizacjaę Wpłaty jednorazowe: MALWA: 150 zł - wpłacone renatka_s: 20 zł - wpłacone Tianku: 20 zł - wpłacone helli: 100zł - wpłacone Madie: 150 zł darowizny - 440 zł Wydatki: hotelik listopad - 65 zł (z konta MALWY) stan konta = 375 zł
×
×
  • Create New...